Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yazlık Bot / Ayakkabı Önerisi (Ucuz)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Evet arkadaşlar yazlık botum veya ayakkabım yok. Scoyco mt-15 almıştım geçen sene ama 1numara küçükmüş kalıbı bu sebeple kullanamadım ve kuzenime hediye ettim (Kargo parası bana girdi).

Şimdi Rider Denim Karayel pantolonum var ve işe giderken de motor sürerkende altımda bu pantolon olduğundan daha çok günlük kullanımda sırıtmayacak birşeyler arıyorum.

Pantolonun diz korumaları çıkınca, normal pantolon gibi gözüküyor.

Yds’nin yazlık botlarına sulanacaktım ama 44 numarası bitmiş. Önerilere açığım. Ayaklarda güvenlik zaafiyeti olacak şekilde kullanmak hoşuma gitmiyor...

Pantolon şu:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    4riders breeze evo kullaniyorum . Geçen yıl indirimle 189a almıştım. Kaval koruma da var. Havalandırması on numara. efil efil gerçekten o konuda çok başarılı. Koruma olarak çok şükür test etmedim ama eh işte idare eder hissettiriyor
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    yds cesitli sitelerden araştırılabilir. kullaniyorum cok da memnunum.o çin mallarina on çeker

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Ürünleri fena gözükmüyor. Bir göz atabilirsin.
    https://www.durt.com.tr/kategori/ayakkabilar

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Rockwell (YDS) şehiriçi ve 4r yazlık bot birde scoyco yazlık var buda çok guzel

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    hiç kullanmadım ama askerliğimde istihkak kışlık botları giyemeyince YDS almıştım. şöyle söyliyim, günlük giydiğim spor ayakkabıdan 10 kat daha rahattı. hatta hayatta giydiğim en rahat bot-ayakkabı bile diyebilirim 150 200 liraya günlük giymeye ayakkabı bulunmuyor artık doğru düzgün. 500 550 lira civarına satılıyor YDS'ler. imkanınız varsa almışken biraz daha paraya kıyıp güzel bişey alın.

rockwell ve 4rider için baya bir sağlamlık ve rahatlık şikayeti okumuştum vakti zamanında.

4 rider breeze modeli ile 3. Yazima giricem. Ben kaval korumali olanini almistim.Simdilik sorunsuz kullandim. Yalniz biraz dar kalipli ayak yapiniz tarakliysa yan kisimlar sıkabilir.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Bende arıyorum aslında, ama fena bir terleme sorunu var ayaklarda. Sabah işe geldikten sonra yedek ayakkabıya geçmek biraz üşendiriyor.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    Yoqhtır...
    https://www.motomax.com.tr/4riders-j...ah-beyaz-12309

Bundan sipariş verdim. Kullandıkça ben size merak ettiklerinizi açıkarım.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Pantolondan memnun musun? Ben de pantolon alacagım bu hafta. Ne kadara aldın onu da söyleyebilirsen sevinirim.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Ben pantolondan çok memnunum. Hatta yağmuru dediği gibi itiyor. suyu çekmiyor içine. 570₺’ye almıştım fuarda 5taksit ile.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)