Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rs 200 gitmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS200
    merhaba. herkeze iyi günler iyi bayramlar benim motorum rs 200 6. viteste üst devirlere ulaşmıyor gaz kolunu çeviriyorum bağırıyor ama gitmiyor devir düşüyor, yokuş aşağı hızlansa bile düzde devir kaybediyor max 130 görebildim motorla, sorun nedir acaba. 23 model 1000km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    yol şartları, boyunuz kilonuz, lastik hava basınçları etkilidir 130 km. hız 200lük motosiklete göre bence iyi. Bahsettiğiniz motoru sürmedim ama hero 200 xpulse var 118de kesiciye giriyor. Kesici olmasa 130u geçeceğini düşünmüyorum.

edit 150 yapması lazım vidyoda izledim prosofinin sizin motorda sorun var.
    Demirkol bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    6. vites her motorda seyir vitesidir, uzun oranlıdır, erkenden 6. vitese atarsan kolay kolay çekmez motor. 4.-5. viteste sonuna kadar zorlamadan 6'ye atarsan hızlanmaz; küçük hacimler en azından hızlanmaz.
    Demirkol bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Way beee 2015 pulsar ns200üm 156 basıyordu.eskiler bariz daha hızlı euro 3 4 5 farkı muhtemelen.yürütüceksen yüksek hızlarda başlamkcaksın 70 80 oradan asıl yada daha erken.110 la giderken gazı açarsan çok bişi olmaz hacmi ne kadar canı ne kadar
    Demirkol bunu beğendi.

Motosikleti
    symphony200
    Motorun rodaji yeni bitmis. zamanla performansi artar. Ama makinayi acalim cigerli olsun falan diye motoru surekli sikistirirsaniz motorunuza yazik olur.

Bir diger konu bu cok degerli youtuber kardeslerimiz de zaten son hizi gormek icinen musait en yolu seciyor. Kamera acisindan yol duzmus gibi gozukebiliyor, o yaniltici olur.
    Demirkol bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler