Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Chopper heveslisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar motor dünyasına bugün itibari ile adımımı atmış bulunmaktayım,
    İnternette biraz gezinmemle motosiklet.net adresinde bulunmuş oldum.
    Çok eski ve tecrübeli motorculardan bilgi birikimlerine talip olmak için buradayım.
    İzmir'de ikamet ediyorum ve 23 yaşındayım. Yüksek Lisans DEU BM öğrencisiyim,

Aklımda hep chopper tarzı motorlara olan hayranlığım vardı. Ailenin ve civarı insanların "motorsiklet tehlikeli" imajı ile baş edemedim.
    Uzun zaman sonra fikrimde karar kıldım ve Chopper tarzı bir motor almaya karar verdim.
    Arabalardansa motorlar daha hoşuma gitmeye başladı birazda,

Regal Raptor, Hyosung ,Falcon Freedom ,Daystar motorsiklet modellerinin makyajlı kasaları oldukça hoşuma gitti.

Sizlerden istediğim, bir öğrenci için fiyat/performans ve yakıt konusunda sıkıntı çekmeyeceğim. Sanayii sanayii gezmeyeceğim her türlü aksesuar ve parçasını her parçacıdan temin edeceğim. 20.000TL bütçeli bir motorsiklet arayışı içerisindeyim. Zaman zaman civarı illere de gidip gelmekte sorun yaşamayacağım bir şey istiyorum fakat her konuda araştırma yaparken çıta biraz daha genişliyor.Bu yüzden yardım alma gereği duydum, sizlerden bir diğer ricam motorda sağlığı da elden bırakmayacağım motorcu kıyafetleri ve kask olarak hangi seçenekleri kullanmam gerektiğidir. Marka olarak pek bir bilgim olmadığı için motor üstünde sağlığı ve kuralları da elden bırakmayalım.

Son olarak bu motorsiklet sınıfları için hangi Ehliyet sınıfını almalıyım. (B Sınıfı Mevcut)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    sana A2 lazım
    hyosung un zamanı artık geçti. yedek parça sıkıntısı başladı
    regal raptor bi nebze daha iyi. ben oyumu regalden yana kullanıyorum

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana A2 lazım
    hyosung un zamanı artık geçti. yedek parça sıkıntısı başladı
    regal raptor bi nebze daha iyi. ben oyumu regalden yana kullanıyorum
    Teşekkür ederim bilginiz için fakat ekstra marka önerilerine de açığım

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı nisaninoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bilginiz için fakat ekstra marka önerilerine de açığım
    vulcan s al keyfine bak o zaman
    since 1987

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Regal raptor uzak dur, hiç bulaşma. Senin makinen kuba superlight 200

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben superlight 200 tercih ederdim. Biraz sanayi sanayi gezdirir ama küçük sorunları olur genelde ve çoğu kişi çözebilir.

Hyosung parçası yok.

Regal raptor sanzuman arızası meşhur.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(o)
    Bizim arkadaş gv250 aldı düşe kalka öğrendi sürmeyi. 4 ay önce 21bin liraya aldı 2016 9500kmde. Chopperları apaçiler tercih etmez kolay kolay. O yüzden temiz bir tane bulursunuz elbet. Zaten koca koca koruma demirleri oluyor kolay kolay kozmetik açıdan parça sorunu yaşamazsınız. Ben yaklaşık 100km falan kullandım gv250. Gayet güzel makina ama frenleri bana çok zayıf geldi. Ustası var eğer İstanbuldaysanız.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hoşgeldin
    Gv250 üzmez, yolda akar gider, uzun yolda 120-110 rahat götürür. 2 önceki motosikletimdir. Az kullandım ama uzun yolumda oldu bayagı. Aldıgım gün 500 km yoldan geldim.
    Parça konusu arkadaşlar az çok haklı. Ama hyosungsource gibi siteler var, yurtdışından her türlü bulunur.

Kubayla falan da gidersinde rahat seyir hızın biraz daha düşük olacak. Hızlanayım dersen titreşim yorar.
    Ampül değiştirmeyi öğretir, vida sıkmayı öğrrtir. Kullanıcısı çoktur, bilgi, parça konusunda çok rahatsın.

Başlangıç için ikisi de olur. Öğrenir satarsın.
    Sonra bir 600 800 tıkır tıkır götürür adamı.

