Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlginç Bilgiler - Japonya'nın Motosiklet Tapınakları

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu insanoğlu ne garip bir yaratık. Tapınma konusunda ekstremiz. En son Corona salgınında Hintliler Corona tanrısı çıkarıp ona tapınmaya başlamışlardı. Motor tapınağıda yeni duyduğum bir şey. Duanında son kullanım tarihi olması ise ekstrem bir olay. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
    Sen kendi derdine yan. Bizde bazı duaların bir günü çıkarabilmesi için 4 defa daha tekrar etmen gerekiyor.
    DickName bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda, Yahama, Suzuki, Kawasaki gibi markaların çıktığı bir ülkede normal böyle şeyler.
    Bizde olsa ne koyacaklar oraya?
    RKS Spontini , Küba TK03 , Küba CG 100

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün muskaların Kawasaki için yapılmış olması beni korkuttu. Sanki markada bir cenabetlik varmış da muskayla önüne geçelim demişler.

https://i.hizliresim.com/kbby0pp.jpg

Edit: Ohaa "Kawakami" yazıyormuş, yeni fark ettim.
    Şuraya gitmiş olsam alırım bunlardan mesela :D Bizim millet bunlardan da korkar ama muska diye

Japonların dini inancı beni ilgilendirmiyor ama keşke dini inancı olan insanlarda bir ateist Japon kadar başkalarına saygılı olsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte beyle bilgisayarlı.
    Eskiden (çocukluğumda ) küçük yazlık yerlerde tezgahlar olurdu akşam kurulan ahşap duvar süsleri ,cevşenler ,muskalar ,ışıklı yoyolar vs satarlardı.Biz de korusun(!) diye "Eşkiya" filminin vizyonda olduğu zamanlar neyse biz aldık.Kardeşimde de bende de var .Sonra biz merak ettik bunun içinde ne var diye açtık yapışkanlarını zaten ıslanınca hafif kalkmaya başlamıştı İçinden minik bir kitap çıktı ve bütün sayfaları boştu ikisinin de
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)