Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Münakaşa esnasında yanında eşi ve çocuğu olan sürücülere nasıl muamele edilmelidir??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gsx-r 250
    bu başlık, bıçaklanan sürücü haberi başlığının yanında şöylece dursun,sırayla okuyunca bazı şeyler daha net anlaşılıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı burak arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz siz olun ,hiçbir erkeğe eşinin ve çocuklarının yanında el kaldırmayın,karşınızdaki insan size artistlik yapsa bile buna kalkışmayın.

birincisi, onurlu bir davranış değil,o çocuklar babaları dayak yerken orada çığlık çığlığa gözyaşı dökecek ve travma geçirecekler

ikincisi, bu işlerin bir raconu var ,bu davranış erkekliğin kitabında yazmaz,kimseye yakışmaz

üçüncüsü, bu yolu girerseniz emin olun eninde sonunda ağzınıza mermiyi basarlar,kimsenin erkeklik gururuyla oynayıp şansınızı fazla zorlamayın.
    Onun erkeklik gururunu bir gün kesip ağzına verirler, ondan sonra düşünür ben ne delikanlı erkeğim diye.

Hayatımda genel olarak kavgaya şiddete çok fazla eğilimi olan birisi değilim. Ama canıma kastedildiği(ni hissettiğim) anlarda gözüm dönebiliyor. Şimdiye kadar bir vukuatım olmadı, bir kere kenara çektim inecektim kavga etmek için. Kız arkadaşım kaskıma vurdu :D Arkamda olduğunu unutmuşum.

Günün sonunda insan kendi can güvenliği için elbette bu tarz şiddet içeren durumlardan uzak durmalı. Ama birisi benim canımı tehlikeye attığında yok yanında karısı var kızı var erkekliğe yakışmaz racon macon denirse bir kat daha saldırasım gelir sanırım. En doğrusu ise derin bir nefes alıp sakin kalmak, ancak şunu da unutmamak lazım ki haksızlığa karşı sessiz kalmak o haksızlığın devam etmesinin en büyük nedenlerinden biridir. Demiyorum ki üstümüze çıkanın tepesine çıkalım ağzını burnunu kıralım, hayır. Ama nefes alıp devam etmek de o an paçayı sağlama almak dışında bir şeye yaramıyor.

Kavgadan kaçınalım tamam.
    Ama bunu ayının yanında yavrusu var yavuklusu var racon falan diye şekillendirmek başka bir şey.
    Benim kız arkadaşım arkamda, onun canına kast edilmiş. Neymiş ayının da eşi yanındaymış gururunu düşünecekmişim. De ki kendi canını düşün, bir ayının yavuklusu yanındayken minnoş erkekliğiyle oynama, ok.

Motosikleti
    suzuki gsx-r 250
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun erkeklik gururunu bir gün kesip ağzına verirler, ondan sonra düşünür ben ne delikanlı erkeğim diye.

Hayatımda genel olarak kavgaya şiddete çok fazla eğilimi olan birisi değilim. Ama canıma kastedildiği(ni hissettiğim) anlarda gözüm dönebiliyor. Şimdiye kadar bir vukuatım olmadı, bir kere kenara çektim inecektim kavga etmek için. Kız arkadaşım kaskıma vurdu :D Arkamda olduğunu unutmuşum.

Günün sonunda insan kendi can güvenliği için elbette bu tarz şiddet içeren durumlardan uzak durmalı. Ama birisi benim canımı tehlikeye attığında yok yanında karısı var kızı var erkekliğe yakışmaz racon macon denirse bir kat daha saldırasım gelir sanırım. En doğrusu ise derin bir nefes alıp sakin kalmak, ancak şunu da unutmamak lazım ki haksızlığa karşı sessiz kalmak o haksızlığın devam etmesinin en büyük nedenlerinden biridir. Demiyorum ki üstümüze çıkanın tepesine çıkalım ağzını burnunu kıralım, hayır. Ama nefes alıp devam etmek de o an paçayı sağlama almak dışında bir şeye yaramıyor.

