Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kış Geliyor Motosiklet Fiyatları Düşecekmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her sene olur bu senede elbet olacak firmalar ellerinde kalan 2008 modellerde kampanyalar yapacaklardır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuçta sıfırlarda ahım şahım bir ucuzluk olmuyo , aksine zamlar geliyor...

Firmalar sezon içi satışlarına göre strateji belirlediklerinden kışın kazanç elde edemeselerde sezon açılana kadar satışsız durumu kotarabiliyorlar...

Satamayıp elde kalanları ise %30-35'e varan indirimlerle elden çıkartmak istiyorlar. ama bu her modelde olmuyor malesef

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Konu hortlamışdüşsün düşsün yeniliyelim motorları....

ama her sene aynı muhabbet.kayda değer bir şeyler olmuyor ne yazıkki...
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuçta sıfırlarda ahım şahım bir ucuzluk olmuyo , aksine zamlar geliyor...

Firmalar sezon içi satışlarına göre strateji belirlediklerinden kışın kazanç elde edemeselerde sezon açılana kadar satışsız durumu kotarabiliyorlar...

Satamayıp elde kalanları ise %30-35'e varan indirimlerle elden çıkartmak istiyorlar. ama bu her modelde olmuyor malesef
    BBRR.ben kymco agility düşünüyorum seneye yani 2009 da fiyatlar düşermi????
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    İkinci elde görünürde fiyatlar pek düşmüyor ama motosiklet sahipleri pazarlıkta çok nazlı davranamıyor.Hele yeni sezona yeni bi motosikletle girmeyi kafasına koyanlar ciddi alıcıya üç aşa beş yukarı demeden veriyor benim izlenimim bunlar.Sıfır motordada ellerdeki stokları eritmek için indirim oluyor ama ağustos eylülde bi zam yapılıyor kışın tekrar indirime gidiliyor.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BBRR.ben kymco agility düşünüyorum seneye yani 2009 da fiyatlar düşermi????
    yeni sezonda fiyat düşeceğini hiç zannetmiyorum ama ellerinde kalan 2008 modelleri yılbaşından önce eritmek için kanpanya yapma ihtimalleri yüksek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Düşmesini çok fazla beklemeyin, sonuçta hepsi ithal ediliyor ve ithalde ÖTV, KDV ve Gümrük Vergisi ödüyorlar. USA den yayılan küresel krizede bakacak olursak ve yılbaşında ki zamlar (Vergi maaşlar) da düşünülecek olursa çok fazla indirim olmaz. Birde eskiden kışın motor kullanan çok fazla olmazdı, şimdi kışında hemen hemen yaz kadar motor kullananlar var, yani satışlar yine de olacak hem 0 modellerde hemde 2.ellerde. Mesela ben motorumu satıp 600 cc bir makina almak istiyorum, yaz kış farkedermi benim için asla!
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni sezonda fiyat düşeceğini hiç zannetmiyorum ama ellerinde kalan 2008 modelleri yılbaşından önce eritmek için kanpanya yapma ihtimalleri yüksek
    evet mesela şu agility 125 city onu satmak için eski agility'e kampanya yapabilirler yapsalar çokda güzel olur
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her sezon belli oranlarda yapılan indirimlerin yanında,bu seneye özel global krizin etkisiyle biraz daha fazla indirimler yapılacağını tahmin ediyorum.Ve de inşallah diyorum!.(Biraz mezarcılığa kaçıyor fakat daha iyi bir motosiklete binmek istemezmiyiz?)
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Temennimizz

Motosikleti
    yok ama olucak inşallah oda seneye
    satıcılar müşteriye tok ben anlam veremiyorum ama fiyatlar fazla düşmüyor netten 2 elleri takip etmek lazım oralarda bulunabilir ama sıfır modellerde fiyatın düşeceğini hiç sanmıyorum belki arkadaşların dediği gibi kampanya falan olabilir belkiiiii?????

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    ': El Alın Arkadaşlar Paranıza Yazık Olmasın

Motosikleti
    HONDA CBR125 2006
    Bende takip ediyorum düşüş oluyor ama o kadarda abartılı bır düşüş yok ancak cçok acil satıcak nakit ıhtıyacı bulabılırsenız o sekılde olur ama kış ayı ile düşünürsek düşüsü 300-500 civarlarında oynama oluyor...
    RÜZGARI RUHUNDA HİSSET :queen:

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    kolay kolay dusen olmaz anca model yukseltmek ıcın satan olursa bıraz pıyasasına gore ucuza verırı yada paraya sıkısan bırı olursa
    booş kooooooooooyyyy gitsin

two-wheeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTO GUZZI BREVA 750İ
    abs li ,enjeksiyonlu ,şaftlı 600cc 10000 ytl satın millet motora binsin.ey hükümet ötv vergilerini indir artık.tabiki bunlar milletin motora binmesini istemiyorlar.aynı şekilde tren yollarınada yatırım yapmıyorlar.sebeb ne kadar çok akaryakıt tüketilirse okadar çok vergi devlete kalıyor.garip bir türkiye gerçeği.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Şu sıralar Harley Davidsonda bi kampanya var 883 custom ı sordum ilk dört taksit harleyden 56 taksit yani 5 yıl aylık 249 euro .... Bana normal geldi ama şuan boştayım şöle 1000 ytl üstü bi is bulsam direk alcam ama lanet olsun bulamıyorum ...Yat kaptanıyım iş bulamıyorum bu nedir ya isyanlardayım:.....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her sene olduğu gibi bu sene de kasım ile mart arası en ii fiyatlar olacak...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    jinlun 125citycomfort-cbr600fyada gsx600r yakındaa
    şimdi aslında bu genel bir kanı bana göre herkes kışın fiyatlar düşüyor diye bu zaman aralığında motor alıyor aslında düşme felan yok sadece firmalar yazın yaptıkları zamları geri çekiyorlar o kadar bizde iyi indirmişler diye atlıyoruz hemen neye göre geri çekmişler anlayamoyom ama 2008 yılının mart ayında 2007 stand da duran gsx600r fiyatı sordum 20000 ytl ye veririz dediler yaz sordum 23400 dediler bu kış sorsam gene 20000 ytl ye veririz derler neye göre onu anlamıyom çok sinirlendiğim bir konu bu satıcıların hepsi tatlı su kurnazı olmuşlar adamlar uçuyor havadan evlet %45 ötv koyar biz burada gsxr600 aldığımı paraya millet almanyada 2004 m3 lere biniyo bizde hastasıyız diye çırpınıyoruz yemiyoz içmiyo para biriktiriyoruz neden hayallerimizdeki motoru alacağız diye tam parayı biriktiriyosun gidiyosun almaya hop zam gelmiş zam zam zam sonra kışın eski fiyata çekiyolar bizde kanıyoz ooo bayağı indirmişler diye neyse ben gene psikoya bağladım kısa devre yaptım daha fazla yazamıyacağım unutmadan motor neden lüxe giriyo onu anlamadım biriside bna onu açıklarsa arabada yaptıkları kampanyaları motorda yapsalar bizde burada böyle inermi çıkarmı diye konuşmayız yaralıyım arkadaş basmayın yarama tuz....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler