Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250NK kullanıcıları Tavsiye ediyormusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, nakit ihtiyacından MT25 satıp sıfır veya yakını 250NK düşünüyorum biliyorum 390 MT25 gibi motorlardan sonra tatmin etmicek ama bu yılı geçirmelik lazım sorularım şu piyasası nasıl satışı kolay mı parça kalitesi nasıl ve temini kolay mı eskiden çok duyuyordum parça sıkıntısını güncel durum nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Km saatim kırılmıştı. Sanırım aşağıdaki görsel 250NK almamak için geçerli sebep olacaktır.
    Pulsar F250 ye geçtim. Herşey analog. Mis!

Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km saatim kırılmıştı. Sanırım aşağıdaki görsel 250NK almamak için geçerli sebep olacaktır.

https://i.hizliresim.com/63m0xg5.jpg
    Kargosuda ücretli bide

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Bajaj modelleri size daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj modelleri size daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.
    Bajajda pek sevdiğim modeller yok açıkçası eski KTM kullanıcısı olarak duke 250 düşündüm ama arada 40 50 fark var internetten biraz baktım çoğu parçasını gördüm ama yinede tatmin olamadım açıkçası sürekli dert çıkarıcak bir motor mu bilmiyorum

Motosikleti
    Alıntı Frodo01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajda pek sevdiğim modeller yok açıkçası eski KTM kullanıcısı olarak duke 250 düşündüm ama arada 40 50 fark var internetten biraz baktım çoğu parçasını gördüm ama yinede tatmin olamadım açıkçası sürekli dert çıkarıcak bir motor mu bilmiyorum
    Ben 77xxx kilometrede Ns200 kullanıcısıyım, şuan motosikletimde egzantrik zincir değişimi haricinde bir problem gürmüyorum onuda ilerleyen zamanlarda değiştirme planım var. Ns200 elbette sorunları var ama fiyatına göre göz ardı edilecek problemler bunlar.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 77xxx kilometrede Ns200 kullanıcısıyım, şuan motosikletimde egzantrik zincir değişimi haricinde bir problem gürmüyorum onuda ilerleyen zamanlarda değiştirme planım var. Ns200 elbette sorunları var ama fiyatına göre göz ardı edilecek problemler bunlar.
    Ns200 daha önce tanıdığımda vardı keyifli motor ama nk birazdaha hoş tabi kitabın kapağı öyle içini bilemiyorum

Motosikleti
    Ns200 daha önce tanıdığımda vardı keyifli motor ama nk birazdaha hoş tabi kitabın kapağı öyle içini bilemiyorum
    Elbette Nk'nın tasarımı Ns'e göre çok çok daha güzel ama Ns gariban dostu her işe gelen bir motosiklet gidişi duruşu ve dönüşü bütçesine göre gayet yeterli, Nk modelini kullanma fırsatım hiç olmadı ama parça sorunu ve aşırı pahalılığı can sıkıcı bir durum.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Nk200 şehirde sürüşü keyifli, uzun yolda tırt bir motor(kullandım). Keyifli bir sürüşü yok açıkçası. Çinlilerin çoğundan(Türk markalı olanlar, Voge falan değil) kaliteli hissettiriyor, özellikle yürürü, motoru güzel ammaaa, Japon seleye değdiyse götünüz insanı pek rahatsız ediyor.

Parasına değiyor mu? Değiyor valla. 100 kağıda su soğutma, kaydırmalı debriyaj, görece kaliteli komponent kullanan motor yok piyasada. Su soğutma önemli bence, ben bi türlü sevemedim yağ soğutma.

Kendisine baktırıyor mu peki Ns200? Valla baktırıyor, full siyah/gri vardı bende, baktırıyordu. Diğer renkleri oyuncak gibi duruyor ama söyleyeyim, siyah gri gene daha iyi. Nk da gösterişli de, ekranı tek başına 50cc motor fiyatına maşallah. Sesi falan daha iyi Nk'nın, binişi çok farklı değil, daha ufak bir motor uzunlamasına, daha atik bir motor haliyle, perfonmansları üç aşağı beş yukarı aynı. Şehir içinde Nk bu açıdan daha iyi, uzun yol denemedim, ama bunlar zaten uzun yolda rahatsız, bir de tur camı falan takınca pek tipsiz oluyorlar.

Nk satışı Bajaj kadar kolay değil, ekran meselesini bilen almıyor, motora sıkışmış olanlar alıyor genelde. Ns200, yağ soğutma ve 5 vites problem olmaz derseniz de N250 alıp geçin bence.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alınır keyiflidir, 250nk olmazsa clx de bakabilirsiniz
    Parça sıkıntısı diye bir şey kalmadı, sürekli kulaktan duyma bilgiler dolaşıyor piyasada
    Parça maliyeti çin hintten pahalı, japona yakın

Üfüren arkadaşlara hitaben sizin cfmotonuz hangi renk?

Cf moto parça kalitesini bajaj modellerinden biraz daha başarılı buluyorum. Ns200 ve nk250 canlı canlı görüp sürdüm, bajaja nedense hiç ısınamıyorum. Malzeme kalitesi aşırı tırt ve motorları çok ruhsuz, hissiz geliyor bana. Diğer yandan iki marka da al birini vur ötekine şeklindedir.

