Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

KAWASAKİ FUARA NEDEN KATILMIYOR???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks k-light 202
    Geçen senede heyecanla görmeyi arzuladığım Kawasaki modellerini sanırım bu senede göremeyeceğiz. Fuara katılma zahmetini gösteremeyen Kawasaki bende yine hayal kırıklığı yarattı. NEDEN??? BİLEN VAR MI???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    olurya birileri gidip kallavi fiyatlardan bi kaç Kawasaki satın alırsa adamlar gaza gelip fuara katılsakmı olm diyebilir :D

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Enes82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen senede heyecanla görmeyi arzuladığım Kawasaki modellerini sanırım bu senede göremeyeceğiz. Fuara katılma zahmetini gösteremeyen Kawasaki bende yine hayal kırıklığı yarattı. NEDEN??? BİLEN VAR MI???
    Ekonomik nedenlerden ötürü olduğunu düşünüyorum. Fuara katılmak tamamen masraftır kawanın satış rakamları da belli yani. Yıllık kazançlarını fuara gömmek istememişler belli ki. Onun haricinde Korlas'ın da katılmayacağını duydum. Yani ducati ve triumph da yok. Aksini bilen varsa düzeltsin.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Adamlar Türkiye pazarından çekilir yakında. Bu fiyatlarla bu ekonomide fuara katılıp neyin gövde gösterisini yapacaklar.
    Göksel_Eren bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawasaki bu için sanatçılarından .Maalesef (çoğunluk olarak artık)fakir bi ülkeyiz. Motor artık gerçekten belli bir seviyeden sonra lüks tüketim aracı oluyor.Giriş seviyesi 35-36 TL olan bi markadan bahsediyoruz. :(

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Fuara gelmediği gibi Türkiye pazarından da çıksın bence.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekonomik politikaları yetersiz kaldı. Tamam rakiplerinden 2-3 bin pahalı olabilirsin seni almak isteyen tipini beğenen verir alır da 2019 model Ninja 125' e vereceğiniz para ile 2 adet 2017 model MT25 alıyorsunuz. Bu kadar fark olmaz, zorlasan 2017 model MT7 alırsın bu fiyata. Gelmesinler bence hiç zaten.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    125 cc motosikleti 33 bin liraya satıyorlar. Halktan doğrudan tepki çekmemek için iyisi mi hiç katılmayayım demişlerdir. Ben diğer Japonlar 12 bin tl civarına 125 lik motor satabiliyorken Kawa'nın 33 bine satmasında kendi kusurlarının da olduğunu düşünüyorum. Tamam Japonlar'ın kralıdır ama bu nedir ya. Aprilla da benzer şekilde fuara 2 motosikletle falan katılmıştı geçen sene.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    36 bin TL'ye Ninja 125 tanıtmaya utanmışlardır ellam.

Mazallah linç felan ederler orada.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Suzuki de yok sanırım bu sene
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Gözden kaçan önemli bir nokta var. Kawasaki burada güncel kur ile gelecek olan 2019 modellerinin fiyatını ilk açıklayan firma olmuş ve önden haber vermiş. Honda ve Yamaha'da güncel kur ile gelecek olan 2019 modellerini açıkladığı zaman asıl bakalım oranlar nasıl olacak. Uygun markalarında ulaşılabilirliği daha da zor olacak. Tembel ve hazır para yiğenleri dışarda tutuyorum, düzgün bir şekilde çalışıp vergi ödeyen fakat hiç bir şey sahibi olamayacak bir topluma doğru gidiyoruz. Bırak bir şey sahip olmayı kendi ülkende tatile bile gidemiyorsun çalıştığın halde. Ama uzun boylu bizlerden 3 tane en az istiyor, dışardan gelenlere bu topraklarda kö.. hizmet edebilmemiz için. Pazarlarda olduğu gibi belki artık yarım motor fiyatlarını koyarlar belki. Umarım 2019 fiyatlarında yanılırım...