A2 alacaksın yaşın doluncada cc kıstası kalmaz. 24 yaştı galiba.

Senin yerinde olsam galiba kubadan yana düşünebilirdim. Kullan öğren sat.

Ekipman konusundada, bazı chopper kullanıcıları gibi nazi kaskı kullanma, tam kapalı kask tercihimizdir.
    Onun dışında çok ucuz modellere yönelme, saçma sapan markalar var, almadan önce bu sitede adı geçiyormu diye bir bak.
    Birde izmirde fuarın oralarda vardı dükkanlar orada da çeşit çok. Bulunanilir. Bazen ekipman almaya denizliden kalkıp oraya gitmişliğim var.

Kazasız belasız, keyifle bin.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vulcan s al keyfine bak o zaman
    Keşke param yetseydi kesinlikle tercihim Kawasaki olacaktı ama öğrencilik durumu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal raptor uzak dur, hiç bulaşma. Senin makinen kuba superlight 200
    Regal Raptor için Çin malı diyorlar bunun hakkında biraz bilgim var ama düşük bütçeli de kaliteli ne olur bilemedim işte, ucuz etin yahnisi hesabı olacaktır büyük ihtimal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Çok teşekkür ederim yorum için fakat chopper tarzı bakıyorum, dediğiniz model biraz hafif kalıyor. Baktım inceledim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben superlight 200 tercih ederdim. Biraz sanayi sanayi gezdirir ama küçük sorunları olur genelde ve çoğu kişi çözebilir.

Hyosung parçası yok.

Regal raptor sanzuman arızası meşhur.
    Yazdığınız yorumları not ettim,
    Kuba Superlight 250 tercihinden yana parça sorunu olayı biraz korkutuyor. Sürekli sanayii de gezmek istemiyorum, son tercih olarak fikirlerinizi değerlendireceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arkadaş gv250 aldı düşe kalka öğrendi sürmeyi. 4 ay önce 21bin liraya aldı 2016 9500kmde. Chopperları apaçiler tercih etmez kolay kolay. O yüzden temiz bir tane bulursunuz elbet. Zaten koca koca koruma demirleri oluyor kolay kolay kozmetik açıdan parça sorunu yaşamazsınız. Ben yaklaşık 100km falan kullandım gv250. Gayet güzel makina ama frenleri bana çok zayıf geldi. Ustası var eğer İstanbuldaysanız.
    GV250 modeli için bir kaç duyum aldım fakat 20K bandında sıfır motora binmek isteyebilirim. Çünkü daha hiçbir şey bilmiyorken bir de ikinci el sorunlu motor alıp onlarla uğraşmak istemiyorum. Yine de değerli yorumunuz için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin
    Gv250 üzmez, yolda akar gider, uzun yolda 120-110 rahat götürür. 2 önceki motosikletimdir. Az kullandım ama uzun yolumda oldu bayagı. Aldıgım gün 500 km yoldan geldim.
    Parça konusu arkadaşlar az çok haklı. Ama hyosungsource gibi siteler var, yurtdışından her türlü bulunur.

Kubayla falan da gidersinde rahat seyir hızın biraz daha düşük olacak. Hızlanayım dersen titreşim yorar.
    Ampül değiştirmeyi öğretir, vida sıkmayı öğrrtir. Kullanıcısı çoktur, bilgi, parça konusunda çok rahatsın.

Başlangıç için ikisi de olur. Öğrenir satarsın.
    Sonra bir 600 800 tıkır tıkır götürür adamı.

A2 alacaksın yaşın doluncada cc kıstası kalmaz. 24 yaştı galiba.

Senin yerinde olsam galiba kubadan yana düşünebilirdim. Kullan öğren sat.

Ekipman konusundada, bazı chopper kullanıcıları gibi nazi kaskı kullanma, tam kapalı kask tercihimizdir.
    Onun dışında çok ucuz modellere yönelme, saçma sapan markalar var, almadan önce bu sitede adı geçiyormu diye bir bak.
    Birde izmirde fuarın oralarda vardı dükkanlar orada da çeşit çok. Bulunanilir. Bazen ekipman almaya denizliden kalkıp oraya gitmişliğim var.