Kavgadan kaçınalım tamam.
    Ama bunu ayının yanında yavrusu var yavuklusu var racon falan diye şekillendirmek başka bir şey.
    Benim kız arkadaşım arkamda, onun canına kast edilmiş. Neymiş ayının da eşi yanındaymış gururunu düşünecekmişim. De ki kendi canını düşün, bir ayının yavuklusu yanındayken minnoş erkekliğiyle oynama, ok.
    değerli arkadaşım , buradaki insanlar benimle ortak bir tutkuyu ve kültürü paylaşan insanlar ,elbette hiç birinin zarar görmesini istemem ,bazen insanların işine karışıp onları uyarmaya çalışmamın sebebi bu,bunu yaparken insanların bana hiç anlamını bilmediğim sjw veya ılık gibi şeyleri söylediği de oldu,anlamını öğrendiğim zaman da çok güldüm ,olsun bakalım canları sağ olsun

herkesin hayata farklı bir bakış açısı ve kendine has tecrübeleri var ,ben adana'nın hürriyetinden tut,ankara'nın hıdırlık tepesi mahallesine,elazığın tuncelililer mahallesinden,diyarbakır'ın bağlarına kadar çok yerde takıldım,buralarda bir süre yaşadım,bak o yıllardan hatıra vücudumda 9 tane bıçak yarası var, 3 tanesi akciğerin üzerinde yani direk öldürmeye teşebbüs.

Okulumuzu bitirdik ,üniversite ,yüksek lisans derken öğretmen olarak atandım,şimdi türkiye'nin en güzel şehirlerinden birinde,kendi konfor alanımda çocuklarımı büyütüyorum,çok şükür her şey geride kaldı fakat tecrübe var işte,bu söylediklerim sizlerin zarar görmesinden endişe ettğim için,inanın başka bir niyetim yok,kim haklı kim haksız tartışmalarının benim açımdan hiçbir anlamı yok.

tamam arkadaşım,siz tanımadığınız bir insanla trafikte tartışmaya girip .o kişinin ailesinin önünde onun erkeklik gururunu kesip bir tarafına mı sokmak istiyorsunuz? peki öyle yapın,yolunuz ve şansınız açık olsun.
    espresso bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Siz Türkler ne diyor, ben anlamıyor

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı burak arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşım , buradaki insanlar benimle ortak bir tutkuyu ve kültürü paylaşan insanlar ,elbette hiç birinin zarar görmesini istemem ,bazen insanların işine karışıp onları uyarmaya çalışmamın sebebi bu,bunu yaparken insanların bana hiç anlamını bilmediğim sjw veya ılık gibi şeyleri söylediği de oldu,anlamını öğrendiğim zaman da çok güldüm ,olsun bakalım canları sağ olsun

herkesin hayata farklı bir bakış açısı ve kendine has tecrübeleri var ,ben adana'nın hürriyetinden tut,ankara'nın hıdırlık tepesi mahallesine,elazığın tuncelililer mahallesinden,diyarbakır'ın bağlarına kadar çok yerde takıldım,buralarda bir süre yaşadım,bak o yıllardan hatıra vücudumda 9 tane bıçak yarası var, 3 tanesi akciğerin üzerinde yani direk öldürmeye teşebbüs.

Okulumuzu bitirdik ,üniversite ,yüksek lisans derken öğretmen olarak atandım,şimdi türkiye'nin en güzel şehirlerinden birinde,kendi konfor alanımda çocuklarımı büyütüyorum,çok şükür her şey geride kaldı fakat tecrübe var işte,bu söylediklerim sizlerin zarar görmesinden endişe ettğim için,inanın başka bir niyetim yok,kim haklı kim haksız tartışmalarının benim açımdan hiçbir anlamı yok.

tamam arkadaşım,siz tanımadığınız bir insanla trafikte tartışmaya girip .o kişinin ailesinin önünde onun erkeklik gururunu kesip bir tarafına mı sokmak istiyorsunuz? peki öyle yapın,yolunuz ve şansınız açık olsun.
    ama ben kaç defa şiddeti övmediğimi, doğru olanın basıp gitmek olduğunu söylemeliydim bilmiyorum ki

Evet doğru olan derin nefes alıp devam etmek. Ama bunun gerekçesi olarak bir simüklünün gururu değil, sakin olmanın faydalarını konuşsak daha iyi değil mi? Kişinin ailesinin önünde gururunun kırılması falan derken sanki milletvekili oğlu olup emniyete gidip polisleri azarlıyormuşum gibi düşündüm, konu bizim hayatımıza kast eden maganda değil miydi? Elbette sonuç değişmez, maganda ile tartışmaya girmek büyük risk almak demek bunlara ok'im. Ama ben sjw'lik yapayım, bunu önerirken daha nasıl farklı komik hakaretlerle tasvir edeceğimi bilemediğim çüksüzün gururunu sebep görmeyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz Türkler ne diyor, ben anlamıyor
    Some shit like school shootings
    Kanada'ya taşındın da haberimiz mi olmadı yokas California kendini bu kadar mı soyutladı toplumdan :p

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Hayatınız boyunca bir daha karşılaşmayacağınız insanlarla polemiğe girmeyin. Hem sinirinizi bozmayın hem karşıdaki manyak mı nedir bilemezsiniz basın gidin zor olanı budur ama pişman olmazsınız
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Eşinin yanında kimseyle kolay kolay tartışmam. Tartışmak zorunda kalırsam tartışmayı da mümkün olduğunca minimum tutarım.

