Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask içi kablosuz kulaklık kullananlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Merhaba arkadaşlar.
    Ben genelde motosikleti ulaşım değil keyif aracı olarak kullanıyorum. Şehiriçi çok fazla kullanmıyorum. Genelde tatil günleri yakın şehirlere sürüyorum. Uzun tatillerde ise turlara çıkıyorum.
    Bu sürüşler müziksiz olmuyor o sebeple çoğu zaman kablolu kulaklık kullandım ama oda telefona bağlı olması gerekmesi ve dışarıdan görünümü çirkin olduğu için kullanışlı olmuyor.
    Kulak içi bluetooth kulaklılara sürüş esnasında dışarıdan müdahale edemeyeceğim için şöyle bir ürün almayı düşünüyorum kask ile kullanımı rahat olur.
    Daha önce böyle bir ürün kullanan veya tavsiyesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
    Teşekkürler

https://www.hepsiburada.com/anker-so...za=Hepsiburada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Böyle bir kulaklığı kaskın içinde takman imkansız. Kulaklara çok basınç yapar.

İç pedlerde kulaklığın geldiği yerleri tamamen oyarsan belki olur. Ama pedlere
    yazık olur.
    anotherbrick ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Normal kablolu kulaklıkları sorunsuz kullanıyorum aslında

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Bunu alana kadar scs s9+ al hiç değilse kaskın içerisine entegre eder takılırsın.
    anotherbrick bunu beğendi.

Motosikleti
    mt-07 abs
    linkteki kulaklıktan ziyade tws tavsiye ederim. kullanımı cok daha rahat olur

qcy t1c kullanıyorum. ilk başlardadüğ takarken zorlandım ama sonrasında kaskta yerine alıştı şimdi sıkıntı yok. bide düğmeli olduğu için dişardan kulağmın oraya kaska bastırıyorum elimle düğmeye zorlanmadan basıyor. müzik değiştiriyorum arama cevaplıyorum. gerçi yüksek süratlerde karşı taraf ses duymuyor pek aramaları açmıyorum o yüzden.

ayrıca haylou ls01 saat aldım. gidona takıyorum arayanı gösteriyor mesajları gösteriyor müzik değiştiriyor navigasyondaki yönlendirmeleri yazıyor. baya iyi oldu. tavsiye ederim
    anotherbrick bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu alana kadar scs s9+ al hiç değilse kaskın içerisine entegre eder takılırsın.
    Kaska inip baktım hoparlörler için yer bırakılmış.
    SCS S9+ almaya karar verdim ses konusunda nasıl peki tatmin eder mi siz kullandınız mı?

Kaskım mt revenge

Xiaominin bluetooth kulaklığını kullanıyorum scorpion exo kaskım var takıp çıkarırken kulağımı acıtıyor. Kulaklığın çekim mesafedi bi odadan diğerine çekiyor normalde ama kaskı takınca kopuyor bazen onu çözemedim tam. Bluetooth almayı düşünüyorsan kaskın sinyali engelleyip engellemeyeceğini bi soruştur derim

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Kask içi için tasarlanmış kulaklık yada cihazları tavsiye ederim. Diğer kulak için her kulaklık canını çok acıtır. Kask içi kulaklık diye aratınca bir çok seçenek çıkıyor. Ben hiç birini kullanmadığım için şunu bunu al diye tavsiye veremem. Ben kendi el becerimle bir düzenek kurdum onu kullanıyorum
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(o)
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaska inip baktım hoparlörler için yer bırakılmış.
    SCS S9+ almaya karar verdim ses konusunda nasıl peki tatmin eder mi siz kullandınız mı?

Kaskım mt revenge
    Hocam bi tane ucuz yollu interkom alın. Telefonu bt den bağlayın. Kulaklık yerine hoparlör gibi olunca dış sesleride algılayabiliyorsunuz. Trafikte dikkatinizi dağıtmaz yani.

Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal kablolu kulaklıkları sorunsuz kullanıyorum aslında
    ozaman ya kaski 2 beden buyuk kullaniyorsun ya da kulaklarinda bir anormallik var
    eger kulaklarina gelen yerde kask ici pedler (intercom icin) sökmediysen, ve normal telefon kulaklarini sorunsuz kullanabiliyorsan, ters giden birsey var demektir.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    xiomi airdots KullaNAMIYORUM kaski takar takmaz cikiyor vs vs ne denediysem basaramadim

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    hocam bunu alacağınıza biraz daha ekleyip yanlış hatırlamıyorsam 390 lira civarına knmaster kn1000 interkom alın. ben kullandım sorunsuz gayet kullanışlı. ses kalitesi de iyi. kulakiçi kulaklık hem kulağınıza baskı yapacak hem de dışarıdan gelen sesi de iyice kesmiş olacak bu tehlikeli bir durum. bir de allah göstermesin kaza vs durumu da var bu işin. bence ikinci el de olsa interkom bakın. hem cihaz üzerinden şarkı değiştirme sesi ayarlama arama yanıtlama vs gibi kontrolleri de var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)