Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Nisan 2023 e kadar fabrikalar durdu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir dağılımdaki adaletsizlik konusunda hem fikiriz.Ama sorun şu ki Türkiye hem fakir ülke üstüne de gelir dağılımda çok ciddi sıkıntılar var.Hadi diyelim bütün geliri eşit dağıttık.Türkiye 9.528 dolar kişi başına düşen milli gelir ile 78.sırada.Geliri eşit dağıtsak bile gene fakiriz.

Çok satan lüks Alman arabasından kastınız 100.000.000 luk ülkede sadece 15.000 adet satan Mercedes mi?Evet muhteşem bir satış rakamı.O Mercedeslerin büyük çoğunluğunu da büyük ihtimalle bizim vergilerimizle beslenen politikacılar alıyor.Mercedes Türkiye'nin sahibi Mengerler aynı zamanda Otomarsan'ın sahibi ve kendisi ticari araç üretiyor.BMW'nin sahibi Borusan.Borusan'ın kaç farklı sanayii dalında faaliyet gösterdiğini sayamadım.15.000 adet araç satarak milyarlarca kar elde edemezsiniz.Bu firmaların araç satışlarından elde ettiği gelir diğer kollarda elde ettiğinin yanında çerez parası kalır.
    bende bu na hasta oluyorum 1 yıl boyunca bir marka 15000 araç satıyor haliyle bulamayanlar da oluyor sonra bunu duyuyoruz millet para var aha bak mercedeste sıra var lan 15000 değil 15M satıp sıra olsa evet memlekette fakir yok diyebilirİZ BELKİ AMA 80m 15000 bine bölünce denizde kum tanesi kadar
    millet diyorki lüsk mekana gidiyoruz boş yer yok he gülüm he millet te para var halbuki bilmiyorki o mekana oturanlar hep aynı
    bursalıali, birbilent ve Thracian bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yavu İsmet şunun şurasında İKİ GIDIM bi şey ziftlenecez, onu da bu garibe çok görüyon.
    Yo be Ali babacığım kimseye bir şeyi fazla gördüğümüz yok afiyet olsun. Üretici de, yiyicide pardon tüketici de dertli onu belirtmek istedim.
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İsmetim , hani hoşluk olsun deyu kinayeyinen yazmıştım,
    bursevi

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha fabrikasının kapanma iddiasından kilo problemine nasıl geldik ?
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha fabrikasının kapanma iddiasından kilo problemine nasıl geldik ?
    Pek çok demirden beygir kullanıcısının ortak problemi olduğu için gibime geliyo. Tabiki en önde bu garip. Bayrak bana emanet.
    espresso bunu beğendi.
    bursevi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)