Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosikleti bırakmayı düşünüyorum yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kallavi bir spor otomobilin olsa,motorun yüzüne bakmazsin.
    Bana cadillac verseler sıkılırım yahu. Onun yerine bi kawa 300 verseler kâfi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Alıntı banno1957 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam punto sürücüsünü bulabildiniz mi ? son durum nedir
    Yok bulunamadı meşhur Türk polisimiz ve adaletimiz böyle ufak işlerle ilgilenmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Adını ilk defa duyduğum ve hemen google amcadan bakıp yerini öğrendiğim bir kemik.

Motosikleti bırak genç kardeşim ( Ama şimdilik ) Kendine güzel bir araba al. 30+ olana kadar araba ile gez dolaş. Sonra tekrar başlarsın. Senin için uygun olan budur.
    Evet 30 güzel yaş, benimde apaçilik dönemim çoktan geçti yaş 28, aslında pek apaçilik yapıtında sayılmaz ss sürme devrim bitti sayılır 600 lük alamadığım için, uzun yola çıkmıştım iki kez ve artık motoru keyifle sürmek istiyorum uzun yol felan sakin sakin bi nc 750 gider 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. İstanbul trafiği sıkıntılı. Bir Antalyalı olarak İstanbul'a taşınma adımlarını atmak için 3 gündür İstanbul'dayım. Trafik anlaşıyı burda gerçektende farklı. Yeşil ışıkta 1 saniye bekle hemen korna basmaya başlıyorlar
    Size katılmıyorum bu konuda 1 saniye beklemekte neyin nesi, adamların eli viteste veya direksiyonda değil, elleri kornada bekliyorlar yeşil yansında abanayım diye 😁

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Geçmiş olsun kardeşim. Sana bırak diyemem zordur bırakmak aklınin bir kenarda durur hep. Ancak biraz ertelemekte fayda var. Bir araba alıp 3 5 sene aktif kullanırsan eğer, trafiğin akışında nerde ne olacağını kimin ne yapacağını daha iyi bilebilirsin. Ben 12 13 yıldır araç kullanıyorum bunun Son 4 yılı hariç öncesinde hergün iki saat kullanıyordum. Bunun trafikte yararı gerçekten var. Ben de iki kere motosiklet de kaza yaptım. İkisi de benim suçum değildi ama bırakamadim. Senin hayatın ne istiyorsan yap ama mantıklı olarak tabi. İmkanin varsa sürüş eğitimlerini al.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Bırak gitsin, zaten kaybın olmayacak. Motoru sat, parayı kenara koy tüm ekipmanlar kalsın.

3-5-10... sene sonra eserse yine alırsın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kallavi bir spor otomobilin olsa,motorun yüzüne bakmazsin.
    oda var kardeşim kallavi olmasa da 2 yıl hayalini kurduğum arabayı aldım inan 6 ayda 500 km binmedim bahçede yatıyor
    motosiklet gerçekten benin için bi araç değil
    evet 2 tekeri var aynası var ama araç değil özel bi alet
    yani pek değişen birşey yok motosiklete devam
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

bende de aynı motordan var geçen yıl bu zamanlar kaza yaptım virajda mıcır olmasından dolayı 10 gün ayağa kalkamadım 1 ay da topalladım, ayak bileğimde lifler zedelendi ve ödem yaptı kemik içindeki ilik parçalanmış ama kemik kırılmamış doktor da şaşırmıştı, sonrasında motoru satmaya karar verdim taki o kazalı haliyle otoparka çekmek için 50 metre sürene kadar. bence sen de iyileş ve bi kere daha yakın mesafe kullan, o zaman doğru kararı verirsin.

Ben dünen bıraktım martta aldığım mt25 imi 2250 km de sattım 22 bine zaten arabam da var pek kullanmıyordum motosikleti yokluğunu aramam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)