Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ikinci el motosiklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    açıkçası tracer 7 istiyordum ama başka bahara kaldım son zamlardan sonra.

aslında şimdiki motosikletimden de memnunum - rks rt250.

ama cc değiştirmeyi de düşünüyorum. 650-700 cc bandına 2.el motosiklet bakabilirim yada tam tersine 125 cc bir motosiklete yönelebilirim. kesinlikle manuel olması gerekiyor, diğer türlü keyif alamayanlardanım.

biraz da keyfi bir değişim olabileceğinden tavsiyelere açığım. 125 cc'den beklediğim fazla birşey yok aslında a'dan b'ye götürsün beni. mondial mh drift geldi aklımda. büyük bir topcase ile her işimi görebilir gibi. açıkçası beklentim cc düşürdüğüm için 20.000 tl bandı altında olması.

büyük cc'de 60.000 tl'ye kadar bakabilirim. beklentim 160'ı rahat göreyim stabil gitsin. uzun yolda 120'lerde kalmayayım. titreşime girmiyorum o benim motosikletimde var zaten. bu olursa da uçak biletlerini iptal edip motosikletimle yunanistan'dan seyahate çıkma planım var.

zamanında benim gibi bir noktaya gelip 125 cc ye hacme düşenler yada 650-700 cc hacme çıkanlar illaha ki olmuştur. hem fikirlerinizi duymak hem de tecrübeleri dinlemek istedim.

şimdiden teşekkürler.

not: daha önce cb ace 125, cbf 150, nc750, nc750x, inazuma, repsol, r25, 890 adv ve mt09 kullandım. cc'ler için ağırlığa, güce, dengeye vs bilimum değişkene hazır değilim zaten yaşadım biliyorum. yorumlarınızı esirgemediğiniz için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    illa 125 cc ve ya 600 ccmi olcak arasi yokmu.300-250-400 yada 500cc?
    İlgilenirsen suan ilanda mavi renk dusuk km suziki sv650a var.pazarlikla uygun fiyata alinir yillarca binilir.hem 250 cc gibi hem 600 cc gibi surebilirsin

Motosikleti
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa 125 cc ve ya 600 ccmi olcak arasi yokmu.300-250-400 yada 500cc?
    İlgilenirsen suan ilanda mavi renk dusuk km suziki sv650a var.pazarlikla uygun fiyata alinir yillarca binilir.hem 250 cc gibi hem 600 cc gibi surebilirsin
    gerçekten güzelmiş hayırlı satışlar dilerim. cc yükseltirsem biraz daha enduro karakterli; topcase, ledler vs. uzun yol kampçı motosikleti alacağımdan pek scope'uma girmiyor. ama gerçekten güzelmiş. çok da güzel görünüyor. tekerinize taş değmesin.

belki naked karakterli birşey arıyor olsaydım mutlaka bakmaya gelirdim. oldukça iyi bir opsiyon olurdu benim için.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    bende duke 390 var,ilandaki motor benim değil

Motosikleti
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende duke 390 var,ilandaki motor benim değil
    ikinci motorum demiş, pardon. duke da güzel motosiklet kazasız sürüşler olsun.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)