Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce hangisi?

Katılımcı sayısı
109. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yamaha R25

13 11.93%
  • Honda CBR500R

89 81.65%
  • Diğer? (Yorumlarda belirtiniz)

7 6.42%
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

R25 vs CBR500R

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten R25'ler ya motor olarak MT-07'ye geçmeyi düşünüyorlar ya da yolda MT-07'yi geçmeyi düşünüyorlar. Genelde 2.seçenek için çok çaba sarfettiklerinden sonları biraz hüsrat oluyor

Küçük ve komik bir anılar silsilesidir. Ne zaman bir R25 benim motorumu görse, MT-25 sanıp gazlanıp geliyor ( saatte 100-120 ile gitmeyi sevdiğimden gerek herhalde ) yanıma gelip seyirtiyorlar sonra ileride trafik tıkanınca yan yana geliyoruz. Ben gazı açtığımda R25'li arkadaşlar gerçeğin farkına varıyorlar ama biraz geç oluyor
    Peki siz nasıl MT-07'ye geçtiniz? Öyle bir diyorsanız ki sanki doğuştan MT-07 ile başladım der gibi R25 kullananlar MT-07ye geçemez mi nabalım yani R25 almadan mı direk MT-07ye geçseydim. Bana kalırsa bikaç kendini bilmez apaçi ile R25 kullanıcılarını genellemişsiniz.

Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarınız sonuna kadar doğru. İşte bu forumda böyle yorumlar da görmek istiyor insan bazen.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Ileride mt07 ye gecmek istediginiz için çok doğru bir seçim yapmışsınız. Cbr500r' ı satmak daha zor olurdu ileride.
    Evet hayırlısıyla belki 2 yıl sonra yada daha fazla veya daha az o tecrübeyi kendimde hissettiğim zaman yapabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki siz nasıl MT-07'ye geçtiniz? Öyle bir diyorsanız ki sanki doğuştan MT-07 ile başladım der gibi R25 kullananlar MT-07ye geçemez mi nabalım yani R25 almadan mı direk MT-07ye geçseydim. Bana kalırsa bikaç kendini bilmez apaçi ile R25 kullanıcılarını genellemişsiniz.
    her apaçinin havası kendisinden daha yüksek motor görene kadardır derler. bu apaçhi yoğunluğu r25 ve mt07 de daha fazla görünüyor.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)