Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sofuoğlu'nun Emirerleri..

Motovento
    REKLAM ALANI
    anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    vay vay vay delüğanlılara bak maasallah ...aslan aslan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Hakaret kastının olduğunu sanmıyorum. Emirerleri/Danışmanları da hiç alınmış gözükmüyorlar; gayet de mutlu mesut gözüküyorlar...

Masaya ayak uzatmakla da makama bir saygısızlık kastı olduğunu düşünmüyorum. Bu ayak uzatma bizde biraz saygısızlık olarak alınabiliyor... Yabancı filmlerde falan çokça çalışma masasına ayak uzattıklarını görmüşsünüzdür... Obama'nın bile böyle fotoğrafı vardı...

Çok şeetmemek lazım ... Şu bariyer konusunun takipçisi olsun da, ister masasında amuda kalksın, ister danışmanlarıyla uzun eşek oynasın; çok da şeetmem yani...

Yaptığı işlere bakalım ...

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakaret kastının olduğunu sanmıyorum. Emirerleri/Danışmanları da hiç alınmış gözükmüyorlar; gayet de mutlu mesut gözüküyorlar...

Masaya ayak uzatmakla da makama bir saygısızlık kastı olduğunu düşünmüyorum. Bu ayak uzatma bizde biraz saygısızlık olarak alınabiliyor... Yabancı filmlerde falan çokça çalışma masasına ayak uzattıklarını görmüşsünüzdür... Obama'nın bile böyle fotoğrafı vardı...

Çok şeetmemek lazım ... Şu bariyer konusunun takipçisi olsun da, ister masasında amuda kalksın, ister danışmanlarıyla uzun eşek oynasın; çok da şeetmem yani...

Kısaca desene şu bariyer işi ile ilgilensinde isterse bilmem neyimin elini öpsün gerisi önemli değil. Ya işin içine sizden bizden muhabbeti girince böyle oluyor.

Not : Emir erlerinin durumu tecavüz kaçınılmazsa zevk al durumuna dönmüş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:43 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baban ruh hastasıymış kardeşim. Ufacık çocuğa masaya oturdu diye tokat atılır mu? “Oğlum in masadan oraya oturulmaz” denir geçilir.
    Arkadaş sen ne diyorsun adam evliya imiş. Şunu da diye bilirdi mehmedimin küçük mehmeti sağ olsun o benim canım ciğerim nasıl olsa her şey ona kalacak. Ekmeğe, emeğe saygısı 8 yaşında ki oğluna olan sevgisinden fazlaymış. Bazı şeylere olan saygı sevgi evlada olan sevgiden fazladır.

Diyeceksin üslup yapma yavrucuğum şöyle böyle diyebilirdi yok adam ( rahmetli ) emeğe ve ekmeğe karşı sıfır tolerans isterse ciğerinin köşesi olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:03 ----------

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de gırgır olsun diye yapılmış bir şey, sıkıntı görmüyorum, bu ülkenin insanının espri ve hoşgörüye ihtiyacı var," her kes için" !!!
    Tabi reiz her şeyi milletin vekiline soruyor onların fikrini alıyor. Boş kalan zamanlarında da vekillerimizin enseye tokat gxte parmak yapmaları normal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:07 ----------

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz Trump izlemek iyi gelir sizlere
    Cihan reizi izlemek varken Trump kim oli bize reizi izlemek yeter. Gerci arada bazen şahin K yı da izliyoruz ama o kadar olur

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Hachiko nun son yaptığı yorumu okurken gerçekten çok duygulandım .. Herşeyin özeti o yorumda aslında..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yerli ve milli değil mi bunlar? Yabancının adetini mi alıyorlar artık?
    May the Force be with McLaren Mercedes

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Meclis'te ayaklarını uzattığı fotoğraf ile tepki çeken motosiklet sporcusu ve milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun masasındaki Louis Vuitton gözlük kabının fiyatının 3.350 TL olduğu ortaya çıktı.

Lamborghini’si ile Meclis’e gelmesi büyük olay olan başarılı motosiklet sporcusu Kenan Sofuoğlu’nun meclisteki odasında danışmanlarına karşı ayağını uzatarak ’emirerlerim’ başlığı ile fotoğraf paylaşması gündem olmuştu.

