Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EKİPMAN Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar dostlar ben Abdullah aşçıyım
    İlk Bahardan beri motor sürüyorum ve kuryelikte yapıyorum
    CBF 150 ve Arora spesiyal alfa 100
    Arora ile kuryelik yapıyorum CBF yeni aldım 1-2 hafta oldu uzun süre binmeyi düşünüyorum yazın aktivitelere katılıp şehirlerarası tur kamp vb katılacağım inşallah
    Pantolon arıyorum 2 gündür forumda net bişey bulamadım ondan konu açma gereği duydum.
    Hem kuryelikte hemde sivil zamanlarda kullanmak için kışın işini iyi yapcak ihtiyaçin olan konfor ve korumayı verecek yazın isede aynı şekilde astar vs söküp kullanabileyim tabi koruma benim için çok daha önemli dainese düşünüyorum işin iyileri deniyor ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

Yokmu fikir vericek dostlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı daswerqq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar dostlar ben Abdullah aşçıyım
    İlk Bahardan beri motor sürüyorum ve kuryelikte yapıyorum
    CBF 150 ve Arora spesiyal alfa 100
    Arora ile kuryelik yapıyorum CBF yeni aldım 1-2 hafta oldu uzun süre binmeyi düşünüyorum yazın aktivitelere katılıp şehirlerarası tur kamp vb katılacağım inşallah
    Pantolon arıyorum 2 gündür forumda net bişey bulamadım ondan konu açma gereği duydum.
    Hem kuryelikte hemde sivil zamanlarda kullanmak için kışın işini iyi yapcak ihtiyaçin olan konfor ve korumayı verecek yazın isede aynı şekilde astar vs söküp kullanabileyim tabi koruma benim için çok daha önemli dainese düşünüyorum işin iyileri deniyor ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

Yokmu fikir vericek dostlar
    Piste çıkmıyorsan dainese falan gereksiz, hatta parasını gram hak etmiyor. Günlük kullanıma da çoğu uygun değil, robocop gibi gezersin. Dainese'in iyi bir pantolonu senin scooterdan pahalı diyeyim sen hesapla gerisini.

Ya Türk malı bir tane kevlar kot pantalon al, örneğin tech90, riderdenim gibi markalar ya da Lbc horizon yandan fermuarlı pantolon al geç. Soğuğa karşı Lbc hepsinden iyi ama su geçirmez değilmiş sanırım. Benim de almam lazım ama fiyatlar uçuk durumda euro sağ olsun.
    espresso bunu beğendi.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    https://urun.n11.com/pantolon/andes-...lon-P293214242

Linkte bulunan ürünü kullanıyorum. Soğuk havalar için birebir ancak yazın içliğini çıkarıp giyince ne kadar ferah olur bilemiyorum.

evet fiyatlar ciddi rakamlarda ,ikinci el daha mantıklı gelıyor .Temız kullanılmısları tercıh etmeyı dusunuyorum.Soguga care var ama sıcaga yok gıbı ve benim icin oncelık koruma.

Dainese Carve Master 2 Gore-Tex bu modeli gördüm fazla hosuma gitti acıkcası

Bu arada fiyatta sorun yok aklımda tahmını olarak 2-3 bin tl mont icin ,1-2 bin de pantolon için ayırmayı dusunuyorum kaportam saglam olması şart .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

kullanışlı duruyor fiyat makul

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Pantalon olarak riderdenim bora modelini almıştım. Kışlık diye geçiyor, kevlarlı kot pantalon. Dizlerindeki vb. korumaları da gündüz ofisteyken falan rahatsız etmiyordu. Kışın yağışlı havalarda üzerine giyerim diye 4riders takım yağmurluk almıştım ama xmax ile bacaklarıma yağmur çamur rüzgr gelmeyince takımın alt kısmını çok az giydim. Tam takım yağmurluğu da giyince rahat ediyordum. Riderdenim pantalon ile yazın sıcaklarda da rahatsız olmadım, yani kışlık diye aldım ama yazın da rahat rahat kullandım. Şu and akorumalı pantalon olarak riderdenim, tech90 gibi markalar en uygunları gibi kaldı. Üzerine yağmurluk da geçirince bir sorun olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)