Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Durt marka mont alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba arkadaşlar. Durt marka mont gördüm. Çok fazla yorum göremedim. 1000 TL bütçem var. Yaz aylarında pişirmeyecek bir mont önerebilir misiniz?
    Aklımdaki mont;
    https://www.durt.com.tr/urun/motosiklet-montu-4-mevsim-urban

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gecen 550 Tl'e yazlık fıle montundan aldım, acıkcası fiyatına göre oldukca sağlam. Ben marka olarak begendım.

Bütçeniz artmıyor ise bence uygun bir marka. Ancak sıze onerım 4 mevsım almayın, paylaştıgınız mont dış yapısı nedenıyle yazın kullanımda sizi pişman eder bence.
    sefamertcmn ve espresso bunu beğendiler.

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gecen 550 Tl'e yazlık fıle montundan aldım, acıkcası fiyatına göre oldukca sağlam. Ben marka olarak begendım.

Bütçeniz artmıyor ise bence uygun bir marka. Ancak sıze onerım 4 mevsım almayın, paylaştıgınız mont dış yapısı nedenıyle yazın kullanımda sizi pişman eder bence.
    katiliyorum, 4 mevsim montlar genelde kisin idare eder gibi olsa da yazin tam is görmuyor.
    35-40 derece sicakliklarda istedigin kadar fileli olsun yine de terletir.
    yazlik ve kislik monto ayri ayri almak en iyi cözum.
    sefamertcmn bunu beğendi.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yanıtınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz yazlık bir mont var mıdır?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durt Ravi Dark aldım ben, ekipman giymeyen birisi olarak bana cok rahat geldı ve sevdim.

Alıntı recaip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katiliyorum, 4 mevsim montlar genelde kisin idare eder gibi olsa da yazin tam is görmuyor.
    35-40 derece sicakliklarda istedigin kadar fileli olsun yine de terletir.
    yazlik ve kislik monto ayri ayri almak en iyi cözum.
    Sizin önerdiğiniz yazlık bir mont var mıdır?

Yazlık durt ravi kullandım. Serin tutuyor. Fiyatına göre iyi bir mont. Yalnızca sırt koruması pek güven vermiyor, ama sanırım sırt korumasını değiştirmiş olabilirler. Benim aldığım fiyatla arasında uçurum var şu anda.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Durt ravi aldım ben de mont olarak memnunum ama korumaları tırt gibi biraz. Bir de firma biraz alakasız gibi. Mesela ayın 12 sinde aldığım telefon tutucu gidona olmadığı için 50 lira havale yap ekstra ayna bağlantısı gönderelim dediler o gün bugündür bekliyorum ki kargoya verilecek. Arıyorum sürekli diyorlar bugün kargoda ama boş.

Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durt ravi aldım ben de mont olarak memnunum ama korumaları tırt gibi biraz. Bir de firma biraz alakasız gibi. Mesela ayın 12 sinde aldığım telefon tutucu gidona olmadığı için 50 lira havale yap ekstra ayna bağlantısı gönderelim dediler o gün bugündür bekliyorum ki kargoya verilecek. Arıyorum sürekli diyorlar bugün kargoda ama boş.
    Alıntı Vargath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık durt ravi kullandım. Serin tutuyor. Fiyatına göre iyi bir mont. Yalnızca sırt koruması pek güven vermiyor, ama sanırım sırt korumasını değiştirmiş olabilirler. Benim aldığım fiyatla arasında uçurum var şu anda.
    Scoyco JK 118 düşünüyorum sizce 900TL vermeli miyim?

Alıntı sefamertcmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin önerdiğiniz yazlık bir mont var mıdır?
    egitimlerde ödunc aldigim mont bu, yazin gayet iyidi, ustune surucu adayi yelegi giymeme ragmen.
    fiyat performans urunu.
    https://www.fc-moto.de/en/IXS-Sport-Levante-Air-20-Motorcycle-Textile-Jacket
    https://www.xlmoto.eu/mc-gear/motorcycle-clothing_c11/motorcycle-jackets_c20/ixs-sport-levante-air-20-jacket-black-white_pid-PM-4756307

durt ravi dark aldım 3 sene oldu. hala taş gibi akması kokması yırtığı pırtığı yok. sadece kalıbı vücudu sarmıyor oturunca göbek var gibi görünüyor. dainese alpine falan öyle değil ama arada kaç kat fiyat farkı var ben bidaha bişey olsa yine alırdım problem yok.
    Beden olarak; alpinestars deri mont XXL bu da XXL aldım bilgin olsun. eldiven pantolon vs bedenleri baya dar ama montta öyle değil.

