Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj discover 150s titreyen sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj discover 150s
    Motorun 3. Sahibiyim ilk aldiğimda hiç bir sorunum yoktu hatta çok şikayet edilen yağ sorunu bile yoktu ama 1000 km kullandıktan sonra ilginç bi şekilde motor titremeye başladı ne arkamda artçıyla gidebiliyorum ne de giderken aynadan yolu görebiliyorum.

Normal rölantide giderken sorun yok ama devir yüklenince motor titriyor
    Tanıdığım 2 3 arkadaşımda da aynı motor var ve şuana kadar hiç bir titreme şikayetleri olmadı.
    Bu durumda kalan varsa ve bilgisi olan varsa yardim ederseniz sevinirim😊

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Motor bağlantı vidalarını kontrol edin ve sıkın gevşemiş olabilir. Bugün bir motorda başımıza geldi, motor resmen sallanıyormuş o kadar gevşemiş. Vidaları sıktıktan sonraki farkı insana oh detirtti gerçekten

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer titreşimin sonradan ortaya çıktığına eminseniz motor bağlantı noktalarını, saplamalarını kontrol edin.

Motosikleti
    Bajaj discover 150s
    Motorun vidalarını 1000 km de bir kontrol ediyorum onlardan bir sorun çıkacağını pek sanmıyorum.
    Cidden aşırı derecede titriyor durduğu yerde motor çalışırken gaz vereyim kafa kısmi kuyruk kısmı falan aşırı titriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:24 ----------

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer titreşimin sonradan ortaya çıktığına eminseniz motor bağlantı noktalarını, saplamalarını kontrol edin.
    1000 km de motorun vidalarını baştan aşağı kontrol edip sıkıyorum.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Hocam motor çalışmasında bir sıkıntı var mı? motor tekliyor mu? Sanki zamanı şaşırıyormuş gibi hafif de olsa gidip geliyor mu?

Motosikleti
    Bajaj discover 150s
    Alıntı Seramik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motor çalışmasında bir sıkıntı var mı? motor tekliyor mu? Sanki zamanı şaşırıyormuş gibi hafif de olsa gidip geliyor mu?
    Tekleme yapmıyor ama 1 kere benzin bittiydi o zaman karbüratöre pislik gitti o yüzden gaz yemiyor motor

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı İbrahim KVZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekleme yapmıyor ama 1 kere benzin bittiydi o zaman karbüratöre pislik gitti o yüzden gaz yemiyor motor
    peki temizlediniz mi? detaylı bir temizlik yapın motorunuzu öyle çalıştırın.

Motosikleti
    Bajaj discover 150s
    Alıntı Seramik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki temizlediniz mi? detaylı bir temizlik yapın motorunuzu öyle çalıştırın.
    Dışarıda okuduğum için yaptırmaya götüremedim tatilde kendim yaparken bi yanlış yapmak istemediğimden açmadım karbüratörü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler