Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 vs. Pulsar NS 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaklaşık 2 aydır motor arayışındayım bütçemi artırabildiğim kadar artırdım daha önce de burada konu açmıştım yine ama hala arayışım devam etmekte ve benelliyi çok fazla önermeyen vardı şöyle ki; İstanbul da oturuyorum sanırım burada vale motor diye bir yer varmış ve orada tüm parçaları bulunduğu söyleniyor çok arada derede kaldım benelli tarafım daha çok ağır basıyor bilemedim. Bütçem 50k civarında önceden olsa bu paraya neler alırdık nelerde fiyatlar gerçekten oldukça uçmuş ne yapmam gerektiğine kanaat getiremedim bir türlü benelli üzer mi beni? Parça fiyatları vs. Pulsar ile kıyaslandığında uçurumlar var mı? Yani benelli üzmez ise parça fiyatlarında da uçurumlar olmadığı sürece benelli tercihim gibi gözüküyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Benelli gerçekten çok iyi motor. Ama Pulsar'a göre zayıf olduğu bir kaç konu var ki, bence tercih sebebini doğrudan etkiler.

Parçaları Pulsar'a göre pahalı. Pazarı çok yavaş.

Yarın uzun bir tura çıksanız, gittiğiniz yerde hemen parça tedarik etmeniz gereken bir durumda, Bajaj öne çıkacaktır.

Sesi, görüntüsü daha güzel yalnız Benelli'nin. Alırım, satmam, düzgün bakarım diyorsanız tercih sebebi olabilir.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Tnt 250 sorunsuzluğu ile bilinirken Tnt 25 malesef ciddi sorunları ile bilinen bir modeldir, bir zamanlar Benelli Fb grubundayken Tnt 25 hakkında çokta iç açıcı şeyler okumuyordum.

Alıntı Bergee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 aydır motor arayışındayım bütçemi artırabildiğim kadar artırdım daha önce de burada konu açmıştım yine ama hala arayışım devam etmekte ve benelliyi çok fazla önermeyen vardı şöyle ki; İstanbul da oturuyorum sanırım burada vale motor diye bir yer varmış ve orada tüm parçaları bulunduğu söyleniyor çok arada derede kaldım benelli tarafım daha çok ağır basıyor bilemedim. Bütçem 50k civarında önceden olsa bu paraya neler alırdık nelerde fiyatlar gerçekten oldukça uçmuş ne yapmam gerektiğine kanaat getiremedim bir türlü benelli üzer mi beni? Parça fiyatları vs. Pulsar ile kıyaslandığında uçurumlar var mı? Yani benelli üzmez ise parça fiyatlarında da uçurumlar olmadığı sürece benelli tercihim gibi gözüküyor..
    Yani illa ki satacağım hocam yükseltmek isterim yüksek ve muhtemel. Pulsar alacağız gibi duruyor o zaman 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 250 sorunsuzluğu ile bilinirken Tnt 25 malesef ciddi sorunları ile bilinen bir modeldir, bir zamanlar Benelli Fb grubundayken Tnt 25 hakkında çokta iç açıcı şeyler okumuyordum.
    Aslında çokta tatlı motor niye böyle bir şey olmuş ki bu serisinde bilmiyorum bazıları sorunlu diyor bazıları sorun çıkartmadı bana hiç kime neye inanacağımı şaşırdım vallahi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)