Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni trex 150 nasıl bir motor ?

Motovento
    REKLAM ALANI

hortlatmısız konuyu 25 karakter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kanuni deer dan başka kanuni almaaa

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    honda honda hondaa yetmezmı,honda.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    2. el honda beat tavsıye ederım

abi motoru alan almıstır TARİHE BAKALIM.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    kafaniza göre topic hortlatmayin

Motosikleti
    Kanuni Trex 150
    arkadaşım bende trex var çok seri az yakan canavar bi motor ben derim ki trex150 egzosdan ceırtlak ses diolar motordan ses çıkmıo nasıl cırtlak çıksın(TrEx_150)

KUM_ADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Rampada Trex Derim...2 Kez Bindim Deparı Müthiş. Hondada Biraz Zayıf Ama Kalitesi Trexden Yüksek..)
    "BAŞARININ SONU YOKTUR AMA DOĞA İLE BAŞA ÇIKAMAZSIN. SEN DAHA İYİ FARE KAPANI YAPARSAN, DOĞA DAHA ZEKİ FARELER YARATIR...!"KUM_ADAM"

trex 150

Selam beyler bende kanuni trex 150 lik scootur var 2006 dan beri kullanıyorum
    ne şehirler arası nede şehir içinde beni hiç yolda bırakmadı şahane bir motor
    trex 15o lilik honda beet i çekişte de yer hız da da kapışacak olan arkadaş varsa motoruna kapışırız trex 150 liliğin bakımlısı max saat de 110 km/hız yapar
    honda max 90 km/hız yapar ...

Kanuni Trex Kullanıcısıyımm

Arkadaşlar 2006 yılında trex aldım 0 km 2 yıldır yaz kış kullanıyorum ve paketcilik yapıyorumm ufak tefek sıkıntıların dışında bi sorunlaa karşılaşmadım ve bol bol uzun yol yaptımm perfarmans çok güzelll çok ekonomik ANKARA dan ÇANKIRI ya 2 kişi olarak hiç mola vermeden agustos ayında gittim motor banamısın bile demedi yaniiiiiii motordan da biraz anlıyorsan korkma bin benim motor 85 bin de şuan hiç bir sıkıntım yok ama ben çok iyi bakarım kendimde anlıyorumm yani tavsiye ederimmmmmmmmm isterseniz msn mi veriyim benle birebir konuşunn yaniii surround_elektronik@hotmail.com

trex kesinlikle tavsiye edilirrr

Bak Honda beat dedin ne ya tamam etrafı sağlamda motorda hız olmadıktan sonra bisiklet al hem zayıflarsın hee sn bana honda cbr falanla kanuninin herangi bi motorunu karşılaştır desen tabiki honda tek geçerim ama beat ya burda birinde var bizim arkadaşta ölü motor sen beni dinle almışındır aslında motorda trex trex trex bak bakında 125 liklere benziyo tmm 125lik motoru schoter olan motoru at çöpe ama bunda 150 cc var...he bide arkadaş max/110 demiş yol yok yaşadım yerde yol olcak 125 130 görürüm çok rahat kağıtta max/80 yazıyo yani kullanma klavuzunda onlar öle yazmış:D trx al bilader :

Beyler trexin fiyatı 2.400civarı bu motora vericeğine git al agility 125 0km 2.600civarı hem 100.000 km garantisi var hemde kaliteli;)

slm ben kanuni trex 150 aldım 75 kilo metrede 15 tl ye yakın yakıt yaktı kullanan varsa cevabını bekliyorum

km de 200 binlira ne demek çook sen git yağını hava filtresini alttaki hava filtresini değiştir baktın düzelmiyo git kıstır motoru yani bi şey yapıyolarya bilmem ne sibobumu emiş bilmemneyi tamircin bilir git ona danış yok mu orlarda bi yetkili servisin...

Motosikleti
    Honda Beat
    Arkadaslar bende yeni üye oldum ve yeni trex150 aldım.
    Motor tek kelime süper arkadaslar. fethiye ye oturuyorum. buraya gelen bilir ölüdeniz yokuşunu honda beat 2 kişi 20km/hız ile çıkarken Trex150 2 Kişi 70km/hız ile çıkıyor kıyaslama sizin

Alıntı gaddar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trex i şahsen kullanan varmı arkadaşlar tavsiye edermisiniz?
    slm ben sinan ben trex 150cc kullanıyorum cok memnunum ama tercıh senın parcası bıle her yerde var ve ucuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:30 ----------

Alıntı gizliyara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben kanuni trex 150 aldım 75 kilo metrede 15 tl ye yakın yakıt yaktı kullanan varsa cevabını bekliyorum
    gizli yara yakar ama hakkınıda verır

Motosikleti
    Innova 125
    Honda ve kanuni kıyaslanmaz bile ama beat lede sabit 100km gidemezsin.

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Eski bir trex 150 kullanıcısı olarak söylüyorum çok güzel bir motor,şu an suzuki burgman 400 kullanıyorum ama trexin yeri bende ayrıdır hala da kullanıyorum 48000 km de,hangi motor olursa olsun bakımını yaptıktan sonra hiç fark etmez 110 km yi de rahatlıkla görüyor,kalkışı seri bir motor yani kısacası tavsiye derim...
    abana1903 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler