Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki parça fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Suzuki gsx-r 125 almayı düşünüyorum sıfır 16 bin tl ye düşmüş
    ama ilk motorum olucak eğerki düşme gibi bir durumda çok masraf açarmı suzuki parça fiyatları pahalımı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ilk elden cevabını almak için servisi arayıp. istediğin parça fiyatını sor.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Üzer seni hocam. Ağır gelir, ağlarsın. Çok çok klasik ama al bi ybr (halen daha) geç git. Yaşın genç. Daha güzellerine ilerlersin sonra.

Ekipmanı ne yaptın? Eldivenin, botun, fosforlu yeleğin var mı?
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

mt-125 alırsam eğer ikinci el ekipman da dizicem 1500 tl civarı ama eğer gsx-r alırsam dizemicem
    ama mt125e çok para istiyorlar artık anlamadım 30 bin km de 13 bin diyor bilemedim

suzuki alirsan ve ekipman alamazsan yaptigin is cok mantiksiz olacak
    suzuki 125lik oldugu icin kisa surede yukseltmek isteyebilirsin
    madem yeni basliyorsun, yerinde olsam önce saglam koruma ekipmani alirim sonra kalan paraya ikinci el ama saglam bir motor alirim
    ybr yada cbf olabilir
    genis koruma demirleri ile kullan sonra zarar etmeden satar istedigini alirsin ki ozaman suzuki 125 alacagini sanmam, daha guclu birsey istersin

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Ben gsx s125 modelini kullanıyorum. Şuana kadar herhangi bir parçaya ihtiyacım olmadı. Motorun sarf malzemeleri olan balata, buji, hava filtresi gibi ürünlerin fiyatları yüksek değil. Fakat grenaj ve motor aksamı pahalı olduğunu düşünüyorum. Honda ve Yamaha da da bu tür ürünler pahalı zaten. Honda ve Yamaha nin en büyük artısı parça fiyatları değil servislerin yaygın olmasi ve yedek parça lazım olduğunda kolayca ulaşilmasidir. Bana gore Suzuki nin boya ve parça kalitesi aynı sınıftaki honda ve Yamahalardan daha iyi. Özellikle vites geçişleri çok güzel (daha once ybr, cbf, cb125f gibi motosikletler kullandım). Benim suzuki yi rengini ve boya kalitesini cok beğendiğim için tercih ettim. Suzukinin 2018 gsx r125 ve gsx s125 modelleri bayilerde mevcut rakiplerine göre uygun fiyata satılıyor. Yedek parça ve servis durumu sizi korkutmuyorsa tercih edebilirsiniz.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    SERVIS UCRETI 380TL ILK BAKIMDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)