Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj N250 vs CF 250 NK vs 250 SR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesajda kullanıcıya dikkat etmeden cevap vermişim.

Motoru alınca harbiyeli:

- Benzin bitti acil yardım
    - Motora yolda giderken sinek yapışması acil çözüm
    - ıslak yerden geçerken su sıçraması problemi
    - zincileri yağlamak için yağ önerisi
    - motor yağı önerisi
    - hangi yakıtı kullanmalıyım.

kardeş hangi motoru alırsan al, olacağı varsa olur zaten. kronik sorun yamahada, bmw de bile kronik sorun varsa diğerlerinde de hayli hayli olur.
    herkes sana belirli birşeylerle motor önermişken sen her mesajda mutlaka cf yi sormuşsun. demekki cf istiyorsun, birilerinin seni gazlamasını bekliyorsun.
    cf moto mükemmel bir makina, hiç kaçırmadan al, mutlaka cf moto al. diğerlerinin yüzüne bile bakmana gerek yok.
    Hocam listenizdeki 3 başlığı açacaktım siz benden önce söylediniz lakin Cf 250 nk karar verdim içime daha sindi yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 1 aydır bu durum üstünde araştırmanın sonucu bu marka motor almak mış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harbiyeli. A few months later...
    HarbiyeliTRe ve maximusti, bunu beğendiler.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Kuba CG al Harbiyeli arkadaşım: Parça sorunu yok. Piyasası var. Ekonomik. Sürüşü gü- sürebiliyosun. Düşürsen canın yanmaz. Sıfır da bulabilirsin. Bulamazsan da gider bi köyden plakasız alırsın, ruhsatını falan yaptırırsın.

Hem CG'den arda kalan parayla kendine bi Klim ekipman seti falan dizersin onu daha fazla kullanacaksın sonuçta...
    HarbiyeliTRe bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba CG al Harbiyeli arkadaşım: Parça sorunu yok. Piyasası var. Ekonomik. Sürüşü gü- sürebiliyosun. Düşürsen canın yanmaz. Sıfır da bulabilirsin. Bulamazsan da gider bi köyden plakasız alırsın, ruhsatını falan yaptırırsın.

Hem CG'den arda kalan parayla kendine bi Klim ekipman seti falan dizersin onu daha fazla kullanacaksın sonuçta...
    Hocam bu kadar konuşmaya değmez miş gittim 250sr aldım gayet memnunum.

Ozalfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar N250
    Merhaba. Bende Bajaj N250 aldım. Stop etme sorunu her motorda yok. Benim ikinci haftam çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. Birçok ekipman parçasını trendyol, HB gibi sitelerden bulabiliyorsun. Ayrıca görüntüsü çok hoş

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Ozalfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bende Bajaj N250 aldım. Stop etme sorunu her motorda yok. Benim ikinci haftam çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. Birçok ekipman parçasını trendyol, HB gibi sitelerden bulabiliyorsun. Ayrıca görüntüsü çok hoş
    Hocam son dakikada fikrimi değiştirdim Honda cb250r beyaz aldık çok az kullanılmış iyi ki almışım.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana bir tane çinli-hintli söyler misiniz, stop etme vs. sorunu olmayan? Önemli olan bu sorunların ne kadar kısa zaman ve maaliyetle halledilebildiği.
    Sayılan motorların arasında kısa bir süre sonra en çok satılan yine bajaj lar olacak.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HarbiyeliTRe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam son dakikada fikrimi değiştirdim Honda cb250r beyaz aldık çok az kullanılmış iyi ki almışım.
    Daha önce ''250sr aldım gayet memnunum.'' gibi bir söyleminizde olmuş ama hayırlı olsun diyelim

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce ''250sr aldım gayet memnunum.'' gibi bir söyleminizde olmuş ama hayırlı olsun diyelim
    geçen gün yine motor alıyoruz, ama kafamız nasıl güzel

Hocam bu kadar konuşmaya değmez miş gittim 250sr aldım gayet memnunum.
    erensel, tommygun, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Bi sıkıntısı olduğu belliydi ama bu kadarını beklemiyordum.
    maximusti, ve HarbiyeliTRe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Forza 250
    Yok aldık bu sefer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacaktım birisi dedi 5 bin km 10 bin km de dağılıyor dedi üstüne parçası var lakin pahalı giyinmede vazgeçtim 145 bine 29 bin km de çizik olmayan tertemiz aldım bir tane.

bende f250 - arkadaşımda n250 - diğer arkadaşımda rs200 var. F250 ve N250 sıfır sorunlu makina. Binde bir yaşanır yazdığın şey etrafımda başına gelen yok hatta yağ soğutmalı sıfır sıkıntılı motor üretme tercihleri bu yüzden. RS200 de soğutma suyu yağ vb. sıkıntılar gördüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

öncesinde de bu kadar konuşmaya değmezmiş 250sr aldım yazmışsın bu arkadaş sıkıntılı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)