Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

KAWASAKİ FUARA NEDEN KATILMIYOR???

Motovento
    REKLAM ALANI
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Yıllardır Kawasaki'nin japonların kralı olduğu söylenir,Sanırım da öyle.Ama bu iş ÖTV,KDV den çok Kawasakinin fiyat politikası ile alakalı.emsallerinden en az 10 bin pahalı satalım ama çok satalım derdindeler.Hayvan terli yemiyor reis,Kusura bakma.

Sıfır zx10 parasına 3 adet motosiklet alınabiliyor diğer markalardan.Sıfır zx10 alasıya 3 tarz motor alınabilir.Param olsa öyle yaparım en azından.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmam yellenirse cemaat neler yapmaz yani. Devlet erkanı mercedese biniyorda ben neden tofaşa bineyim mantığı haklısın
    Liderlerinden hesap sormayan halkın şikayete de çok hakkı yok bence... demek istiyorum aslında.
    zekvan bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    yolladığınız liste 2018 katılımcıları.. Fuar henüz hala proje aşamasında olduğu söyleniyor. Fuarı tek kata bile düşürülebileceğini duydum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki varmı acaba bazıları yok diyor suzuki ye ducati ve triumph da katılmıycak diye söylentiler var.
    suzukinin kesin katılmayacağını suzuki bayisinde çalışan bir arkadaşımdan öğrendim beraberinde vespada olmayacakmış.. Fakat diğer söylediğim markaların hepsi söylenti net bir bilgim yok... Kawasaki, Suzuki, Vespa, Ducati, Triumph, KTM, BMW

Aramızda eminim konuyla ilgili bazı markaların katılmayacağını bilen arkadaşlar vardır onlar bir doğrulama yaparsa çok daha güzel olacaktır. Biletixte adamlar 30 liraya bilet satıyor fuara kimlerin katılacağı belli değil.. Komik bir durum söz konusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllardır Kawasaki'nin japonların kralı olduğu söylenir,Sanırım da öyle.Ama bu iş ÖTV,KDV den çok Kawasakinin fiyat politikası ile alakalı.emsallerinden en az 10 bin pahalı satalım ama çok satalım derdindeler.Hayvan terli yemiyor reis,Kusura bakma.

Sıfır zx10 parasına 3 adet motosiklet alınabiliyor diğer markalardan.Sıfır zx10 alasıya 3 tarz motor alınabilir.Param olsa öyle yaparım en azından.
    bir markanın iyi motosiklet ve iyi aksesuar yapması maalesef yetmiyor. Bu iş büyük bir operasyon. Kawasakisini yan yatıran adamı onu getiren distiribitör parasını almasına rağmen 6 7 ay bekletiyorsa isterse bedava satsın yine iş yapamaz. Zaten bayi ve servis sayısı çok az birde distiribitörün kendisi parça tedariğinde müşteriyi bukadar süre bekletiyorsa işleri zor. Para ve kalitenin haricinde daha önemli noktalar var. Müşteri memnuniyeti hizmet vs.. Kawasaki şu an emsallerinden ucuz bile olsam bu sorunları yaşayan ben ve benim gibi kullanıcılar tercih etmeyecektir.

Motosikleti
    Artık Yok...
    yalnız vespa piaggio groupdur vespa katılmıycak demek piaggio,aprilla, motoguzzi v.b gibi diğer modellerin de katılmaması demekdir.. piaggio kawasaki suzuki katılmıycaksa artık ne denir bilemem.. heleki Bmw katılmıycaksa Ktm katılmıycaksa .. fuarın fuarlık ne yanı kalır..

Giderim bir honda bayisine çıkarım yamaha bayisine giderim aynı şey.. hatta bayiide daha güzel ilgilenir alakadar olurlar..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Memleketin alım gücü arttı, fuara gerek kalmadı. Motosiklet ayağa düştü. Geçen bir Harley, iki Kawasaki istedim. Yurtiçi kargo apartmanın önüne kadar getirdi. Bir Kawasaki ile Harley'i iade edecektim. Elimin kiri, Harley dursun dedim. Kawasaki'yi iade ettim. Alaman aç, biz kargo ile motor getirtiyoruz. Heyt be.
    (Fonda mehter çalıyor)

