Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2019 Honda crf 250 rally & 2019 Suzuki v-strom 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Bu iki japon motosikletinin karsilastirmasini yapan bi video bulamadim ikisi arasinda fiyat araligi hemen hemen ayni yamaha ve kawasaki de bu klansmana denk motosiklet yok bu iki motosikletin avantajlarini ve dezavantajlarini tecrubeleyen arkadaşlar yardimci olabilir mi ? Nisan ayı icin Turkiyeye 2019 lari giriş yapicak sizce hangisi alinir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yoqhtır...
    İkiside farklı motor. Avatarındaki motoru kullanıyorsun Crf senin için ideal. Ben artık asfaltçı olacağım diyorsan V-strom derdim ama crf asfaltta da iyi gidiyor

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Evet avatarimdaki motosikleti kullaniyorum fakat asfalta uygun degil sadece arazi ve camurda kullaniliyor ve iki zamanli oldugu icin ömrü malesef kısa bu yuzden en azindan 4 5 yil kullanabilecegim 110 120 km hizla bayilmadan beni sehirler arasi veyahut ufak tefek dağ taş gezdirebilecek motosiklet ariyorum. Ve sadece hem fiyat olarak hem klansman olarak bu iki motosikleti buldum. Ikisinide canli gordum bayilerinde fakat karar veremedim. Crf rally biraz daha kaliteli geldi bana.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Birazdan MrMud gelir de ben yerinde olsam Crf250L alırdım. Çatır çatır kullanılıyor trafikte ve araziyede rahat uyum sağlıyor. Şuanki motorumu değiştirmeye kalksam ve büyütecek olmasam bende Crf250L bakacağım. Gerçekten İstanbul için çok işlevsel bir motosiklet.

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazdan MrMud gelir de ben yerinde olsam Crf250L alırdım. Çatır çatır kullanılıyor trafikte ve araziyede rahat uyum sağlıyor. Şuanki motorumu değiştirmeye kalksam ve büyütecek olmasam bende Crf250L bakacağım. Gerçekten İstanbul için çok işlevsel bir motosiklet.
    Kafa grenajli oldugu icin tercihim oldu naked motosiklette belirli bi sure sonra rüzgar ile savaş vermeye başliyorsun. Şahsi düsuncem yani

Motosikleti
    N/A
    Güzel bir konu şu son zamanlarda crf250 rally e epey merak sarmış durumdayım v stormda güzeldir eminimki ama bana kalırsa rally derim tabi bu görünüş olarak ikisinide sürmedim takipteyim

Dersenki 250L mi V storm mu ozaman V storm derim tabi buda yine karşıdan bakan biri için

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir konu şu son zamanlarda crf250 rally e epey merak sarmış durumdayım v stormda güzeldir eminimki ama bana kalırsa rally derim tabi bu görünüş olarak ikisinide sürmedim takipteyim
    Mecburen beklemede olucaksin cunku nisan sonuna kadar her iki mtosikletinde 2019 u yok :D

Motosikleti
    N/A
    Alıntı FREEDOMOTO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecburen beklemede olucaksin cunku nisan sonuna kadar her iki mtosikletinde 2019 u yok :D
    Herhangibir değişiklik varmı 2019 modellerinde ?

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Herhangibir değişiklik varmı 2019 modellerinde ?
    Fuardaki goruntusune bakilirsa hic bir degisiklik yok gibi.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    V stormu yakından görme ve inceleme fırsatım oldu çok rahat bir motor, sahibi gp elcik koruma uzun tur cami orta sehpa fln taktirmisti gerçekten çok hoşuma gitti. Heybeti flnda yerindeydi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ikidinide kullandım , yolcuyla beraber biraz uzun yol yapacaksan Vstrom almanı tavsiye ederim zira inanılmaz konforlu bir motor , zaten Inazuma ile süspansiyon ve frenler hariç aynı motor , sele ve rüzgar konforu CRF den çok üstün , çift silindir motoru 140 a kadar rahat tırmanıyor , CRF 120 den sonra nazlanıyor ve asfaltta viraj performansı aşırı yumuşak amortisörleri nedeniyle bence vasat hatta korkutuyor , ama asfalttan çıkıp bozuk köy yollarina sık sık gireceksen CRF nin farkı o zaman ortaya çıkar...

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikidinide kullandım , yolcuyla beraber biraz uzun yol yapacaksan Vstrom almanı tavsiye ederim zira inanılmaz konforlu bir motor , zaten Inazuma ile süspansiyon ve frenler hariç aynı motor , sele ve rüzgar konforu CRF den çok üstün , çift silindir motoru 140 a kadar rahat tırmanıyor , CRF 120 den sonra nazlanıyor ve asfaltta viraj performansı aşırı yumuşak amortisörleri nedeniyle bence vasat hatta korkutuyor , ama asfalttan çıkıp bozuk köy yollarina sık sık gireceksen CRF nin farkı o zaman ortaya çıkar...
    Güzel bir yorum yapmişsınız v-stromun direksiyon genisligi biraz yaniltti beni cok dar gibi geldi. Ve yedek parça ve ikinci elinde biraz sorun yaşarmiyim. Internette bile ilan sayisi crfye kiyasla 3 te 2 oraninda daha az gozukuyor. Ve dediginiz gibi asfaltta da kullabilsin yeri geldiginde hafif micirli yollarada girilebilsin. Tabiki topraklik cimenlik patika yollar tarzi yerlere girmeyi pek dusunmuyorum. Zaten o klansmandan biraz bunaldigim icin boyle bi arayisa girdim.

Motosikleti
    N/A
    Piyasası olsa hiç düşünmeden versys x300 alırımda aşırı pahalı aldınmı ömürlük kalır elinde

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Piyasası olsa hiç düşünmeden versys x300 alırımda aşırı pahalı aldınmı ömürlük kalır elinde
    Haklisiniz arastirdim birazda olsa gercekten cok muhtesem bi motosiklet yapmis yine ağır sanayi fakat en az 15.000 tl daha pahali bu klansmana göre. Suzuki vstrom suan mevcut 2017 modelleri 26.500 2018 modelleri 28 bin civari. Ama nedense kimse almiyor buda dusunduruyor. Yani bekleyisteyim nisan ayinda gelicek crf rallylerde.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ralli diyorum. Sebep mi? Çünkü arazi şartlarında daha iyi, daha az yakar, işletme giderleri daha ucuzdur. Ama ben asfaltta kullanacağım dersen Suzuki, çünkü daha konforlu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)