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınır keyiflidir, 250nk olmazsa clx de bakabilirsiniz
    Parça sıkıntısı diye bir şey kalmadı, sürekli kulaktan duyma bilgiler dolaşıyor piyasada
    Parça maliyeti çin hintten pahalı, japona yakın

Üfüren arkadaşlara hitaben sizin cfmotonuz hangi renk?
    Sıkıntı çıkarıyormuydu kronikleri falanda bol diyorlardı belki düzelmiştir

Motosikleti
    symphony200
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1000 dolar yani. iphone bilmem kac parasi. cbr250 nin 4500 tl civari gosterge paneli. Hadi o analog falan, cb250r in da tas catlasin 6-7 bin tl dir.

Bu 28k nedir aga boyle saskinligimi kibar bir dille ifade etmekte zorlaniyorum çüş.

Bu cf nin diger parcalarida boyle pahali mi?

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Sıkıntı çıkarıyormuydu kronikleri falanda bol diyorlardı belki düzelmiştir
    250 Nk için kronik ne var bilmiyorum, çevremde sürenler memnun
    Çin malı olduğunu unutmadan bakılınca olaya memnun etmemesinin imkanı yok, japon kalitesi beklememek lazım.
    Kronik olarak şu an kullandığım 250 CL X de 2022 kasalarında sürekli fan açma sorunu varmış, 2023 de bu çözülmüş
    Arka amortisörü tutan milin gresi kalitesiz bir kaç yıkama sonrasında ses yaptı, kaliteli gres sürünce geçiyormuş ama vaktim olmadı daha

Vitesler biraz kemikli
    Kasa hariç 2023 model 250nklar ile aynı zaten,
    250 nklar 2023 modelleri kaydırmalı debriyaj ve 2beygir daha yüksek geliyor (clx in bloğu var üstünde)

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 Nk için kronik ne var bilmiyorum, çevremde sürenler memnun
    Çin malı olduğunu unutmadan bakılınca olaya memnun etmemesinin imkanı yok, japon kalitesi beklememek lazım.
    Kronik olarak şu an kullandığım 250 CL X de 2022 kasalarında sürekli fan açma sorunu varmış, 2023 de bu çözülmüş
    Arka amortisörü tutan milin gresi kalitesiz bir kaç yıkama sonrasında ses yaptı, kaliteli gres sürünce geçiyormuş ama vaktim olmadı daha

Vitesler biraz kemikli
    Kasa hariç 2023 model 250nklar ile aynı zaten,
    250 nklar 2023 modelleri kaydırmalı debriyaj ve 2beygir daha yüksek geliyor (clx in bloğu var üstünde)
    Eyvallah teşekkür ederim parça sıkıntısıda artık yok sanırım alınabilecek motor ozaman.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kalitesiz yetkili servis ve malzeme; pahalı yedek parça.

sadece görünüş için alınan bir motor.

cf moto'dan uzak durun derim.

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Merhaba. 1 ayı geçiyor sanırım 250 NK almıştım şehir içi kullanım için. Şuanda 500km civarlarında.

Sürüşü, oturuşu, rahatlığı şehir içi için bence uygun. Frenlemesi oldukça tatminkar.

Rüzgar almadan 30-50 km arasında seyrediyorsanız ve sürekli ışığa ona buna takılıyorsanız, habire fan açıyor.

Onun dışında genel olarak şuanlık memnunum. Tavsiye ederim.

Diğer motorlarla kıyaslayamıyorum tecrübem olmadığı için.

Yedek parça pahalı bu arada, çok beklemiyorsunuz, kuzenimde de 250SR var, parçayı unuttum ama iki hafta içerisinde geldi.

Fethiye'deki servisinden memnunuz, diğer il/ilçeleri bilemiyorum.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu meretin

Şu tabletlerden üstün teknolojik nesi var acaba? CaFer Moto çaktırmadan müşteriyi düdüklüyor mu yoksa?

Lenovo Tablet

Apple Tablet.

maximusti, bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu meretin
    Şu tabletlerden üstün teknolojik nesi var acaba? CaFer Moto çaktırmadan müşteriyi düdüklüyor mu yoksa?

Lenovo Tablet
    https://i.hizliresim.com/gedk2ey.jpg

Apple Tablet.

https://i.hizliresim.com/2t1cgg6.jpg
    tahminen titreşime ve sıcağa dayanıklı olsun diye farklı malzeme kullanıyorlardır. fakat bu kadar da olması abartı.

sanırım benzer gereksız pahalılık benellide de vardı
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı Metehan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. 1 ayı geçiyor sanırım 250 NK almıştım şehir içi kullanım için. Şuanda 500km civarlarında.

Sürüşü, oturuşu, rahatlığı şehir içi için bence uygun. Frenlemesi oldukça tatminkar.

Rüzgar almadan 30-50 km arasında seyrediyorsanız ve sürekli ışığa ona buna takılıyorsanız, habire fan açıyor.

Onun dışında genel olarak şuanlık memnunum. Tavsiye ederim.

Diğer motorlarla kıyaslayamıyorum tecrübem olmadığı için.

Yedek parça pahalı bu arada, çok beklemiyorsunuz, kuzenimde de 250SR var, parçayı unuttum ama iki hafta içerisinde geldi.

Fethiye'deki servisinden memnunuz, diğer il/ilçeleri bilemiyorum.
    Çok uzun süre kullanmıcam umarım alırsam sıkıntı çıkarmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)