Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu niye yapılıyor : 1. Boğaz Köprüsünde çekici ile 2 şeridin kapatılması.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yolum genelde 1. köprüden geçiyor bazen Mecidiyeköy'de trafik oluyor , geçiyoruz köprü yolunda bir bakıyorum bir çekici ile yolu kesmiş polisler sadece tek şeritten geçişe izin veriyorlar.Bazen tersi yönde (pazar günleri çok oluyor) Altunizade'yi geçince aynı uygulama yapılıyor.31 aralık saat 16 gibi'de Altunizade'yi geçince aynı uygulama vardı durup soracaktım geçmiştim.

Bu uygulama neden yapılıyor ? İnsanların sabrını ölçmek için bir deney mi ? yoksa görece trafiksiz günlerde halk trafiğe alışık şimdi kaza yapmasın diye yapay trafik mi oluşturuyorlar velhasılı kelam "sebebi neydi" ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650 mt
    İstanbulu bilmem ama Ankarada siyah mercedes şovu yapılacak zaman çekiciler yolları keser.
    Gönenç bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ağır abi(ler) geziyordur normaldir...

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Ankarada siyah mercedes audi şovu için direkt yolu kesiyolar 10 dk falan bekliyon 5dk da araçların bitmesini bekliyon.
    Gönenç bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ya ağır abiler geçiyordur ya da köprüde oluşacak yoğunluğu engellemek içindir.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Aynı şey Atatürk havalimanı kavşağının orada da yapılıyor. Devlet büyüklerimiz trafiğe takılmasın diye suni trafik yaratıp büyüklerimizin geçeceği güzergahları rahatlatıyorlar. Allah onları başımızdan eksik etmesin.
    Gönenç bunu beğendi.

İleri demokrasilerde olur böyle şeyler. Halkın demokrasiden çoook memnun oluşu sebebiyle hiç ses etmediği memleketlerde oluyor genellikle. Babanıza ya da dedenize de sorabilirsiniz niye yapıldığını hepsi bilecektir sorunun cevabını.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Protokol geçişi sebebiyle şerit daraltma yapılıyor. Eskiden böyle bir uygulama yoktu hatırladığım kadarıyla. Son 10 yıldır falan yapılıyor.

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Protokol geçişi sebebiyle şerit daraltma yapılıyor. Eskiden böyle bir uygulama yoktu hatırladığım kadarıyla. Son 10 yıldır falan yapılıyor.
    Benim kastım çoook daha geneldi, son 20 yıl üstüne tüy dikmiştir en fazla, ama bayağı büyük bi tüy. Zopa yiyip yiyip sopayı yediğini öven, bi daha vur diyene olur böyle muameleler, sıkıntı yok, her şey çoh gözel olacah. Büyük resmi görün lötfen!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)