Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklete Yeni Zamlar Yolda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Dünya dönüşüyor özellikle corono dan sonra bambaşka bir dünya ile karşı karışıya kaldık eskiden bildiğimiz bütün her şeyi unutup yeni düzene adapte olmamız lazım ..

Cb600f hornetim vardı sattığımda benzin 8 tl idi şimdi oldu 23-24 tl sattığımda misal 2 bin liralık bir parçası şimdi oldu 10 bin lira.. pişmanmıyım hiç değilim iyiki satmışım çünkü gördüm bu yakıt fiyatları parça fiyatları pahalılık arta arta gidicek misal ben motora lastik bakarken michellin pilot power serisi set olarak 1200 tl idi şimdi olmuş 4500 tl şala gibi altı üstü kaukçuk parçası ….
    böyle giderse yakında 50cc motorsikletin ikinci el piyasası bile yüksek hacim motorlardan çok daha kuvvetli olucak …

Hayatı boyu düşük hacim motor almamış ben şu anda sıfır yada bir yaşında parçası uygun ikinci eli kuvvetli yakıtı uygun ki ben yakıtı şahsen kendi dünyama göre 30tl ye göre sabitledim yani şayet o rakama gelirse en azından bir nebze rahat sürebileceğim bir motor bakınıyorum işte bajaj Honda Yamaha bakınıyorum bir şeyler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motor alayım dedim uzun dönem kullanmak için malum arabanın masrafı aşırı derecede arttı. piyasada şuan en uygun olanı 250nk onada zam geleceği için hiçbir bayide yok şuan en erken 15 hazirandan sonra teslim gözüküyor o da istanbul dışındaki bir kaç bayi. Zan altında bırakmak istemem elinde olmayan bayi illaki vardır ama. Adam açık açık ilanın açıklamasına yazmış motor showroom'muzda var haziran 15inden sonra satış diye belirtmiş. Yani açık açık deki var elimizde stokladık zam gelecek vermiyoruz. Stoklarımızda yok demenin ne mantığı var. Bi bu motosiklet için geçerli değil araç içinde aynı şey ülke ve ekonominin sonu nereye gidiyo bilmem ama benim vaktim az kaldı gibi gözüküyo bu gidişle

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz halk olarak paraya taparız. İşin ucunda para oldu mu yaptıklarımıza "günah işleme özgürlüğüne müdahele" gibi dini motifler bulmaktan çekinmeyen zerre Allah korkusu olmayan bir toplumuz. Belki de çok temiz ve safız ama hep kötülerin sesi daha yüksek çıktığından o kötüleri sürekli görüyoruz hayatlarımızda, sosyal medyada. Bak çok açık konuşuyorum tek korkumuz mahalle baskısı, "o ne der bu ne der" korkusu..

Memlekette parayı bulan emlakçı, al satçı olur, al sattan parayı bulan inşaat yapar, müteahhit olur. Motosiklette de aynı mantık var, düşük cc'ye gücü yeten onu stoklayıp satacak, ileride daha iyi motor alıp onu satacak, sonra araba işine girecek, galerici olacak, sonra da sınırlı kitleye hitap eden Dodge, Ferrari satan farklı düzey bir galerici olacak.
    Sekülerizmin tanımıdır bu, "helal haram ver Allahım, senin kulun yer Allahım"
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Jakoba18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor alayım dedim uzun dönem kullanmak için malum arabanın masrafı aşırı derecede arttı. piyasada şuan en uygun olanı 250nk onada zam geleceği için hiçbir bayide yok şuan en erken 15 hazirandan sonra teslim gözüküyor o da istanbul dışındaki bir kaç bayi. Zan altında bırakmak istemem elinde olmayan bayi illaki vardır ama. Adam açık açık ilanın açıklamasına yazmış motor showroom'muzda var haziran 15inden sonra satış diye belirtmiş. Yani açık açık deki var elimizde stokladık zam gelecek vermiyoruz. Stoklarımızda yok demenin ne mantığı var. Bi bu motosiklet için geçerli değil araç içinde aynı şey ülke ve ekonominin sonu nereye gidiyo bilmem ama benim vaktim az kaldı gibi gözüküyo bu gidişle
    Bildiğim kadarıyla o dediğinizi yapmak yasak. Elinizde mal varsa fiyatı belirlersiniz, o parayı verene de satarsınız.
    May the Force be with McLaren Mercedes

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sekülerizmin tanımıdır bu, "helal haram ver Allahım, senin kulun yer Allahım"
    O dediğiniz söz ile sekülerizmin bir alakası yok.

2. Ele bişey diyemem adam koyar istediği fiyat satar yada satmaz kalır veya gider ama bayilerin böyle bişey yapması saçma. Bu ülkede hangi yasağa uyulmuşlta buna uyacaklar sanmıyorum yani

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün yazmıştım bu gün haberi var.Getir 4480 kişi yi işten çıkaracakmış.Ne kadarı Türkiyeden olur bilinmez.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    şimdi antalyada honda yamaha aradım.forza kasım ayı yamaha xmax yazılma dahi yok bitti dedi.0 km forza 103 ama yok sahibinden de 0 km 150 bin tl ya beklicen kumar oynucaksın yada 150k çakıcan

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)