Kazasız belasız, keyifle bin.
    Değerli yorumunuz için teşekkürler İzmir'de ikamet etmekteyim. Söylediklerinizi not aldım. Kuba Superlight konusunda bir kaç kişiye daha danışacağım ya sıfır ya da dosttan sıfır ayarında bir şey bakacağım. Eğer İzmir ili içerisinde bir ihtiyacınız veya sorununuz olursa yardımcı olmaktan onur duyarım.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    hem iyi kötü chopper tadı alabileceğin, hem de nispeten sağlam, bütçene uygun tek bir model var: rks cruiser 250

+ v blok
    + enjeksiyonlu
    + çoğu parçası yamaha virago 250 ile aynı
    + tamiri nispeten kolay
    - çin malı
    - çin işte

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben Falcon Freedom kullanıcısı olarak yorumda bulunacağım;
    Öncelikle ekipman için ayrı bir bütçe ayırdın mı yoksa 20.000₺ motor ve ekipman için mi?
    Bu bütçeyle chopper tarzı bir motora binmek istiyorsan illa ki bazı şeylerde ödün vermen gerekiyor. Şimdiden güzel bi’ alet çantası hazırlamaya başla şaka bir yana Freedom işi biraz şans işi, bazı kronik problemleri var ama bunlar sana ciddi masraflar açacak türden değil mesela gaz teli kopuyor, km saati yakıt göstergesi arızalanıyor, kapakları çok dandik çabuk deforme oluyor, vidaları hemen paslanıyor vs. Motor biraz ilgi istiyor bakımını eksik etmemen gerek. Motorda titreşim 70’i geçince başlıyor bu yüzden sık sık somunları sıkman lazım. Şehirler arası rahat gider mi bilmiyorum ama seyir hızını 90 olarak düşünebilirsin. Oturuşu rahat konforlu. Vites göstergesi var ilk motorun olacaksa işine baya yarar ama vites geçişleri biraz zor.
    Sana tavsiyem eğer bu motoru 2.el alacaksan motordan önce sahibine bak, kilometre sayacı kronik olduğu için motorun kilometresini daha az gösterebiliyorlar.
    Benim de ilk motorum ve şimdiye kadar bana sorun çıkarmadı ve beni tatmin ediyor. Şunu da tabi unutmamak lazım ne kadar ekmek o kadar köfte

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    ilk mesajında saydığın motorların içinde en kalitelisi GV250 dir diyebilirim. ama zamanı geçti artık, elektronik arıza yaşama ihtimali çok yüksek ve anlayan ustası çok az malesef. 1,5 yıl kullandım bu motoru, aldığımda çok kurcalanmıştı kabloları falan cengiz usta olmasa hurdaya çıkarırdım. bu markayı kullananlar bu ustanın namını iyi bilirler.

2 kere regal kullanmış biri olarak diyebilirimki sakın ha!
    spyder modelini kullandım şanzıman sorunu yaşadım, yaptırıp elden çıkardım. sonra akıllanmayıp spt350 modelini aldım önce şanzıman dağıldı sonra krank vurmaya başlayıp piston kitledi. ben sakin kullanan biriyimdir. değiştirilen parçalar eskisinden daha kaliteli değil birde. ileride yine aynı şekilde arızaya müsait. araştırırsanız regal şanzıman sorunu yaşayan birçok kişi bulabilirsiniz.

diğerleri hakkında kullanmadığım için yorum yapamam. ama en güncel, parça sorunu ve usta sıkıntısı yaşamayacağın bir modele yönelmek daha mantıklı.

ülkemizde cruiser modelleri çok kısıtlı malesef. ya yüksek cc eski model bilindik markalar yada yeni model düşük cc çinliler var.

benimde içimde hep bir cruiser sevdası olsada belli bir dönem tarz değişikliğiyle devam ediyorum.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Alper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HARLEY DAVİDSON İRON 883
    Hocam öncelikle hayırlı olsun böyle bi yola girmişin kazasız belasız. chopper kullanıcısı olarak dediğin özelliklere göre falcon veya regal uygun ama bana sorucak olursan regalden yana kullanırım. hem yakışıklı gösterişli şasesi güzel motor hemde parçaları kolay bulunuyor ucuz ve ustası çok bu senın avantajın kronik şanzıman sıkıntısı var 2. el alcagın ıcın kronıklıgını atlatmıs şanzımanı değişmiş motoru almanı tavsiye ederim. Şanzımanı değişmemiş motorda alabılırsın tabi illa sende patlıcak dıye bısı yok sans ısı ama patlarsa 3-4 bın cepden ayrıyetten gider.

ogrenciyim diyorsun , eger elin anahtar tutmuyorsa scooter o butcelere daha uygun. Chooper olarak daelim daystar alabilirsin, mars problemi disinda problemsiz. Motor koruma takozu da taktirirsan dusme durumunda sikinti olusmaz . Ben senin yerinde olsam sym jet4 , yamaha nmax tarzi motorlara bakarim. Hem daha az yakar hem daha az masraf cikarir.

