Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangisi haksız araba mı? motormu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    arabaya da motora da ders olarak gösterilmesi gereken, otodakinin duble öküz scooterdakinin de dikkatsiz, keyfi olduğu tüylerimi ürperten bir videoymuş bu.

ya kardeşim nasıl bir insan kendinden bu kadar nefret edebilir, altı ustu bir kask ne olacak yani?

arabayı süren dangalağa da bir şey demiyorum, nasıl kilitlendiyse güdümlü füze gibi koyuyor motora. bunları alıp tarlada sabana koşacaksın, araba değil tarla sürecekler... harbi öküz, tam öküz diyecek bir şey yok yani..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bence arabalı yeşile geçiyor da olabilir.ya da tam gaz gelirken bir anda kırmızı yandı o sırada motorlu kız çıktı yandan. dikkat ederseniz motora çarpmadan önce de araba fren halindeydi ve çok kısa bir sürede durdu.
    oan olmuş o kısa süre içinde de direksiyonu çeyrek tur kırıp motoru atlatmayı akıl edememiş.
    bu arada videoda çalınan müzik beni apayrı diyarlara götürdünerden bulmuşlar acaba?

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    arkadaşlar bi ayrıntıda benden! kazayı görüp bakan ve oradan giden motosiklet sürücüleri !tabi onlarda kask sız kız da vah halimize vah şöför desen arabadan çıkmaz !yazık geçmiş olsun ...
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Alıntı rich's peach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayi kullanan okuz de

Kask takmayan motorcu kiza ne demeli?

Not: Ben kask gormedim eger varsa uyarin.

çekinmene gerek yok kardeşim belli ki o kız arabanın sürücüsünden daha öküz!!!

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Şeref, insanlık vs haysiyet derecesi çok düşük insan..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    Honda Beat
    Bircogumuz ehliyetsiz kullaniyoruz. Bende zamaninda kullandim. Hani hakli olmasada ehliyetsizlik bir noktaya kadar anlasilabilir ama plakasiz bi arac kabul edilemez. Ben cevremde hic gormuyorum sahsen.

sakin beni yanlis anlamayin ve ehliyetinizi alin. ama plakasiz arac olamaz.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya ehliyette falan degil burda sorun arabanın aşırı hızlı geliyor olması kontrollude olsa kavşaga o kadar hızlı girilir mi yaww :@

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    iki salak bir birini kavşakta bulur. yeni atasözü oldu

motor kullanan bi salak üzerinde hiç bir koruma yok

araç kullanan salak etrafına bakmadan araç kullanıyor.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Kötü vurmuş çok kötü.İşte her kazanın en baş sebebi dikkatsizlik.Lütfen arkadaşlar biraz daha dikkat.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alanya ile ne ilgisi var herif resmen katil, Istanbul , Ankara her yer ayni kirmizi isik sanki sehire renk katsin diye konulmus.Bosuna demedik vermesinler ilkokul mezunlarina , su sinavlar ve ehliyet kurslari daha ciddi olsun.Bilincli olan ciksin sokaga.Maddi guc ile degil , suruculugu ile alsin insanlar su ehliyeti artik...
    Bayan surucu kesinlikle hatali. Kask yok yolu gecerken o arac ile goz temasi bile saglamamis. Bence yasadigina dua etsin , Iki tarafinda trafikten men edilmesi lazim sahsen.Adam okuz , kadin bilincsiz ve iste sonuc.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 ie
    Arkadaşlar, burada her iki tarafta son derece hatalı. Ben hem araba hem motor kullanan biri olarak istediği kadar yeşil yansın, kavşaklarda sağımı solumu kontrol etmeden asla geçmiyorum. Hele ki ışık kırmızıdan yeşile döndüğünde (ki zannedersem burada da aynı durum söz konusu) ışıklara belli bir süratle yaklaşırken kesinlikle yavaşlayıp sağ ve solumuzu kontrol etmeliyiz.
    Benim bütün motorcu arkadaşlara tavsiyem şu ki: ışık yeşil bile yansa kesinlikle yavaşlayıp sağ ve solumuzu kontrol edip ondan sonra geçelim kavşaklardan. Lütfen rica ediyorum, çünki artık motor kazası haberi hiç olmasın istiyoruuuum

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    abi kotu vurmus ya gerçekten.. allah kimsenın basına vermesin.. kırmızıda gecen okuz ama kız da ondan okuz. hem plaka yok hem kask yok.. Hem burası türkiye ne olursa olsun yeşil yansa bile sagına soluna bakması lazım. hele motorcuysan 2 kat daha fazla bakman lazım...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Kask - Kask - Kask

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öküz ve hayvan kelimeleri kullanarak,
    lütfen hayvanlara hakaret etmeyelim, çünki hiçbir hayvan böyle bir şekilde insana vurmaz.

Ya sankı tasıt yerıne koymuyolarda motor yokmus gıbı davranıyolar sadce arabalar degıl yayalarda ole bı anda onune atlıyolar bu motor nasıl olsa gecer dıye yolda arabalar sagına soluna bakmadan kapı acar,serıt degıstırır ve buyuzden kacınılmaz kazalar oluyor sonrada motor tehlıkelı

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Arkadaşlar tamam kıza çok çok geçmiş olsun ama trafik polislerinin suçu hangi tarafa verdiğini bilmiyoruz ki unutmayın suçlu kanunlar neticesinde suçlu kabul edilmedikçe suçlu diyemezsiniz.Bir diğeri videoda kız karşıya geçerken hiç durmadan hızlı bir şekilde karşıya geçiyor ki böle olmasaydı o kadar hızlı gelen aracı görebilirdi.

Birde bu konuyu açan kişi de dahil olmak üzere hiç bir şekilde insanlara hakaret etmeye hakkımız yok belki adam suçlu olabilir(ki bunu tam olarak bilmiyoruz)genede insanlara öküz vb kelimeler kullanmaya hakkımız yok...

arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Çıldırmamak elde değil ya. İzleyince böyle olayları gözlerim doluyor. Ne kadar küfür, dayak hepsi boş bunların yeryüzünden silinmasi lazım. Allahım inşallah hepimizi korur.

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    işte gün geçmiyorki kaza haberi duymayalım görmeyelim diyorum ama anlatamıyorum köyde traktör kullanmış kişilere trafike cıkınca böyle oluyor işte köyde tarlada kırmızı ışık kavşak köse bası gibi şeyler olmadığı için kuralda yok tabi ama hala sehir merkezinde böyle olaylar görüyoruz allah acill şifalar versinn kardeşe

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    geçmiş olsun kızaa ama nıye kask yok be kardeşim....***.....???

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Abi halen böyle insanlar yaşıyormu yaaa.Bune çarpıyor sonra sürücü araçtan inmiyor bile bu nasıl iş yaww.Tabi kaskta olayın bir diğer boyutu...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler