Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2020 mt 25 canta tasiyici demir

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 2020 mt 25 aldim. Fakat arkada yolcu selesinde tutma yeri olmadığından kesme delme olmadan uyumlu demir var mi veya yaptıran arkadaşlar varsa bağlantı yerini detaylı resim atıp yardimci olabilir mi? İki markada gordum biri ufak kesme yapmis digeri resmini atarim dedi dönüs yapmadı. Belki ustalardan montaj bekliyorlardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    GP Kompozit'in var arka çanta için demiri. Her hangi kesme delme işi de yok.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

GP Kompozit sitesinden baktım Son resimde (7.resim) bağlanmış ama plakagi taşıyan kuyruk takılması sorun olusturacakmis gibi duruyordu. Onları aradım ustalarlâ iletişime geçeyim dendi donus yapılmadı. Yoğunluktan mi dönemediler bilmiyorum. O yüzden takan arkadaş varsa resmini görüp almak istedim. Sanki kuyrugun takılması için parçaların törpülenmesi gerekiyor gibi geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:22 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GP Kompozit'in var arka çanta için demiri. Her hangi kesme delme işi de yok.
    GP Kompozit sitesinden baktım Son resimde (7.resim) bağlanmış ama plakagi taşıyan kuyruk takılması sorun olusturacakmis gibi duruyordu. Onları aradım ustalarlâ iletişime geçeyim dendi donus yapılmadı. Yoğunluktan mi dönemediler bilmiyorum. O yüzden takan arkadaş varsa resmini görüp almak istedim. Sanki kuyrugun takılması için parçaların törpülenmesi gerekiyor gibi geldi bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)