Ben geri vites yaptığım halde o eşi yanındayken hala üzerime üzerime geliyorsa o adam bile değildir.

Koyverin ipini gitsin adam olmayanla muhatap olmayın.

Adam dediğin yanında eşi varken kimseyle tartışmaz, yanında eşi olanla da tartışmaz.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam dediğin yanında eşi varken kimseyle tartışmaz, yanında eşi olanla da tartışmaz.
    Ahanda budur. Yaninda esi olmasi da sart degil bunu uygulamak icin. Tartisip da cozum bulan mi oldu? Tartismanin anlami nedir?
    yaşlıveacemi ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Yanında eşi olup olmaması falan zaten bu toplumun en ortadoğulu, en bitmesi gereken aşağılık feodal değerleri ile ilgilidir, beni ilgilendirmez yanında kimin olup olmadığı. Trafikte saçmalayan biri dövmekle terbiye olmayacağına göre uzayıp gitmek en iyisidir.

Hem diyelim ki adamı dövdüm, sonra aklıma geldikçe kendime kızacağım bir canlıya zarar verdim diye, yok, en iyisi sabırlı olmak. Dövmek çözüm değil zaten dövdün ne olacak, burası kin tutan insanlarla dolu, kindar biri çıktı silahla geldi. Öldürmek de vicdanıma uymuyor, ömür boyu aklımdna çıkmaz birini öldürsem. o zaman böyle durumlardan uzaklaşmak en iyisi. Bela belayı çeker zaten. Ne kadar uzak durursanız o kadar az karşılaşırsınız. Kavga dövüş ortamları benim için gazete haberlerinde falan gördüğüm şeyelr, gerçek hayatta hiç karşıma çıkmıyor, çünkü beladan uzak duruyorum.
    yaşlıveacemi ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavga dövüş ortamları benim için gazete haberlerinde falan gördüğüm şeyelr, gerçek hayatta hiç karşıma çıkmıyor, çünkü beladan uzak duruyorum.
    .......
    espresso bunu beğendi.

Eşi ve çocukları yanında olan bir adama hakaret etmediği sürece ilişilmez racon budur . Akraba ve çevre bağlarının zayıf olduğu büyük şehirlerde pek sıkıntı olmasada, herkesin birbirini tanıdığı küçük şehirlerde başınıza çok büyük dertler açabilir, zorunlu göçe zorlanabilirsiniz ,yada ben tek hepiniz diyerek güzel bir kapanış yaparsınız. Televizyondaki gazetelerdeki cinayet haberlerini hiç görmüyorsunuz galiba , kimsenin kimseye tahammülü yok , kavgadan kesinlikle uzak durulmalı .
    burak arslan bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Trafikte her cırt pırt yapana uysak eve vaktinde gidemeyiz, hele ki İstanbul’da. Tartışınca anlayacak olsalar haklısınız.
    Uymayın arkadaşlar “7-8 yerinden bıçaklandı” haberlerini okumayalım artık.
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DAYAK YEME SANATI
    Beşiktaş'ta güvenlik görevlileri dehşet saçtı: 4 kişiyi sopalarla öldüresiye böyle dövdüler

Olay, Beşiktaş Ortaköy'de 8 Eylül Perşembe saat 01:30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, tanınmış bir eğlence mekanına gelen biri kadın 3 kişi, kapıdaki güvenlikler tarafından içeri alınmadı. Bunun üzerine kısa süreli sözlü tartışma yaşanırken, içeri alınmayan kişi bir anda güvenlik görevlilerinden birine kafa attı.

Arkadaşlarının aldığı darbeyi gören takım elbiseli yaklaşık 10 güvenlik görevlisi, kafa atan kişiyle birlikte yanındaki erkeği ve kadını yere yatırıp tekme ve yumruklarla darbetti.

Bir türlü sakinleşmeyen güvenlik görevlileri ellerine geçirdikleri sopalarla hem kadını hem de erkeği korkunç bir şekilde darbetti. Olay da bazı güvenlik görevlileri kavgayı ayırmaya çalışa da bir türlü başaramadı.

O dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 2 kişi bir süre güvenlik görevlileri ile sözlü tartışma yaşıyor. Daha sonra tartışan kişi güvenlik görevlisine kafa atıyor. Bunun üzerine girişte bekleyen güvenlik görevlileri aralarına aldıkları kişileri öldüresiye dövmeye başlıyor. Yere yatırdıkları kişileri sopalarla ve tekmelerle dövüyorlar.

Yaşanan olayla ilgili açıklama yapan Beşiktaş Kaymakamlığı, "İlçemizde bulunan bir işletmede meydana gelen ve bugün sosyal medyada da paylaşılan olayla ilgili olarak; 08.09.2022 günü gerçekleşen olayda, işletmeye girmeye çalışan ve içeri alınmayan müşterilerle işletmenin güvenlik görevlileri arasında yaşanan arbede ve sonrasında gerçekleşen silahlı saldırıda 4 kişi yaralanmış, emniyet görevlilerimizce yapılan çalışmalar neticesinde olaya karışan 5 kişi yakalanarak, çıkarılmış oldukları adli makamlarca tutuklanmıştır" şeklinde belirtti.
    espresso ve berk_cglr bunu beğendiler.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Çok fazla ölümlü olaydan döndüm hiç biri ile tartışmadım çabuk gaza gelen ve sinirlenen biriyim ki işin sonu her türlü kanlı biter. En temizi küçük bir uyarı hakkını helal et sende helal et yoluna devam et. Tartışıp birbirini vurmanın bir anlamı yok zaten karşındaki adam atarlı giderli konuşuyorsa maddi manevi bir sorun yok ise hiç bulaşmayın yolunuza devam edin yarın unutacağınız bir konu.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DAYAK YEME SANATI
    Beşiktaş'ta güvenlik görevlileri dehşet saçtı: 4 kişiyi sopalarla öldüresiye böyle dövdüler

Olay, Beşiktaş Ortaköy'de 8 Eylül Perşembe saat 01:30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, tanınmış bir eğlence mekanına gelen biri kadın 3 kişi, kapıdaki güvenlikler tarafından içeri alınmadı. Bunun üzerine kısa süreli sözlü tartışma yaşanırken, içeri alınmayan kişi bir anda güvenlik görevlilerinden birine kafa attı.

Arkadaşlarının aldığı darbeyi gören takım elbiseli yaklaşık 10 güvenlik görevlisi, kafa atan kişiyle birlikte yanındaki erkeği ve kadını yere yatırıp tekme ve yumruklarla darbetti.

Bir türlü sakinleşmeyen güvenlik görevlileri ellerine geçirdikleri sopalarla hem kadını hem de erkeği korkunç bir şekilde darbetti. Olay da bazı güvenlik görevlileri kavgayı ayırmaya çalışa da bir türlü başaramadı.

O dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 2 kişi bir süre güvenlik görevlileri ile sözlü tartışma yaşıyor. Daha sonra tartışan kişi güvenlik görevlisine kafa atıyor. Bunun üzerine girişte bekleyen güvenlik görevlileri aralarına aldıkları kişileri öldüresiye dövmeye başlıyor. Yere yatırdıkları kişileri sopalarla ve tekmelerle dövüyorlar.

Yaşanan olayla ilgili açıklama yapan Beşiktaş Kaymakamlığı, "İlçemizde bulunan bir işletmede meydana gelen ve bugün sosyal medyada da paylaşılan olayla ilgili olarak; 08.09.2022 günü gerçekleşen olayda, işletmeye girmeye çalışan ve içeri alınmayan müşterilerle işletmenin güvenlik görevlileri arasında yaşanan arbede ve sonrasında gerçekleşen silahlı saldırıda 4 kişi yaralanmış, emniyet görevlilerimizce yapılan çalışmalar neticesinde olaya karışan 5 kişi yakalanarak, çıkarılmış oldukları adli makamlarca tutuklanmıştır" şeklinde belirtti.
    https://vimeo.com/753602341
    kafa atan ruhunu teslim etmiş :D güzel eğitici bir video olmuş.

Neyse konuya gelelim sallayın olum basın geçin ne meraklısınız laftan anlamayan çomarlarla münakaşa edip bok yoluna gitme ihtimaline dahil olmaya , daha geçen adamı bıçakladılar annesi vardı yanında adam bıçak çekti sapladı düşünmedi bile ya silah olsa boşaltırdı üstüne bütün mermileri o zaman o arkadaşın şu an cenazesi kaldırılıyor olurdu erkeklik yapıcam diye sakat kalmayın olsun erkeklik büyüklük sizde kalsın içinizden sövün adamında yanına gelin kibarca hocam teşekkür ederim beni görmediğin için deyin geçin.
    espresso bunu beğendi.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)