Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motardinn'den alışveriş yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    nousay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    Abus granit 8077 almayı planlıyorum. site muhtemelen güvenilirdir o açıdan problem yok fakat bunun vergisi vs. % kaç oluyor? arada 50-60TL fark oluyorsa Türkiye'den almak daha mantıklı

--------------
    ABUS-807.99
    KARGO-109.99
    917TL
    --------------

ödeyeceğim 917TL ise burayı tercih edeceğim fakat bildiğim kadarıyla vergide geliyor sizce hangisi daha mantıklı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı nousay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abus granit 8077 almayı planlıyorum. site muhtemelen güvenilirdir o açıdan problem yok fakat bunun vergisi vs. % kaç oluyor? arada 50-60TL fark oluyorsa Türkiye'den almak daha mantıklı

--------------
    ABUS-807.99
    KARGO-109.99
    917TL
    --------------

ödeyeceğim 917TL ise burayı tercih edeceğim fakat bildiğim kadarıyla vergide geliyor sizce hangisi daha mantıklı?
    Üzerine, kargo dahil %20(Normalde 18 ama sn yine 20 yap) ekle. Türkiyedekiyle aynı fiyata denk geliyor neredeyse, Türkiyeden ikinci el bak yada buradan al daha mantıklı.

nousay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerine, kargo dahil %20(Normalde 18 ama sn yine 20 yap) ekle. Türkiyedekiyle aynı fiyata denk geliyor neredeyse, Türkiyeden ikinci el bak yada buradan al daha mantıklı.
    hocam çok teşekkürler yanıt için. Türkiye ile aynı geliyor hesapladım. ikinci elde ise anahtar kopyalama, kırılmayı denenmiş kilit olabilir endişesi ile tercih etmedim
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı nousay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok teşekkürler yanıt için. Türkiye ile aynı geliyor hesapladım. ikinci elde ise anahtar kopyalama, kırılmayı denenmiş kilit olabilir endişesi ile tercih etmedim
    Burası ucuz görünüyor.

https://www.hepsiburada.com/abus-gra...waAiC8EALw_wcB

Yan çanta demiri almıştım 750 lira civarına, 200 falan kargosu vardı. 10 günde gelmişti 151 lira vergi ödemiştim. Burdan sıfırını alın hem beklemezsiniz hem aynı fiyata gelir aşağı yukarı. Verginiz de 3aşağı 5 yukarı benimkiyle aynı çıkacaktır 150 160 ödersiniz.

Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çanta demiri almıştım 750 lira civarına, 200 falan kargosu vardı. 10 günde gelmişti 151 lira vergi ödemiştim. Burdan sıfırını alın hem beklemezsiniz hem aynı fiyata gelir aşağı yukarı. Verginiz de 3aşağı 5 yukarı benimkiyle aynı çıkacaktır 150 160 ödersiniz.
    Kur yükseldi ya ülkedeki ürünler eski kurdan alınma oldukları için ara kapanmıyor. Şimdi yeni stok yapsalar daha da yüsek fiyata satılacak ürünler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)