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem iyi kötü chopper tadı alabileceğin, hem de nispeten sağlam, bütçene uygun tek bir model var: rks cruiser 250

+ v blok
    + enjeksiyonlu
    + çoğu parçası yamaha virago 250 ile aynı
    + tamiri nispeten kolay
    - çin malı
    - çin işte
    Listeye motoru dahil ettim güzel bir karşılaştırma olacak sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesajında saydığın motorların içinde en kalitelisi GV250 dir diyebilirim. ama zamanı geçti artık, elektronik arıza yaşama ihtimali çok yüksek ve anlayan ustası çok az malesef. 1,5 yıl kullandım bu motoru, aldığımda çok kurcalanmıştı kabloları falan cengiz usta olmasa hurdaya çıkarırdım. bu markayı kullananlar bu ustanın namını iyi bilirler.

2 kere regal kullanmış biri olarak diyebilirimki sakın ha!
    spyder modelini kullandım şanzıman sorunu yaşadım, yaptırıp elden çıkardım. sonra akıllanmayıp spt350 modelini aldım önce şanzıman dağıldı sonra krank vurmaya başlayıp piston kitledi. ben sakin kullanan biriyimdir. değiştirilen parçalar eskisinden daha kaliteli değil birde. ileride yine aynı şekilde arızaya müsait. araştırırsanız regal şanzıman sorunu yaşayan birçok kişi bulabilirsiniz.

diğerleri hakkında kullanmadığım için yorum yapamam. ama en güncel, parça sorunu ve usta sıkıntısı yaşamayacağın bir modele yönelmek daha mantıklı.

ülkemizde cruiser modelleri çok kısıtlı malesef. ya yüksek cc eski model bilindik markalar yada yeni model düşük cc çinliler var.

benimde içimde hep bir cruiser sevdası olsada belli bir dönem tarz değişikliğiyle devam ediyorum.
    Ben buraya kayıt olmadan önce iyi bir araştırma yapmıştım sonrasında Regal Raptor için sizde aynı şeyleri söyleyince vazgeçer gibi oldum açıkcası şuan Kuba Superlight 250 birde Falcon Freedom'dan yanayım. Eski motorlara binmek istemiyorum çünkü şuan dilinden pek anlamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ogrenciyim diyorsun , eger elin anahtar tutmuyorsa scooter o butcelere daha uygun. Chooper olarak daelim daystar alabilirsin, mars problemi disinda problemsiz. Motor koruma takozu da taktirirsan dusme durumunda sikinti olusmaz . Ben senin yerinde olsam sym jet4 , yamaha nmax tarzi motorlara bakarim. Hem daha az yakar hem daha az masraf cikarir.
    Daelim Daystar konusunda da https://tinyurl.com/2qxl4m4y ilanındaki motoru biraz inceledim duruş ve karizmatiklik var diğer motorları da inceleyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

Alıntı Alper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle hayırlı olsun böyle bi yola girmişin kazasız belasız. chopper kullanıcısı olarak dediğin özelliklere göre falcon veya regal uygun ama bana sorucak olursan regalden yana kullanırım. hem yakışıklı gösterişli şasesi güzel motor hemde parçaları kolay bulunuyor ucuz ve ustası çok bu senın avantajın kronik şanzıman sıkıntısı var 2. el alcagın ıcın kronıklıgını atlatmıs şanzımanı değişmiş motoru almanı tavsiye ederim. Şanzımanı değişmemiş motorda alabılırsın tabi illa sende patlıcak dıye bısı yok sans ısı ama patlarsa 3-4 bın cepden ayrıyetten gider.
    Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için bende Regal Raptor görünüşünden yanayım ama şimdi ilk motorda da 4-5 bin verip şanzıman problemi de yaşamak istemiyorum bu yüzden tercihi Kuba Superlight 250 ve Falcon Freedom'dan yana kullansam nasıl olur ?