Alıntı recaip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egitimlerde ödunc aldigim mont bu, yazin gayet iyidi, ustune surucu adayi yelegi giymeme ragmen.
    fiyat performans urunu.
    https://www.fc-moto.de/en/IXS-Sport-Levante-Air-20-Motorcycle-Textile-Jacket
    https://www.xlmoto.eu/mc-gear/motorcycle-clothing_c11/motorcycle-jackets_c20/ixs-sport-levante-air-20-jacket-black-white_pid-PM-4756307
    Attığınız montu beğendim fakat Scoyco JK 118 daha uyguna geliyor. Sizce almalı mıyım?

Attığınız montu beğendim fakat Scoyco JK 118 daha uyguna geliyor. Sizce almalı mıyım?
    bu marka model hakkinda deneyimim yok ne yazik ki ama yazlik mont olarak dusundugumuzde ön kisimda file göremedim.
    mumkunse gidip yerinde deneyin, kumasini inceleyin, ekranda görmek cok farkli

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    ben aldım kullandım beğenmedim.en büyüğünü aldığım halde içime kalın birşey giyince fermuar zor kapanıyordu önce 1 sene içerisinde içi parçalandı .göbekden zorlamaktan fermuar bozuldu falan kızdım parçalayıp attım bende

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazarlik yapabilirseniz veya bu fiyata cikarsaniz diye, ikinci el Revit Vertex satiyormus su arkadas. Facebook forumlarinda gordum, benimle ilgisi yok.

https://www.facebook.com/groups/Bors...91238461148578

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazarlik yapabilirseniz veya bu fiyata cikarsaniz diye, ikinci el Revit Vertex satiyormus su arkadas. Facebook forumlarinda gordum, benimle ilgisi yok.

https://www.facebook.com/groups/Bors...91238461148578
    Arkdaşa yazdım. 1100 aşağısı inmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Herkese merhaba arkadaşlar. Durt marka mont gördüm. Çok fazla yorum göremedim. 1000 TL bütçem var. Yaz aylarında pişirmeyecek bir mont önerebilir misiniz?
    Aklımdaki mont;
    https://www.durt.com.tr/urun/motosiklet-montu-4-mevsim-urban
    4 mevsim montlar maalesef yazın pişiriyor. fileli bir yazlık mont bakmanızı öneririm.

BUGR4H4N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT 07
    Ben kendi aldığım kontu öneririm.
    Forte GT İnferno 3 katmanlı montun ana gövdesi fileli sıcaklarda çok iyi oluyor yalnız Omuz Dirsek koruma standart Göğüs ve sırt koruma alman lazım onuda
    İmpatec korumları al iş tamam Kışında çok iyi iş görüyor Mersin şuan ki 30 derece sıcağında da
    Göğüs koruması için İmpatec TP-02
    Sırt koruma için İmpatec TP-06 S beden ben L beden almama rağmen sırtlık S beden haberin olsun

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Kendime ve eşime almıştım ben geçen sene ya da ondan önceki sene tam hatırlayamadım. Genel olarak dikiş kalitesi güzel ancak korumalarını değiştirmenizi tavsiye ederim. Bugün Alpinestars montun bile içinden çıkan sırt koruması yetersiz gelebiliyor. Mümkün olduğunda koruma testlerinden geçmiş ve en1621-2 tarzında bir koruma ile değiştirmenizi tavsiye ederim. Değişik alternetiflerde mevcut örnek olarak bugün ata binenlerde kullanıyor bu tarz korumaları
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Montları güzel görünüş olarak eldivenlerin bedenleri uymadı .Arada indirim yapıyorlar. Hasanpaşa'da motomax'ın yanında dükkanları var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)