Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask için telefon tutacağı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Düşünemedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt revenge - 2 kask aldım bi tane turlarken video çekmek istiyorum

Paylaştığım kask modeline takabileceğim sağlam f/p telefon tutacağı önerisi olan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    kaska telefon değil aksiyon kamerası takıp video çekiyorlar, onların kaska montaj parçaları da telefon tutacağından farklı.
    Düşünemedi bunu beğendi.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaska telefon değil aksiyon kamerası takıp video çekiyorlar, onların kaska montaj parçaları da telefon tutacağından farklı.
    Telefon takanlar var, bu videodaki gibi belki kullanan vardır diye konu açtım. Videodaki aparat içime sinmedi

https://youtu.be/5Q5_Mhg5kig
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Aslında güzel bir aparatmış, virajlı güzel yollarda video çekmek hep istemişimdir ve güzel kameraların fiyatlarına bakınca hep vazgeçtim. Elimdeki telefonum İphone 7 sosyal medyaya atacağım zaman yine güzel görüntüler elde edebilirim diye düşünüyorum.
    Düşünemedi bunu beğendi.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında güzel bir aparatmış, virajlı güzel yollarda video çekmek hep istemişimdir ve güzel kameraların fiyatlarına bakınca hep vazgeçtim. Elimdeki telefonum İphone 7 sosyal medyaya atacağım zaman yine güzel görüntüler elde edebilirim diye düşünüyorum.
    Tabi miss gibi aparat aksiyon kameralarının GoPro vs çekim süresi 1 saat yedek pil vs… sadece çekim için kullanılan cihaz 10k maliyet

Şu aparatın sağlamını bulursak iyi videolar çekilir iPhone ile onu arıyorum.
    espresso bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefon için olanları da var artık piyasada hocam, bizim meraklı bir arkadaş hemen aldı iphone 8 telefonunu takıp kullanıyor,
    telefon yatay şekilde takılı, , sürekli açık video kaydet modunda. çektiği bir kaç videoda da bakındım güzelde çekim yapmış açıkcası. ama düşündürücü yanı tabiki telefonun şarjı ve düşürme riski.
    Düşünemedi ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Videodakinin içine sinmemesi güzel bir şey zira o baya tel maşa bir şey. Vizörün de tam kapanamamasına neden oluyor.
    Şehir içinde bilmiyorum ama, yüksek hızda o telefonun yiyeceği ve dolayısıyla kaska vuracağı rüzgar beni düşündürdü.

Yani ekonominin durumu bizi böyle çözümlere itiyor tabi ama, videodaki arkadaş yanlış görmediysem iPhone 12-13-14 Pro'dan birini kullanıyor. Hiç bir kamera o kadar para etmiyor şu an. :D iPhone 8 falan daha uygun olabilir tabi.
    espresso ve Düşünemedi bunu beğendiler.

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodakinin içine sinmemesi güzel bir şey zira o baya tel maşa bir şey. Vizörün de tam kapanamamasına neden oluyor.
    Şehir içinde bilmiyorum ama, yüksek hızda o telefonun yiyeceği ve dolayısıyla kaska vuracağı rüzgar beni düşündürdü.

Yani ekonominin durumu bizi böyle çözümlere itiyor tabi ama, videodaki arkadaş yanlış görmediysem iPhone 12-13-14 Pro'dan birini kullanıyor. Hiç bir kamera o kadar para etmiyor şu an. :D iPhone 8 falan daha uygun olabilir tabi.

istiyorum ki söyle güzel bir yoldan geçiyorsan 10 - 15 dakika da olsa kayıt alabileyim.

Videodaki çocuk yürek yemiş 14 pro takıyor, o aparata
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hız düşükse denerdim diye düşünüyorum ama kabaca 120-130'dan sonra rüzgarın boyutu çok değişiyor, bilemedim :D
    Eski bir telefon varsa elinde onunla denenebilir. Ama o zaman da bu basit aparat en kolay denenebiliri oluyor.
    Düşünemedi bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    İphonelarda telefon kamerasını bozduğunu okumuştum bir yerde motorda hissedilen titreşimden dolayı. Ucuza kaçmak ve video çekmek için telefonuda bozmayın sonra. Malum ipheone un ölüsü bile para sonuçta.
    Düşünemedi bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İphonelarda telefon kamerasını bozduğunu okumuştum bir yerde motorda hissedilen titreşimden dolayı. Ucuza kaçmak ve video çekmek için telefonuda bozmayın sonra. Malum ipheone un ölüsü bile para sonuçta.
    o aslında sadece iphone özeline değil, optik görüntü sabitleyici (OIS) olan tüm telefonlar için.
    iphonelardaki biraz daha hassas bu yüzden bozulmaya daha meyilli.
    gidonda telefon tutucusu üzerinde tüm tireşimi emdiği için daha çabuk bozulur, kask vs. takıldığında o kadar titreşim yemeyeceği için daha sağlıklı ama kasta da yukarda söylendiği gibi daha fazla rüzgar yiyip düşme riski olacak.
    Alman_, espresso ve Düşünemedi bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Düşünemedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt revenge - 2 kask aldım bi tane turlarken video çekmek istiyorum

Paylaştığım kask modeline takabileceğim sağlam f/p telefon tutacağı önerisi olan var mı ?
    daha önce arkadaşım için liste yapmıştım
    https://listelerim.hepsiburada.com/o...8851d/1?sort=0

link açılmazsa haber verin yanlış bir şekilde atmış olabilirim
    Düşünemedi bunu beğendi.

Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce arkadaşım için liste yapmıştım
    https://listelerim.hepsiburada.com/o...8851d/1?sort=0

link açılmazsa haber verin yanlış bir şekilde atmış olabilirim
    Böyle bir sayfa yok hatası aldım.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Düşünemedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir sayfa yok hatası aldım.
    evt sağol geri bildirim için
    bu link giriyor kardeşimden denedim

https://app.hps.im/d7ct/7e221d39
    Düşünemedi bunu beğendi.

kuva.la - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Duke
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt sağol geri bildirim için
    bu link giriyor kardeşimden denedim

https://app.hps.im/d7ct/7e221d39
    merhaba acaba arkadaşınız ürünü aktif kullanıyor mu? telefon bağlama aparatının yorumlarında telefon emanet edilemeyeceğini yazmışlar.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı kuva.la adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba acaba arkadaşınız ürünü aktif kullanıyor mu? telefon bağlama aparatının yorumlarında telefon emanet edilemeyeceğini yazmışlar.
    2-3 kullanıp aksiyon kamerası aldı şahsen kimse şahsi telefonunu oraya koymak istemez sonuçta günümüzde telefon dediğin şey ucuz birşey değil, sen oraya koymayı göze aldıysan senin seçimin bendede o apartların hepsi var belli hızlara kadar tutar ama yüksek hızlarda 120km gibi rüzgarın etkisiyle heleki tek tarafa doğru bir rüzgar vurursa tutamaz he siz ekstradan lastik filanda takabilirsiniz tabi ama ben şahsi telefonumu oraya koymazdım

ben bunu almanız en iyi seçenektir demiyorum ama kaska telefon bağlamak istiyosanız seçeneğiniz bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)