Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

E5 teki parlak çizgiler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250
    Özellikle avcılar / Haramidere istikametinde asfaltta çok var.
    Ve yağmurlu günlerde daha belirgin ve tehlikeli oluyor lastiklerle mi alakalı yoksa herkeste mi oluyor merak ettim.
    Hakimiyeti engelliyor , anlık olarak dengesizlik yapıyor üstünden geçerken sormak istedim.
    Hayırlı akşamlar
    Tekeriniz düz bassın .
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    O şizgilerin üzerinden geçmemeye çalışıyorum, geçeceksem de kesin kayar diyerek dikkatli geçiyorum.
    Hele yolun en sağındaki çizgiler çizgi üzerine çizgi dökmüşler, bildiğin kabartı olmuş, önden yardıra yardıra çizgi üzerindne geçen motorları hayretle bakıyorum ama onları takip etmiyorum çünkü çizgiler ürkütüyor. Dikkat etmek lazım.
    Şerit aralarındaki çizgiler o kadar abartı değil, ama en sağdaki çizgiler çok fena.

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Küçükçekmece'den sonra Avcılar'a kadar en sağda beyaz şerit ve bariyer arasında boşluk kalıyor oradan gidiliyor ama ilerde o da kalmıyor. Dediğiniz gibi en sağda kalan şerit çizgisi yerden santim santim yüksek. Dengeyi kurup tam üzerinden düşük hızlarda gidince sıkıntı yok da sağdan sola geçerken dengeyi baya bozuyor dikkalti olmakta fayda var. Hatta motosiklete ilk başladığımda o çizgilerin üzerinden gittiğimde lastiğim patladı sanıp durmuştum bir acemi için çok korkutucu bir his 😁

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)