Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

İlk motor olarak abs li hangi motor almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HERO DASH 125 E5
    Yukarılarda yazmıştım ben de abs li motor peşinde gezdim gezdim ve neticeyi abs olmayan Dash 125 ile aldım. Şuan memnumun, dikkatli ve bilinçli kullanarak abs olmadan sürüş yapmaya çalışıyorum motoru beğendim ve tavsiye ederim. Başlangıç motoru olarak gerçekten iyi düşünülmüş bir makine. İyi sürüşler herkese.
    Rockstar91 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Dyna Wide Glide
    cb250r kesinlikle

Motosikleti
    Hero Dash 125
    Alıntı istirac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarılarda yazmıştım ben de abs li motor peşinde gezdim gezdim ve neticeyi abs olmayan Dash 125 ile aldım. Şuan memnumun, dikkatli ve bilinçli kullanarak abs olmadan sürüş yapmaya çalışıyorum motoru beğendim ve tavsiye ederim. Başlangıç motoru olarak gerçekten iyi düşünülmüş bir makine. İyi sürüşler herkese.
    hayırlı olsun hocam benim aldığım kararı vermişsin, inşallah daha güzel motorlarımız olur, tekerine taş değmesin
    istirac bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    duserım kalkarım mantığı ıle dandık motor alıp dusmeyı beklemek saflık tır adam gıbı dengesı frenı duzgun motor al dusmeyı unut

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duserım kalkarım mantığı ıle dandık motor alıp dusmeyı beklemek saflık tır adam gıbı dengesı frenı duzgun motor al dusmeyı unut
    En mantıklı yorum bu olmuş. Motora yeni başladın diye niye düşesin. 20 yıldır bir fiil motor kullanıyorum Bir kere bile düşmedim. Düşersen zaten sıkıntı vardır, muhtemelen motoru bırakırsın. Adam gibi bir eğitim alırsın, insan gibi aralara derelere girmeden, hız kurallarına uygun kullanırsın, hiç de düşmezsin.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    O zaman koruyucu ekipman giymeye de gerek yok, tshirtle binelim. Hazır mevsimi de geldi. Mis.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)