Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acaba yanlış mı yaptım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı furkansevke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre eldiven araştırmalarım sonucunda bütcem 300-400 den 700 e çıktı :DDDD

İlk baktığımda furgyan af-10 falan 700 bandında olduğu için aklımdan çıkmış yer etmemiş. Bütçemi yükselttiğimde gözümü revit chicane e dikmiştim uzun araştırmalar sonucu sipariş ettim bugün ve yine bugün birebir aynı fiyatta furgyan afs10 günler sonra karşıma çıktı.

Revit chicane koruma olarak baya full bi eldiven. kısa eldiven olmasına rağmen uzun ve kısa arasında bir bileği var güvenlik ve tasarım olarak çok hoşuma gitti elimede giydim.

Fakat furgyanı görünce bu long-cuff olması görüntüsü falan acaba dedim aynı fiyata bunu mu almalıydı ? Bakmayın faydalı diye diyorum yoksa long cuff kullanması çok zor geliyor zaten istemem.

https://www.fc-moto.de/en/Furygan-AFS-10-Motorcycle-Glove

https://www.revzilla.com/motorcycle/revit-chicane-gloves
    Almış olduğunuz iki eldiven de bende var. İkisini de Aliexpresten aldım ve ikisinden de gayet memnunum. Uzun olan alışma süreci istiyor,motosiklete hakim olamam sanıyorsunuz fakat bi süre sonra alışılıyor.Soğuk havalarda hayat kurtaran cinsten. Kısa olan ise kullanımı daha güzel fakat benim onun içinde ellerim üşüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZFR25
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almış olduğunuz iki eldiven de bende var. İkisini de Aliexpresten aldım ve ikisinden de gayet memnunum. Uzun olan alışma süreci istiyor,motosiklete hakim olamam sanıyorsunuz fakat bi süre sonra alışılıyor.Soğuk havalarda hayat kurtaran cinsten. Kısa olan ise kullanımı daha güzel fakat benim onun içinde ellerim üşüyor.
    İlginç çünkü başarılı bir eldiven olmasına rağmen herkes havalandırmasının yok denecek kadar az olduğunu söylüyor. Aliexpreste satılanı bende gördüm resimlerinide gördüm belli farklı olduğu ama önemli olan acaba oda keçi derisimi onun sliderı knuckle ı aynı malzeme mi ?

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı furkansevke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç çünkü başarılı bir eldiven olmasına rağmen herkes havalandırmasının yok denecek kadar az olduğunu söylüyor. Aliexpreste satılanı bende gördüm resimlerinide gördüm belli farklı olduğu ama önemli olan acaba oda keçi derisimi onun sliderı knuckle ı aynı malzeme mi ?
    açıkçası deriden pek anlamıyorum ne desem yalan olur. Bence alırsanız memnun kalacaksınız. Deneme şansınız varsa o şekilde almaya çalışın çünkü aliexpresten aldığım da bedenler biraz dardı. Tabi adamlar kendilerine göre yapmış olabilir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)