Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

R25 İM TOPLANDI VE ZOR ÇALIŞIYOR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf150
    Arkadaşlar video var ama size nasıl ulaştırabilirim bilmiyorum motorumda krank silindir piston segman ve üst kapak değişti marşa bastığımızda 2-3 saniye çalışıp stop ediyor. https://youtube.com/shorts/Vn1sVowUaWY?feature=share

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    25'ler gollemeye başladı demek .

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayadır başladı bizim ustada sadece 4-5 motor yapılmayı bekleyen var ..
    CRF bunu beğendi.

Motosikleti
    symphony200
    Alıntı Erkin_grs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar video var ama size nasıl ulaştırabilirim bilmiyorum motorumda krank silindir piston segman ve üst kapak değişti marşa bastığımızda 2-3 saniye çalışıp stop ediyor. https://youtube.com/shorts/Vn1sVowUaWY?feature=share
    Bu soruyu motoru toplayan servise/ustaya sormaniz gerek. Size ne dediler sorun ile ilgili?
    CRF bunu beğendi.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk goller 2018 civarında yağ pompasından gelmişti zaten yanlış hatırlamıyorsam. 250 cc çift silindir makinayı bu kadar zorlarsan olacağı bu hocam çevremde 2 3 tane r ve mt serisine sahip arkadaşlar var adam otobanda 160 170 sabit gidiyorum bişe olmaz bu bloğu kimse bozamaz diyor velhasıl 250 ccyi 600cc 4 silindir gibi kullanırsan zaten olacağı bu
    CRF ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbf150
    Tek bir kişi bile soruna yönelik yorum yapmamış motor benim motorum istersem 50cc scooter gibi kullanılırım istersem 1000cc makina gibi kullanırım derdinide çekerim babacım kimseyi ilgilendirmez bilen adam konuşsun bilmeyen de yorum yapmasın ya

Motor tek silindir çalışıyor gibi sanki

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Yapan usta sente atlatmış olabilir.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    servis manueline bakmamıştır

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Usta 50cc scooterlık işleme 1000cc'lik ücret istemek için yol yapmış da olabilir. Sonuçta kendi servisi, bizi ilgilendirmez.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Tek bir kişi bile soruna yönelik yorum yapmamış motor benim motorum istersem 50cc scooter gibi kullanılırım istersem 1000cc makina gibi kullanırım derdinide çekerim babacım kimseyi ilgilendirmez bilen adam konuşsun bilmeyen de yorum yapmasın ya
    Çık masaya tepin istersen
    brkkrtt, DickName, Mr.wind ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı salih dalkıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk goller 2018 civarında yağ pompasından gelmişti zaten yanlış hatırlamıyorsam. 250 cc çift silindir makinayı bu kadar zorlarsan olacağı bu hocam çevremde 2 3 tane r ve mt serisine sahip arkadaşlar var adam otobanda 160 170 sabit gidiyorum bişe olmaz bu bloğu kimse bozamaz diyor velhasıl 250 ccyi 600cc 4 silindir gibi kullanırsan zaten olacağı bu
    Neden 600cc gibi kullanmasınlar ki? Gayet gidebilirler 170 sabit otobanda.

Abidik gubidik yağ koyarlar, o da koyarlarsa. Japon bu ya diye yağ seviyesine bakmazlar. Kırk saat tekerde giderler.
    Yetkili servise gidersin yağ filtresi takmayı bilmezler. Tapa pulu sorarsın stoklarına hiç girmemiştir.
    Ondan sonra 25'ler goller tabi.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapan usta sente atlatmış olabilir.
    Bana da sente'yi hiç yapamamış gibi geldi.

Motosikleti
    symphony200
    simdi sen boyle ergen ergen atarli yorumu yapmadan once sunu bi cevapla bakalim.

boyle bir durumu 1 milyar kisiye sorsan, 1 milyarinin da soracagi ilk soru yukarda sordugum soru olur.

Yapan adama geri gittin mi?

Biraz anlat bakalim usta ne dedi. o motoru oyle topladiysa az bucuk bi fikri de vardir niye boyle yapiyor.

yapan ustaya danistin "vallah bilmirem" dedi ve ustalar gozuyle gorerek sorunu bulamadi da, burda sesten medyumluk yapilmasini mi bekliyorsun?

Hele hele hele yapan ustaya geri gitmedim gibi bi cevap vereceksen bence hic yazma onu, pis dalga gecerler. Hatta kelimelere dokmesek te "ulen ne mallar var bu dunyada" falan gibi cumleleri icimizden geciririz yani.
    salih dalkıl, CRF, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Bak güzel kardeşim bal kardeşim çiçek kardeşim ben kime cevap vermişim mesajımda crf'ye cevap vermişim bu cevap kimi ilgilendirir crf'yi senin ustan çözüm bulamamışsa senin burada net çözüm bulabilmen zor bu arada buralarda bu kadar agresif davranmadan önce biraz düşün tart ve forum kullanımını öğren güzel kardeşim burası bir forum ve sen burda başlık açarak buraya üye olan ve başlığa yazı yazabilen herkese söz hakkı vermiş oluyorsun 😘
    CRF ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Silindir sıkıştırmıyor gibi geldi bana, en mantıklı çözüm ustaya geri götürmek olacaktır, montajda yapılan bir hatadan veya yanlış müdaheleden kaynaklanır. Net bişe söylemek mümkün değil usta sözüyle açılmadan anlaşılmaz karşim

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele hele hele yapan ustaya geri gitmedim gibi bi cevap vereceksen bence hic yazma onu, pis dalga gecerler. Hatta kelimelere dokmesek te "ulen ne mallar var bu dunyada" falan gibi cumleleri icimizden geciririz yani.
    Yapan ustaya da buradaki gibi bir ukalalık yaptıysa veya borç taktıysa nasıl gitsin?
    Mr.wind ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Doğru. Sahibi istediği gibi kullanıp parçalayabilir.
    Umrumda bile değil.
    Bana ne.

Motosikleti
    symphony200
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapan ustaya da buradaki gibi bir ukalalık yaptıysa veya borç taktıysa nasıl gitsin?
    ovv bu ihtimalin olmasi, sizin bunu sherlock Holmes gibi bulmaniz. Cok ince, cok klas.

Yani bu klas dokunusu soyle tarif edeyim;

"lisede geometri dersinde, hoca ucgenin disina hicbirimizin gormedigi cubugu ceker, acilari yazar, asya ile avrupayi birlestiren kopruyu kurar, soruyu tereyagindan kil ceker givi cozerdi ve hepimizin gozlerinde vay amk unlemi belirirdi."

iste boyle bir his

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    sosyal medya çok güzel bir şey hocam kişi ile ilgili elde olan birkaç veri ile sosyal medya profillerinden etiketlendiği yer blidirimi gibi paylaşımlardan karakter tahlili yapmak çok kolay oluyor hele ki araştırmayı biraz daha ilerletirseniz okulunu iş yerini hatta oturduğu adresi bile bulabiliryorsunuz yaşasın sosyal medya

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru. Sahibi istediği gibi kullanıp parçalayabilir.
    Umrumda bile değil.
    Bana ne.
    o kadar haklısınız ki

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)