Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Drift l alınırmı.?

Motovento
    REKLAM ALANI

yok almadım ama etrafta gördükçe bugün yarın diyd oyalanıyorum öylesine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şanslı adamın yeminle
    sıfır dirift ile 8000 km 15 gün tüm Türkiye'yi gezdim.
    motor tık demedi yağını kendim değiştim
    hiç sorun yaşamadım
    anladığım kadarıyla sorun yaşayanların tümü motoru çok da limitlerinde kullanan kişiler değil
    Ben de sorun yaşayana kadar öyle düşünüyordum ama durduk yere devir saati bozulunca tamamen şans işi olduğunu anladım. Kitapçığına uygun 1600 km rodajını harfiyen yapan ülkedeki max 5 kişiden biriyimdir, elektrik tesisatının ve göstergesinin ne kadar hassas olduğunu bildiğimden olabildiğince su tutmadan, ıslak bezle silerek temizledim, redline kasmadan adabınca kullandım lakin çinli kumarı çok düşük oranlı, siz kazanan taraftasınız sadece o kadar.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Mondial servisi motoruma bakmıyor... Biz tamire bakamıyoruz, çok yoğunuz diyorlar. Bilginiz olsun. Sağlam usta bulabilecekseniz alın yoksa çöp.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:32 ----------

Ha, Bu arada sağlam ustaların çoğu da motora bakmıyor, Ya da burun kıvırarak bakıyor.. En güzeli eski de olsa Honda yada Yamaha'dan şaşmamaktır bence...
    mertowski bunu beğendi.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı yenividivici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşta vardı drift l.şu yeni enjeksiyonlu olan model apaçi kasa. kronik keçelerden yağ damlatma,km saati sapıtması,şamandıra sorunu ve en felaketi marşın takılı kalması gibi sorunlar yaşadı. alıcısına şimdiden iyi şanslar. ivmelenmesini beğenmiştim orası ayrı.

edit. km zımbırtısını garantiden değiştirebilmişti 2 ay bekleme sonrası.
    2 ayda değiştirebildiyse ne hoş 1398. km de devir saatim bozuldu 3130 km oldu hala bekliyorum.(3.5 ay)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)