Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yalnişlikla Sıvı conta yerine Tamir Pastası kullanmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kinroad XT150
    Beyler Selam oncelikle, Benim egzoz boğazdan kaciriyodu onun için bir hirdavatciya gittim, İşte böyle böyle sordum manifolt bağlantı yerinden kaçırıyor diye, Adam bana egzozdaki küçük delikleri kapatmak için çimento gibi bişey verdi bende onu sıvı conta gibi sürdüm taktım gerçektende bu sefer kaçırmadı ama 1 skıntı var ben egzozu açmak isdedimde bu egzoz sökulucek mi yoksa yapışıp kaldimi oraya ?. Resim brakiyorum

https://hizliresim.com/nP8nqK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzoz deliklerini kapatmak için kullanılıyor. Sökücü başka bi kimyasalla belki açılır. Fakat sökmeye çalışırsan, bloğu zorlamamaya dikkat et.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Spatula ile kazırsan temizlenir yada matkapın ucuna tel fırça takarsan daha kolay olur..

sıvı conta bloğa yakın egzozda iş görmezdi..

Motosikleti
    Kinroad XT150
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spatula ile kazırsan temizlenir yada matkapın ucuna tel fırça takarsan daha kolay olur..

sıvı conta bloğa yakın egzozda iş görmezdi..
    Yorumunuz için teşekkür ederim, Şuan sökmek gibi bı derdim yok taşirmadan sürdüm ve şuan sorunsuz hiç bir kaçırma söz konusu deil yani ileriki zamanlarda sökmek gerekirse' O yüzden sormusdum ve şuan videolardan baktım kadarıyla cimento gibi bişey hafif cektinmi kopuyor bildiğimiz kuru çamur gibi bişey ama hayret yarım saate yakın zorlayarak kullandım hiç bir skinti veya ses olmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)