Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alarm Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    arkadaşlar merhaba. uzun bir aradan sonra tekrardan motor alarak motor sevdama geri dönmüş bulunmaktayım. daha önce R25 ve Mt7 kullanıyordum şimdi ise sadece şehir içi gezmek ve ufak tefek işlerimde istanbul trafiğinde araba koşturmamak otopark sıkıntısı çekmemek için Nmax 155 aldım. ekipmanlarımı toparladım. Alarmlı disk kilidi aldım en kısa zamanda zincir kilidi de alıcam şimdi ise sıra normal alarmda. Motorum kendime ait kapalı garajda duracak kısaca sadece dışarıda bulunduğum zamanlarda alarma ihtiyacım olacak. kullandığınız tavsiye edebileceğiniz alarm tavsiyelerinizi almak isterim. herkese kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer GT+ GT Plus
    Nasıl bir alarm? Mesela ben kapalı site garajında tutuyorum, kilide bile ihtiyacım olmuyor ama alarmlı abus takıyorum ara sıra ve ucuz da bir alarm, alarmı sele altında gizli bir yere yapıştırdım, ince kalem pille çalışıyor, gayet makul bir mesafeden kumandası da işe yarıyor, hassasiyeti de iş görecek kadar iyi, zaten asıl amacım gözümün önünde olmayan ama ulaşabileceğim yerlerde de kullanmak, bir ses duyarsam bakmak. Anlık caydırıcılık. Ama ciddi aküden enerji alan aracın konumunu da gösteren detaylı bir şey ise bu cihaz çok basit kalır.

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    Benim içinde aynı amaçla olacak. Zaten garajım evimin altında garajda iken alarmı kurmama gerek yok. Sadece dışarıda iken anlık caydırıcı olsun yeterli. Ama pil vs uğraşmak yerine aküden enerji alan bir alarm olsun istiyorum. Aracın konumunu gösterecek kadar bir alarm sistemi düşünmüyorum konum için başka bir gps cihazı kullanmayı düşünüyorum. Yani kısaca aküden enerji alan sesi ve hassasiyeti iyi olan tecrübe edilmiş bir ürün tavsiyesi arıyorum

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    spy 5000m
    forumda konusu var

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    Spy 5000 modelini inceledim ancak gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Daha uygun bir ürün bakıyorum. Çift yönlü olmasına gerek görmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Knmaster guard diye bir ürün gördüm acaba aranızda kullanan deneyimleyen varmıdır?

Knmaster Guard Kumandalı Motosiklet Alarmı TÜRK MARKASI 279,90 TL yerine 165,51 TL
    https://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/knmaster-guard-kumandali-motosiklet-alarmi-turk-markasi-P270535049

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Spy 1000m öneririm 1 senedir sorunsuz kullanıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)