Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Forza 250 liler 170 bin TL yazanlar var

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Tmax de ayı gibi gidiyor, bilgin olsun tam senlik. Gazı açtın mı arkaya yapıştırıyor.
    Hah, tam bana lazım olan. Hem skuter rahatlığı olacak, hem dümdüz, kaymak gibi asfalt otobanda etrafta başka araba olmadığı zamanlarda gazı açıcam basıcam kısa bir süre. Sizin 90'la döndüğünüz virajları 50 ile dönmeyenlerdenim ben ama düz yol bulunca anında yardırayım. Yamahaların torklu makinalar olması xmax'da bile farkediyor bu açıdan. Seviyorum ani hızlanmaları ama uzun süre hızlı gitmeyi sevmiyorum, max 120 yeter bana bu yüzden daha uzun bir süre xmax ile devam ederim.

tmax'ın xmax'a göre tek eksisi sele altı bagajı o daha büyük motora yer açmak için biraz daha küçülmüş. Laptop çantası sığarsa iyi. Ama tmax alabilecek param olduğunda zaten anca emekli olmuş olurum, işe gidip gelmeyeceğim için dert etmem herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir temizligi gibisi yok,tam bir terapi.
    Hele hele yeni yontemimmle tam bir zevk.iyiki motorum zincirli.

Biraz ruzgar korumasi biraz bagaj problem.Ama ustun dct, olmez ve super az yakan cok kacan(t max e gore) motoruylaaaa..neyse sen parayi ayarla bu konulari tartisiriz
    Forza 750 de tabi ki hoşuma giden modeller arasında. Ama o zincir olayı işi bozuyor. ben yıkamayı bile 2 yılda bir yapan insanlardanım, zincirle falan hiç uğraşamam. Ama tabi şimdi nasıl olsa uzun bir süre xmax 250 kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor, örtülü ödeneğimde motor yenileyecek bütçe yok.

Ama emeklilik planlarımda şöyle bir şey var:
    O zaman kıyıda minik 50cc bir şey bile yeter bana. Hele çocuklar 18 yaşını geçsin evden dehleyeyim, o zaman düşünürüm. Bu fotodaki kayıkları bilen bilir, Nordic'lerin meşhus folkeboat yani "halk kayığı" dedikleri onlara göre ucuz neredeyse tofaş otomobil gibi her evde olabilen kayıklardan. Kuzey dneizinde 5 kuvvetinde rüzgarda rahat rahat biranı içebileceğin güvenlikte kayıklar.
    tommygun, levend84 ve ❤️Honda❤️ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    bütün motorlarda durum aynı. pcx 70ten aşağı yok. 100 bin üstü yazan var. nmax keza öyle. liste fiyatından motor bulmak imkansız. adam 2 bin liralık bi şey takıyo 30 bin üste koyuyor.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)