Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni başlayan - Motor hakkında tüm sorularım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantolonla ilgili sorunu şöyle yanıtlayayım.
    Dün arkadaşım kaza yaptı, file motosiklet montu var üstünde, yanık var omzunda şu an.
    Pantolon niyetine file mont mu giymis? O zaman normal omzunda yanik olmasi. Uzerine giyseydi keske
    Khaira bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninja 650 KRT
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim, fıstığın fotoğrafını paylaşında gözümüz gönlümüz açılsın .
    Seramik kaplama yapılıyor bayide. bugün sigorta, noter ve plaka işlemleri bitti. Koruma takozu ve takip cihazı vs takıldıktan sonra atarım

Ek olarak, Fender Eliminator kiti Fit için KAWASAKI Z650 Ninja 650 2017-2023 satın aldım. bakalım onu da kendim takacağım.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 650 oldukça yumuşatılmış bir makina, supersport derdi çektirmez pek fazla. Ama R7'yi aklından bile geçirme diyecektim, zaten almışsın Ninja.
    Güle güle kullan.

Pantolonla ilgili sorunu şöyle yanıtlayayım.
    Dün arkadaşım kaza yaptı, file motosiklet montu var üstünde, yanık var omzunda şu an.
    R7 neden aklından bile geçirme dedin? Benim çok zamanım yok. 1-2 yıla ZX-6RRda gözüm :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Makbulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R7 neden aklından bile geçirme dedin? Benim çok zamanım yok. 1-2 yıla ZX-6RRda gözüm :D
    Eger R7'nin ergonomisi yerine gectigi R6 gibiyse, pistte muhtesem, lakin trafikte iskence demektir. Sizin amaciniz da pistte kullanmak degil tarif ettiginiz uzere.

Grup suruslerinde piste kadar keyfim yerinde, ama pistte yuksek gidonun derdini cekiyor kol, bilek ve omuzlarim. Pistte 4 silindir 600cc SS'ler kral, ama piste gidene kadar da onlarin sirt ve bel iptal. Otobanda eli mahkum tek kolla yana egilmis sekilde kullaniyorlar... Velhasil insan bile bile kendini o duruma sokmaz, o seyahatin sonunda pist olmadigi muddetce.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)