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleketin alım gücü arttı, fuara gerek kalmadı. Motosiklet ayağa düştü. Geçen bir Harley, iki Kawasaki istedim. Yurtiçi kargo apartmanın önüne kadar getirdi. Bir Kawasaki ile Harley'i iade edecektim. Elimin kiri, Harley dursun dedim. Kawasaki'yi iade ettim. Alaman aç, biz kargo ile motor getirtiyoruz. Heyt be.
    (Fonda mehter çalıyor)
    Beyfendinin içtiğinden iki şişe lütfen
    ...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sabah akşam aç karna A Haber.
    The Dude ve hasmet bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah akşam aç karna A Haber.
    dıj güjler kavasagiyi engelledi
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Dünyanın en geç fuarı biz de galiba, biraz daha ileriye alıp haziran yapılsa soğuk havalarda yollara düşmesek. Galiba bizi düşündükleri için, biz görene kadar diğer ülkeler bir kaç bin km yapıp bizim için kronik sorunları listeliyorlar

Bu yıl katılım ne olur bilmem ama kafamdaki fuar algısı kişinin düşünmediği bir şeyi dahil görüp alabilmesidir.
    Alım gücünün olmadığı ülkemizde fuar dediğin etkinlik, pazar sineması yerine değişiklik amaçlı gidilen kapalı alandan farksız benim için.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Valla ben bu işten bir şey anlamadım. Bu kadar markanın fuara katılmaması garip olur.

BMW yoksa, birki GS kurcalayamazsam daha da davosa gitmem
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bu işten bir şey anlamadım. Bu kadar markanın fuara katılmaması garip olur.

BMW yoksa, birki GS kurcalayamazsam daha da davosa gitmem
    zaten bmw çok zor satardı 300cc lik versiyonu bile 40 bin tl .. kaç kişi şu ekonomik dar boğazda gider alır..
    Bir F800 desen 100 bin lira Bir R1200 desen 150 bin lira.. Alan olmazdı ama arkasında borusan gibi güçlü bir firma var..

Eğer bmw fuara katılmıycaksa kimse kusura bakmasında burda kawasakiye giydirmesin..
    SuleymanE bunu beğendi.

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Bu şartlar altında fuar olduğuna bile şaşırıyorum. Son çırpınışlar. Eldeki bütün motosikletler bitsin 2019'lar gelmeye başlasın ozaman görecez coşkuyu. Fuarmı kalıyo ne kalıyo.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    BMW, Kawasaki, Suzuki bayileri giris ucreti almaya baslar belki

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW, Kawasaki, Suzuki bayileri giris ucreti almaya baslar belki
    İşin kötü yanı bu gidişle ortada bayii falan da kalmayacak gibi. Eskiden kazıkçı dediğimiz markaların birkaç çok satan modeli olurdu da bayiiler bir şekilde kar edip ayakta kalıyordu.

Şimdi normal saydığımız modellerin fiyatı yüksek geliyor, fiyatı yüksek gelenler ise alması imkansızlar listesine kaydı.

Kriz sadece kullanıcıyı vurmadı, ilerki dönemde birçok bayiinin kapanmasına da şahit olabiliriz, gidişat kötü hocam, hemde çok kötü...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    2019 motor fuarı var diye allaha dua etmiyorsunuzda kawasaki katılmıyor diye çemkiriyosunuz.yatın kalkın şükredin bu sene de motor fuarı var buna da şükür

Motosikleti
    Artık Yok...
    içinde motor olmayan fuarı ne edelim .. ben fuara her sene gittiğimde bütün stantları gezerim ama esas vakit geçirdiğim stantlar hd bmw kawa piaggio birde ilgincimi çeken stantlar olursa bir ara 3-4 sene önce lifan katılmışdı mesela o ilgimi çekmişdi. Bunlar olmadımı ne yapalım pcx, nc750 nin üstüne oturup resim mi çektirelim :D .. aynısını beşiktaşdada yaparım zaten sağım nc solum pcx önüm cbr250 arkam cbr650f
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içinde motor olmayan fuarı ne edelim .. ben fuara her sene gittiğimde bütün stantları gezerim ama esas vakit geçirdiğim stantlar hd bmw kawa piaggio birde ilgincimi çeken stantlar olursa bir ara 3-4 sene önce lifan katılmışdı mesela o ilgimi çekmişdi. Bunlar olmadımı ne yapalım pcx, nc750 nin üstüne oturup resim mi çektirelim :D .. aynısını beşiktaşdada yaparım zaten sağım nc solum pcx önüm cbr250 arkam cbr650f

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)