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı nisaninoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listeye motoru dahil ettim güzel bir karşılaştırma olacak sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Ben buraya kayıt olmadan önce iyi bir araştırma yapmıştım sonrasında Regal Raptor için sizde aynı şeyleri söyleyince vazgeçer gibi oldum açıkcası şuan Kuba Superlight 250 birde Falcon Freedom'dan yanayım. Eski motorlara binmek istemiyorum çünkü şuan dilinden pek anlamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Daelim Daystar konusunda da https://tinyurl.com/2qxl4m4y ilanındaki motoru biraz inceledim duruş ve karizmatiklik var diğer motorları da inceleyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için bende Regal Raptor görünüşünden yanayım ama şimdi ilk motorda da 4-5 bin verip şanzıman problemi de yaşamak istemiyorum bu yüzden tercihi Kuba Superlight 250 ve Falcon Freedom'dan yana kullansam nasıl olur ?
    kuba superlight 250 diye bir model yok.

regali boşver. alayında şanzıman ve rulman sorunu var. şanzımandan dolayı rulman dağılıyor, dağılan rulman bloğu oymaya başlıyor sonra bi daha düzen tutmuyor. google'a regal şanzıman rulmanı yazıp görsellere bas. demek istediğimi anlarsın. piyasadaki şanjıman seti de doğru düzgün ısıl işlem görmemiş. arıza yapma olasılığı yüksek.

falcon freedom için ise yanında takım çantası veya çekici/servis telefonu taşıman lazım. motosikletten soğursun. ilk motorun olacaksa sürekli canın sıkılır. burada yazılan olumlamalara bakma. alayı kendi kendine karenaj kırar, boyası dökülür paslanır. elektrik aksamı zaten hak getire.

kuba superlight 200 var tek silindir. pas problemi var. plastik aksam pek kaliteli değil. elektrik sıkıntılı. blok sağlamdır. çok km yaparsın fakat motor yürürümüyor. tek kişi düz yolda 80 dedin mi motorun canı çıkıyor. gaz açtın mı asla hızlanmaz. şehir içi gezersin anca. cg'den tek farkı şekil şükül.

daelim, hyosung asla yanından geçme türkiye'de. hepsi çok güzel motorlar fakat uyduruk bir conta için aylarca parça bile arayacak duruma düşersin. kesinlikle parçası yok motorun. uydurma kaktırma çözümlerle motoru anca yürütürsün.

keeway landcruiser 250,
    keeway supershadow 250,
    rks blackster 250,
    rks cruiser 250,
    borelli ledow 250,
    lifan lf 250 b,
    bisan roadstar 250,
    yamaha virago xv250,

bunların hepsi aynı bloktur. hepsi yamaha kopyasıdır. chopper motorun alamet-i farikası vtwin'dir. uzun yıllar sorunsuz kilometre yapar. performansı iyidir. artçılı uzun yollar yapabilirsin. güncelliğinden dolayı rks blackster 250, rks cruiser 250 öneririm. asla kolay kolay motor arızası yaşamazsın. elektronik aksamı alman delphi üretimidir. kalıplı motordur, kullanması rahattır. yolda üzmez. o kadar çok varyasyonu üretildi ki, parça sorunu yoktur. usta sorunu yoktur. bir düşün derim. param olsa shadow ya da vn800 alırım o ayrı

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Bide aklıma Mct geldi. Onun da yenisi var. Yuki Afşin 250 diye. Sıfırı 13 bin civarı olması lazım. Tam bir chopper değildir ama ona benzer.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide aklıma Mct geldi. Onun da yenisi var. Yuki Afşin 250 diye. Sıfırı 13 bin civarı olması lazım. Tam bir chopper değildir ama ona benzer.
    alakası yok. mct 250 cc paralel çift silindirli, zincir zamanlamalı sohc motordur. honda rebel kopyasıdır.

yuki zıkkımı ise dümdüz cg.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alakası yok. mct 250 cc paralel çift silindirli, zincir zamanlamalı sohc motordur. honda rebel kopyasıdır.

yuki zıkkımı ise dümdüz cg.
    Hmm anladım. Dışı benzeyince ben öyle sandım. Kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Ben mctye değil de mondial kt 150ye benzetmişim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)