Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Photoshoptan ya da video programından plaka okumak için ayar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Bu gün enişte doblosu ile beraber şehir içi olda 1 gidiş 1 dönüş olmak üzere 2 şeritli hem sıkıştırıldım hem de makas yedim. hızım da 30km/saat.
    Elimde kamera görüntüsü mevcut fakat gece sularında olduğu için 1080p 30fps çekim yapmış kamera bu yüzden biraz bulanık okumak zor iyi bir programa ihtiyacım var parlaklık değerleri ile oynayıp plakayı bulabilmek için gerçi büyük ölçüde okudum plakayı fakat cimere ve egm'ye yazdığımda kesin olması benim için daha iyi olucaktır.

Bu sigortam360 vb gibi yerlere 5-7tl verip plaka kaza sorgulatsam acaba araç bilgilerine ulaşabilir miyim. Videoyu ekleyeceğim şuan yutuba yüklüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    çok bi işe yaramaz ama görüntüyü görünce fikrimi beyan edebilirim.

Motosikleti
    MT 25
    https://www.youtube.com/watch?v=as0ly0tu-vs" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Ekran fps'ini 25 yapıp yavaşlatmaya ihtiyaç duymadan videoyu izledim Okuduğum plaka ise 35 UK 4379 ben cimere yazıyım o bölgede mobese çok zaten. videoyu onlara da atarım. birde egm'ye ayrı ihbar yollarım. olmadı bireysel başvuruda bulunurum güzel bi ceza yerse birdaha yanaşmaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=as0ly0tu-vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Plaka UK 4379 ya da 4279 ikisinden biri olduğuna eminim artık eheh

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Polis bir tanıdığın varsa sonuca vardığın iki plakayi da sorgulat bence öncelikle arac marka modeliyle teyit et. Fiat Fiorino bu araç
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Bu tip kamera görüntülerine cezai işlem uygulanmıyor. Bence hiç uğraşma.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip kamera görüntülerine cezai işlem uygulanmıyor. Bence hiç uğraşma.
    Kesin bilgi mi? Sosyal medyada dolnan bazı bideo sahiplerine ceza gelmişti ama...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Plakadan araç modeli öğrenme konusunda e devlet çözüm oluyor mu emin değilim, muhtemelen olmuyor.
    Ama trafik sigortası yapanlar yardımcı olabilir

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesin bilgi mi? Sosyal medyada dolnan bazı bideo sahiplerine ceza gelmişti ama...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Plakadan araç modeli öğrenme konusunda e devlet çözüm oluyor mu emin değilim, mıhtemelen olmuyor.
    Ama trafik sigortası yapanlar yardımcı olabilir
    Öncesinde whatsapp ihbar hattından bile yollanabiliyordu. Sonradan kanunen bir engel çıktı sanırım ve kaldırıldı bu sistem. Belki şimdi medyaya çok yansıyanlara ceza kesiyolardır ama onun dışında bir işlem uygulanmıyor.

Motosikleti
    N/A
    Nasıl bir yolda gidiyordunuz bilmiyorum ama sanırım makaslık durum varsada trafik çok yok yol seyir halinde yol boşken benim önümde 30km hızla gidiyor olsan arkandan çarpar seni refüje yollarım.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir yolda gidiyordunuz bilmiyorum ama sanırım makaslık durum varsada trafik çok yok yol seyir halinde yol boşken benim önümde 30km hızla gidiyor olsan arkandan çarpar seni refüje yollarım.
    Çok tehlikeli bir yerde geçiş yapmış. Hem belli ki az ilerde rahatça sollayabileceği şekilde yol açılacak.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tehlikeli bir yerde geçiş yapmış. Hem belli ki az ilerde rahatça sollayabileceği şekilde yol açılacak.
    Açıkçası kendi görüşümü söylemem gerekecek olursa. Henüz motor üzerinde 300-500km tecrübem var ve arkamda artçı vardı. Allah korusun bir panik yapsam ya da soğuk kanlılığımı koruyamasam gidonu sağa ya da sola çekmeyip ön frene abansam kendimi yerde bulurdum.Ekipmanlarım her ne kadar tam olsa da olmasa da sonuçları ağır olabilirdi. Ben yine de bu öküzü şikayet edeceğim. Cimere bi plaka yollayıp istikameti belirteceğim o civarda cezaevi falan olduğu için kameralar yoğun belki talebim doğrultusunda bakılır çünkü tarih ve saat doğru. ceza alırsa cebinden 1-2bin çıkarsa akıllanır. Birdaha yakınlardan geçmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik ışığı yeni yeşil olmuş ve yaya geçidi şehir içi yol olduğu için 30 ila 50 km Hız sınırı mevcut. Sen beni refüje yollarsın ama ayağa kalkarsam sıkıntı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)