Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vespa 300Gts Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Belki görece hız düşük olduğu içindir, Primavera'da ben rüzgardan hiç rahatsız olmadım. Normal karenajlı bir motosikletten farklı olarak rüzgarın sekip gelebileceği bir yer yok, bodoslama kafadan geliyor o nedenle pek rahatsız olmadım. Ama mesela haftalardır hala iyileşememe nedenim de bu olabilir, bayağı göğüse açık açık rüzgar vuruyor.

İkinci mat ise valla Allah kolaylık versin.
    RS'in matlığını da çok beğenerek aldım, ama gerçekten tövbe ettirir insana. Primavera S değil, o yüzden kafam daha rahat
    Motul matte cleaner dışında ValetPro'nun matter detailerını da aldım, seramik de var zaten motorda, tozlanınca falan biraz su sıkıp sonra ValetPro ile siliyorum, seramikten dolayı çok kolay temizleniyor, ama bir gün bir yer çizilirse korkusu yetiyor insan =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki görece hız düşük olduğu içindir, Primavera'da ben rüzgardan hiç rahatsız olmadım. Normal karenajlı bir motosikletten farklı olarak rüzgarın sekip gelebileceği bir yer yok, bodoslama kafadan geliyor o nedenle pek rahatsız olmadım. Ama mesela haftalardır hala iyileşememe nedenim de bu olabilir, bayağı göğüse açık açık rüzgar vuruyor.

İkinci mat ise valla Allah kolaylık versin.
    RS'in matlığını da çok beğenerek aldım, ama gerçekten tövbe ettirir insana. Primavera S değil, o yüzden kafam daha rahat
    Motul matte cleaner dışında ValetPro'nun matter detailerını da aldım, seramik de var zaten motorda, tozlanınca falan biraz su sıkıp sonra ValetPro ile siliyorum, seramikten dolayı çok kolay temizleniyor, ama bir gün bir yer çizilirse korkusu yetiyor insan =)
    Mat renklilere seramik de ppf de çok sağlıklı olmuyor diyenler var. Senin fikrin ne yaptırmış biri olarak ?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı kAAN84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mat renklilere seramik de ppf de çok sağlıklı olmuyor diyenler var. Senin fikrin ne yaptırmış biri olarak ?
    PPF idi benim ilk hedefim aslında. Ama bilgisayarla kesilmiş bir PPF şablonu bulamadım RS için, aralarda birleşim yerlerinin izi falan olacak diye vazgeçtim. Mat boyada hem seramikte hem PPF'te olan sorun şu, mat yüzey ürünleri kullanmak gerekiyor, bunu bilmeyen çokça uygulamacı var maalesef. Bir de yapıldıktan sonraki beklenti de önemli, mat motora 5bin liralık seramik uygulaması yaptır, alacağın en iyi sonuç hiç bir şey yapılmamaış gibi durması, zira parlak boyadaki gibi bunu iyice parlatıp gösterecek bir şey yok mat boyada ve mat seramik uygulamasında.

Ama yaptırdığıma kesinlikle pişman değilim, tüm arkadaşlarıma da önerdim. Motoru temizlemek için gereken efor o kadar azalıyor ki, sinekmiş böcekmiş tozmuş yağmur lekesiymiş falan otoparkta halledebiliyorum. Biraz sıcak su, güzel bir bezle dikkatlice silme + son olarak Matte Detailer, fıstık gibi oluyor. Ama işte kimi insan mat motor da parlasın diye bekliyor, öyle bir şey yok. Vespa'ya da yaptırdım geçenlerde, o güzel parlıyor =)

Çok çok küçük çiziklerden korusun + kolay temizlensin deniyorsa seramik gayet güzel bir uygulama.
    kAAN84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Güle güle kullan.
    kAAN84 bunu beğendi.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    sevimli güzel motosiklet, mavinin tonu da çok güzel. kazasız belasız güle güle kullanın.
    kAAN84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Malzeme kalitesine düşkünsen vespa dan indin mi kolay kolay başka makine seni kesmez
    kAAN84 bunu beğendi.

Motosikleti
    23" Triumph Trident 660
    Yılbaşından sonra gelecek zamları düşündükten sonra çantayı almaya karar vermiştim. Geçen hafta taktırdım. Şimdi daha bi motor gibi göründü

Çantayı taktırmışken dedim ki siperliği de aradan çıkartalım. Orta ve kısa boy arasında kararsız kalmıştım. Orta kullananlar bizim gibi uzun boylular için çok iyi değil diyince sporda karar kıldık.

Bundan sonra aşama krom olan yerlerin hepsini siyaha döndürmek. Ondan sonrasında belki birkaç aksesuar eklemesi yaparım.

Remus-Akrapovic-Polini egsozlara baktım ama fiyatların 2.elde 15-18k, 0 ürünlerde 30-35k dediklerini duyunca bi daha düşünmemek kaydıyla rafa kaldırdım

espresso, DickName ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Şu güzelim retro motorlara çantayı hiç yakıştıramıyorum. Bana göre çanta hiçbir motora yakışmaz ama tipi zaten robot gibi olanlarda bir önemi de yok.

Motosikleti
    Kymco AK550
    çanta bence çok güzel olmuş, hayırlı olsun. ama kromları siyaha çevirmezdim ben olsam. tabii motor sizin olduğu için bizimki sadece fikir
    GoGi ve kAAN84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)