Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Habere Bak!!!! Motosiklet Tehlikelidir

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİLGE-KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı victor54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

GAYET GÜZEL HERŞEY YAZILMIŞ MOTOSİKLET ŞÖYLE SATILIYOR BÖYLE SATILIYOR FAKAT HABERİN SON CÜMLESİ EVLERE ŞENLİK.GAZETENİN MOTOSİKLETE BAKIŞ AÇISINI ADETA ORTAYA KOYUYOR.

BU SAÇMALIĞI YAPAN GAZETEDE ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIN ÇALIŞMASIDA BENİ AYRICA ÜZDÜ.BEN TEPKİMİ EMAİLLE GÖSTERDİM UMARIM MOTOSİKLETE BAKIŞ AÇILARI DEĞİŞİR

adagazete@mynet.com

adagazete@hotmail.com
    Kesınlıkle katılıyorum arkadasım boyle bı yazı yazmanın amacını anlamak mumkun degıl motosıklet kazalarının azaltılması ıcın kaskı kolumuza degıl kafamıza takmamız ıcın egıtıcı bu ısın cıddıyetını anlatacak yazılar olurda bu nedır anlayamadım emınım yazan arkadasta ne amacla yazdıgını bılmıyordur
    ALDIRMA ADAM ÇEK GİT DİYEMEM ALDIRIRIM;ÇİĞNERİM ÇİĞNENİRİM HAKKI TUTAR KALDIRIRIM..SERDEN GEÇTİDEN SERDEN GEÇENLERE SEVGİLER...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    evet tehlikeli öyle her önüne gelen binmesin bence bilen binsin bilmeyen binmesin bunlar için özel dersler var onlara katılsınlar daha emniyetli olur kazalar çok üzücü olduğu için toplumda %80 insanlar motora soğuk bakıyolar bir genç motor aşkıyla yanarken anne ve baba nın buna karşı çıkmasıyla tamamen değişen bir psikoloji yaratılıyor.. herşeyin başı eğitim olduğu gibi bencede bu işin eğitimini alan kişiler binmeli motora sadece ordan oraya gitmek değildir motor trafikte deli dana gibi dolaşan çok kişi var bence sorun burdan kaynaklanıyo eğitimli sürücüler ne kdar çok olursa insanların eminimki motora bakış açılarıda değişecektir bizde bir japonya gibi yarın öbür gün caddelerimizde sadce motor ve bisiklet kullanan insanlar görebiliriz.. neden olmasın

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    iki teker şeytan işi ...
    98 Beygir.....

Motosikleti
    mondial 125kt
    pekı tehlıkelı olmayan nedır? bıze bı soyleseler ya.sonra acaba bı arastırma falan var mı acaba? olumlu yada yaralanmalı trafık kazların da motosikletın
    oranı diger araçlara gore nedır.ve acaba tehlıken uzak durmak ıcın neler yapabılcegımızı bu arkadaslar bıze bı lıste yaparlarsa ben sahsım adına cok memnun olurum.belkıde lısteye hıc gerek yoktur evden dısarıya cılkmaz ısek hıc bır tehlıke ıle karsılasmayız.tabıı savas cıkma olasılıgını saymazsak.
    gıcık

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bncede araçlar tehlikeli değil insanlar tehlikelidir arabayı kullananda bilinçli olursa motoru kullananda bilinçli olursa sorun yok ama şunuda unutmamak gerekir olası bi kazada motor üzerindeki sürücü araba kullanan sürücüden daha fazla hasar ve zarar görecektir... Allah bizi bilinçsiz sürücülerden korusun

en uyuz oldugumda öndeki arabayla aramda takip mesafesi kadar uzaklık varken hıyar die tabir edicem kusura bakmayın bi sürücünün korna ve sellektörle yol almaya çalışmasıdır az yer kaplıyoya kenara çekil die ısrarcı oluyolar bnde inadına yavaşlıyorum deli ediyo bu bilinçsiz manyaklar beni...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazalarında sayıca çoğunluk otomobillerde olmakla birlikte motosiklet sürücülerinin geçirdikleri trafik kazalarının yaralanma veya ölümle sonuçlanma oranı daha yüksek.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Az çok bu sektörün içinde olan biri olarak daha kötü bir yazı görmenin pek mümkün olamayacağını belirteyim, başlık, içerik ve yargı, amaç arasında hiçbir bağlantı ve uyum yok. Ne yaptığından habersiz biri tarafından yazılmaya çalışılmış bir yazı, hiçbir değeri yok.
    ayrıca tehlikeli spor yada iş diye birşey yoktur, riskli daha doğrusu risk faktörü yüksek olan vardır. Bilinçsiz bir insan bu risk faktörünü tehlikeye dönüştürür, bilinçli kişide ise sadece bir faktör olarak kalır.
    Think Darkside

Motosikleti
    speederbike
    Maul, bir h harfin eksik kalmış.

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Yoo bence yazı doğru millet. Evet, motosiklet tehlikeli bir araç, yani bir otomobile göre kazada zarar görme riskimiz daha fazla. Biz bunu biliyoruz kabulleniyoruz ve ona göre dikkatli kullanıyoruz, değil mi?

"Tehlikeli değil" demek bence çok tehlikeli: Motosiklet olayını hafife almamak lazım, hep dikkat, hep ileriye bakıp (12 saniye ötesine bakıp) olacakları tahmin etmek gerekli.

İnsanlar birçok tehlikeli şey yapıyor hayatta, mesela beni lunapark taki birçok şeye bindiremezsiniz, yada bunjee atlaması yapmam, hatta yamaç paraşütü bile beni aşar. Ama bunları yapan birçok kişi var.

Bende motoruma bayılıyorum işte

Sevgiler,
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

DKLG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ona bakılırsa elektrik de tehlikeli...
    Yanlış kullanırsan kürdan bile tehlikeli
    Asıl Motosiletcilere sorunsuz yol yapma şansı tanımayan hanzolar tehlikeli
    içine bırakın motoru araba düşecek kadar kocaman çukkurları olan kara yolları tehlikeli...

offf. darlandımm :D
    [B]sadece kazanmaya oynayanlar kazanır...[/B]

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maul, bir h harfin eksik kalmış.
    Yok mahsus öle, resmi olarak darth yazılsada genel kullanımda dart diye geçebiliyor.
    Think Darkside

Motosikleti
    speederbike
    Star Wars konuşma dili yani?
    Bu arada tanışalım. Ben de Vader

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Demİrden Korksaydik Trene Bİnmezdİİİk Birakin Bu Mevzulari Dİkkatlİ Kullandiktan Sonra Tehlİke KÜÇÜlÜr Ama Bİtmez Taksİdede Motordada UÇaktada Akliniza Gelen HerŞeyde Ark DedİĞİ Gİbİ KÜrdan Bİle Tehlİkelİ Olabİlİr HerŞey Bİzİm Emrİmİzde Bİz Dİreksİyonu Ne Tarafa Çevİrİrsek Oraya Gİdİyor Yanİ İlk Etken Bİzİm Dİkkatlİ Olmamiz 'o K'

NIGHTCORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi de arkadaşlar gazete yanlış bir şey yazmamış ki sadece tehlikeli olduğunu hatırlatmış tabii bu benim fikrim !
    ๑۩۞۩๑ NIGH†CORE™ ๑۩۞۩๑ Yusuf™ ๑۩۞۩๑ 150hs ๑۩۞۩๑

Motosikleti
    speederbike
    Hatırlatmamış, yorum yapmış.

serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    ailelerimizde bu haberleri okuyup motosiklet almamızı istemiyo.sürünüyoruz böle
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler