Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hondanın Türkiye'deki Fabrikası Kapanacak İddiası..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak sarmalı. 2071'de de Orta Asya'ya geri gideceğiz az kaldı sıkın dişinizi.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çekirdeğimi alıp geldim..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Yasin lozan muahedenamesinin orijinal metninden okuyabiliyor musun ? Ben yaklaşık yüzde doksan-doksan beş civarında Osmanlıcadan çeviri yapabiliyorum.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 yaşındayım; 80ime kadar muhtemel hükümet değişecek gerçekler ortaya çıkacaktır.

O zaman bu tipler "kandırıldık" "inandık" tarzı laf ederse gücüm yetiyorsa ben yetmiyorsa evladıma dövdüreceğimi.
    Shrieker bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Ali abi çoğu kelimesine pek aşinalığım olmadığımdan cümleler havada kalıyor. Lakin kelime dağarcığım gelişirse okumakta sıkıntı çekeceğimi sanmam.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten herşeyi son notkasına kadar açıklıycak değilim. Hele konuyu ikide bir başka yere çekenlere. Yorumunuz sade ulaştığıinız anlık alıntılardan ibaret. Anlaşmada koşullarım yerine gerilmesi için süreler içeriyor. Boş insanlarla uğraşmaktan bıktım.
    İlber Hoca'nın eline geçmeyesiniz sakın
    Shrieker bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    2023 yılında kaç milyon kişi salak yerine konulduğunu öğrenecek acaba? Yada bunu öğrenebilecek mi acaba yoksa başka keriz yalanlarına mı kanacak acaba? Bu ülkede bu kafa devam ettiği müddetçe keriz de bitmez kriz de. Yazılanları yada anlatılmak istenileni okumaya çalışıyorum ama türkçe dil bilgisi yerlerde olduğu için gözlerim kanıyor, anlayamıyorum. Millet olarak kuran'ın ilk ayetini direk pas geçtiğimiz için fikir sahibi olmadan zikir sahibi oluyoruz. Allah'ım tez zamanda billura ermeyi nasip etsin bunlara inşallah

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Bilim adamı madamı diye şov yapanlar. A diyenin anasını torbaya koyup, a*ck diye satmaya çalışanlar, fazla yemiş arzalar. Adam akıllı bir lafları yok. Lozan anlaşması 100 sene sonra bittimi topraklarımızı ellerimizden milletimizi ayıracak gibi kimsenin bilmediği gizli anlaşmalar propagandasını kendilerine bilim konusu yapıyorlar. 100 seneden fazla gizli tarih var. Lozan anlaşmasındada borç ödeme için 100 senelik bir süre var. Ve 100 sene bizim boğazlarda bileşik milletler güveni sağlayacak gibi konular geçior, yeni anlaşma yapılmadıysa, kendimiz k3ndi denizlerimizde istediğimiz kadar kol gezebileceğiz. İstediğimiz zamanda abd askeri kışlalarına sktrgt deme hakkına kavuşuyoruz. Mesele bukadar.
    Yalan propagandaları ortaya serip, detayındaki doğruları söylemeyip şov kasanların taaaa A*. Afedersin.
    Burdada bir yorum yapılınca kıt bilgiyle insanı yargılamaya kalkanlar ve niyeti kötü olanlar da aynı sorunu ve hedefi güdümlüyor. Sordukları soru bile ukalalık. Ne kendi inceliyor, nede adam akıllı bir şey yazıyorlar. En kötüsü niyeti bozuk olanlar. Azda ama doğru bir bilgiye yanlış acıdan gösterip, insanları huzurundan etmek. Okadar acizler yani; Dikkatinize.
    Yavaş kavrayanlara tekrar yazıyorum. Lozanın n' bile kalmasa Vatanımız, bayrağımız, milletimiz, to0rağımız belli. Kanıyla savunmuş Atalarımıza, bu vatanı son damlasına kadar savunmadan kimseye bırakmayız. Bedava hiçbirşey elde etmedik, bedavada hiçkimseye borcumuz kalmadı. Nokta.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    bileşik milletler
    'Birleşmiş Milletler' demek istedin herhalde. Birleşmiş Milletler 1945'de kuruluyor. Lozan 1922. Yalanlara o kadar inandırmışsınız ki kendinizi... Tek kelimeyle acınası.
    harleybaba bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

bileşik milletler

yok o devleşik gıybetlerdir karıştırıyorsun

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu arada düzelteyim, 1923 olacak Lozan. Savaşın sonlanmasıyla karıştırmışım.

Motosikleti
    Ek: Almanlar tekrak soykırıma başlamasınlar diye, 1945'de mileşik milletlere üye olup, BM adına gözetim için 100lerce amerikan kışlası bulundurup, ceza evlerinden çıkan veya çıkmak için asker olanlarını almanyaya gönderip, onların geçimini almanlardan sağlıyordu. Bunu sürelimi süresizmi olduğunu hatırlamıyorum, ama 1990'da almanlar biz artık iyleştik ve siz gidebilisiniz kanatını getirip, abd askerlerini ülkelerine gönderdiler. Amerika kendi delkduman kovboylarına bakacağına, hep başkayerde havaya sïkıp, ortalığı ayağa kaldırıp, şeriflik taslayarak, kendine gelir sağlamaya çalışıyor. Almanlar nekadar iyleştik desede, elaltında, bürokratide, kurumlarda hala ırkcılık kol geziyor.
    Ben 23 sene orda kaldım ve çok tanıdığım askerler vardı. Yani, bilgiler birinci elden. En geç 2023'de bizimde bm gözü doymaz sözde bekcilerine strgt, fazlasıyla yed8n bitirdin deme hakkımız doğuyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu kadar bilgiye sahip olmak için birinin çok okuması gerekir. Çok okuyan birinin de iki kelimeyi bir araya getiremeden yazabileceğine, bir dolu yazım ve dilbilgisi hatası yapabileceğine çok ihtimal vermiyorum.
    Masal dinleyengillerden herhalde.
    Shrieker ve harleybaba bunu beğendiler.

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Biz Hondayı iyi biliriz. Eeeyyyy Honda sen kimsin yea.
    harleybaba bunu beğendi.

Motosikleti
    Siz bir tayfa olup, sineği fil edip, insanları kışkırtmakdan vaz geçmiycekseniz, bende böyle ortamı ebediyen siler, yarım yamalar bilgiyle edebiyet taslayıp, dünya da neler ve nasıl döndüğünü bilmeyenleri s geçip güler, kemdimle övünüp keyfime bakarım. Zaten on parmak tablet olsun diye, her dokunuşta üç parmak biden algılayan hala d kaliteyi kalite diye satan türkmalından nefret ediyorum. Siz sade arapca öğrenin, düjyayı yakıp, bedavadan her araç kullanıcıdwn biş iş hayatında bir daire parası cebe indiren arap sizi kurtaracak.
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar bilgiye sahip olmak için birinin çok okuması gerekir. Çok okuyan birinin de iki kelimeyi bir araya getiremeden yazabileceğine, bir dolu yazım ve dilbilgisi hatası yapabileceğine çok ihtimal vermiyorum.
    Masal dinleyengillerden herhalde.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bu trolün miyadı doldu bayatladı, yenisi gelsin...

kovarlar yakında

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Antepli mi bu sefer?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İşe başlayalı 1 ay olmuş daha, ne acelecisiniz

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çekirdekle Çayımı Aldım geldim .. Devam Edin .. Ben Yokmuşum Gibi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)