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Gerçekten hâlâ fuara gidecek kadar seviyomusunuz bu hayatı
    Hâlâ içinizde yeşeren bir "Belki" varmı ?
    Yoksa, "öyle bakıp bakıp geliyoz oğlum nenalması" felan durumlarımı...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fakirlere kızlar bakmazdı şimdi kawa da bakmıyor

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözden kaçan önemli bir nokta var. Kawasaki burada güncel kur ile gelecek olan 2019 modellerinin fiyatını ilk açıklayan firma olmuş ve önden haber vermiş. Honda ve Yamaha'da güncel kur ile gelecek olan 2019 modellerini açıkladığı zaman asıl bakalım oranlar nasıl olacak. Uygun markalarında ulaşılabilirliği daha da zor olacak. Tembel ve hazır para yiğenleri dışarda tutuyorum, düzgün bir şekilde çalışıp vergi ödeyen fakat hiç bir şey sahibi olamayacak bir topluma doğru gidiyoruz. Bırak bir şey sahip olmayı kendi ülkende tatile bile gidemiyorsun çalıştığın halde. Ama uzun boylu bizlerden 3 tane en az istiyor, dışardan gelenlere bu topraklarda kö.. hizmet edebilmemiz için. Pazarlarda olduğu gibi belki artık yarım motor fiyatlarını koyarlar belki. Umarım 2019 fiyatlarında yanılırım...
    Rakibi yamaha son 1 senedir,euro kurunu 4tl bandina sabitledi.

Avrupa pazarinda Mt25 yerine Mt03 sunuluyor ve 5.400euro liste fiyati.

Zira 5.000euro olan bir mt25 piyasa kurunda islem gorse idi şuan 30bin tl civariydi.

Fuara katilma veya katilmama olayini bir kenara birakalim,soz konusu markanin 2018 satiş rakamlari nedir? Ne değildir...

Bulundugum şehirde hatri sayilir bir motosiklet kullanicisi dostlarim var,ve son 2 senedir ``Abi gruptan bir arkadas 0km Z300 almis veya ali,veli filan modelini almis``gibi bir muhabbete dahil olmadim.

Ulan yoksa aldilarda garajda mi sakliyorlar,dur hele iki kalayliyayim..

Motosikleti
    Artık Yok...
    bugün öğrendim collezione konkordatoya gitmiş yılların pamukkalesi iflas etmiş hala o firma fuara niye gelmedi bu firma niye gelmiyor diyorsunuz.. Gerçekden başka bir ülkeden mi katılıyorsunuz foruma merak ediyorum bazen..

Benim çocukluk arkadaşım fuar stand tasarım işi yapar bir firmanın fuara katılması demek su içinde rahat en az yaptırıcağı platform standa bağlı 100 bin lira demek.. diğer gideler bunun dışında transport taşıma mankenlerin ücretleri orda bulunucak kadroların ek maaşları v.b ..

bunu ne için yaptırıcak sipariş alamassa satamassa gelenler motorun üstüne oturup mankenlerin fotoğrafını çeksin diyemi..
    ryangt ve MT00 bunu beğendiler.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normalde motosiklet fuarı : yeni modellerin tanıtım ve satışinin yapıldığı güzel bir organizasyon.

Bizde ki bazı kesime göre motosiklet fuarı ; gidem de motorlarin hepsinin üstüne binem resim cekinem , mankenlere bakam, bedava ürün kapam.

Bu duruma göre Kawasaki katılmakla akıllıca davranmış .

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    Katılsa da aynı sayıda satıyr katılmasa da

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Zaten çoğu model gümrükten çekilmemiş oluyor. 1 yıl eski modeli getirip gösteriyorlar (İstisnalar var).

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Diğer bir durumda,

Piyasaya hakim olan iki japon ``xxx türkiye`` olarak pazara giriyor,xxx distribütör olarak değil.

Fiyat politikasinda önemli bir nokta.

Zira,bayilerin(sss) ve tedarikcilerin(yedek parca,aksesuar) bu gücü arkasinda görmesi olayin diğer bir yönü.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    sezona 636 alalım diyoduk adamlar memleketi terk etti püühh böyle kadere

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)