Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman alıcam tavsiye lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Merhabalar bugün crf250 rally sahibi oldum hayatımın ilk motoru oldu ekipmanım olmadığı için garaja çektirdim ekipman arayışına girdim sormak istediğim bir kaç marka model var yardımcı olur musunuz ?
    Kask:Şuanlık bir kask bulabilmiş değilim terekli modellere bakıyorum önerebilceğiniz bir kaç model varsa maximum 2.500 lira
    Mont:Alpinestars durango air fileli ceket 1900Tl ye buldum fakat 700 liraya da venomun fileli ceketi var korumaları aynı sayılır sırt omuz dirsek (venomda jel koruma varmış hangisi daha iyi bilmiyorum)
    Pantalon: Tech90 canvas buldum onu alıcam muhtemelen 1350 lira
    Eldiven: Knox orsa mkII 1500 lira gibi bir fiyat var çok daha ucuza da eldivenler var ama el önemli olduğunu düşündüm bilemiyorum tavsiyenizi alırım.
    Bot: Falco marshall beğendim 2200Tl ama motoventonun sitesinde alpinestarın goretex çizmeleri var 1000-1500 lira arası ne yapsam bilemedim
    Bu saydıklarımdan hangilerini alsam veya almasam tavsiye verir misiniz .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aydın size yakın değil mi? Motovento'ya gidip deneyerek alın ne lazımsa... Batan geminin malları...

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Goretex bot her zaman daha iyidir. Bende dainese'in goretex botları var epey sağlamlar, asfaltta parçalanacagını sanmıyorum. Montu da ucuza kaçmayın alın alpinestars iyidir. Sırt koruması yoksa bi tane de 4riders sırt koruma alın köpük gibi bişey, onu sırt koruma yerine sokabiliyorsunuz, genelde bir çok montta o hazne oluyor. Teretli kask Bell, Klim, Scorpion vb bunlara bakabilirsiniz. Daha iyileri sanırım bütçeyi aşar.

Bell Mx-9 Adventure Stryker Enduro Kask buna bi bak hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)