Bu fotoğraf üzerine Sofuoğlu’na büyük tepki yükseldi. Öyle ki kendi partisinin grup başkanvekili Bülent Turan da ‘umarım tekrarı olmaz’ yorumunu yaptı.

Sofuoğlu fotoğrafın ardından ‘siyasete espri katmak istedim’ yorumunda bulunmuştu.

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında Sofuoğlu’nun masasındaki Louis Vuitton çantaya dikkat çekti.

Sozcu.com.tr masadaki o çantanın bir gözlük kabı olduğunu ve Louis Vuitton’ın resmi internet sitesinde fiyatının 500 pound yani 3.350 TL olduğunu tespit etti.

Sofuoğlu şu ana kadar verdiği bir kanun teklifi veya kamuoyunda önderliğini yaptığı herhangi bir sorun hakkındaki görüşleriyle dikkat çekmezken lüks yaşam tarzını Meclis’e taşımasıyla konuşuluyor.

22 Mayıs 2018 tarihinde milletvekili adayı olan Sofuoğlu o tarihten önce bir adaylık başvurusu yapmayı düşünmediğini söylemişti. Sofuoğlu,”Dün Cumhurbaşkanımızla yaptığımız telefon görüşmesinden sonra benim bir adaylık başvurum yoktu, ilk önce onu yetiştirdim. Birkaç saat sonra ismimi listelerde görmem ve bugün ki erkenden koşturmacaların başlaması tabi hızlı gelişiyor benim için” diye konuşmuştu.

‘DAHA YOLUN BAŞINDAYIM’
    Sofuoğlu sözlerine şöyle devam etmişti: Bana böyle görev yüklendiği için de kendimi sorumlu hissediyorum çünkü bugüne kadar yapmış olduğum her şeyde elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmışımdır. Tabii ki bu yüklenen görevde de inşallah elimden geleni yapacağım. Allah’ın izniyle de başta memleketim Sakarya olmak üzere ülkemize faydalı işler yapmak için hep uğraşacağız. Dünyanın her bir yerini gezdim 20 yıl boyunca çok şeyler, çok yerler gördük. İnşallah kazandığımız o tecrübeleri buradaki teşkilatlardaki büyüklerimizin desteğiyle de inşallah memleketimize, ülkemize faydalı olmak için kullanacağım. Daha yolun başındayım, öğrenecek çok şeyim var, hakkımızda hayırlısı olur inşallah. İnşallah faydalı işler yapmayı Rabbim bize nasip eder.

Sözcü
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Bu sanıyor ki millet buna oy verdi de vekil yaptı.Oy verenler tayyibe oy verdi ey sofuoğlu,adamı pişman etme!Oturumları kaçırma,büyüklerin elini kaldır deyince kaldır indir deyince indir,senden başka bir şey isteyen yok.
    Shrieker ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Emireri(danışmanı) yabancı değilmiş teyzeoğluymuş zaten yabancı değil.
    Nereye dokunsak bir saçmalık , bir kayırmacılık.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Kenan biz senin pistlerde bayrağımızı taşıdığın fotoğraf larını seviyorduk. Bu sana yakışmamış.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    “Emir eri” savunması istifa getirdi
    Kenan Sofuoğlu'nun 'emirerlerim' notu ile paylaştığı fotoğrafın siyasi bedelini danışmanı ödedi. Danışman Semih Bostanoğlu milletvekillerinin danışman maaşlarından pay aldığını iddia ettiği açıklaması sonrası görevinden istifa etti.

AK Partili Kenan Sofuoğlu’nun tepki çeken sosyal medya paylaşımıyla ilgili tartışmalar, “emir eri” olarak fotoğrafta yer alan danışman Semih Bostanoğlu’nun açıklamasıyla yeni bir boyut kazandı. Ancak açıklama çok sayıda milletvekilinin tepkisine yol açınca Bostanoğlu, danışmanlık istifa ettiğini açıkladı.

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Emir eri” savunması istifa getirdi
    Kenan Sofuoğlu'nun 'emirerlerim' notu ile paylaştığı fotoğrafın siyasi bedelini danışmanı ödedi. Danışman Semih Bostanoğlu milletvekillerinin danışman maaşlarından pay aldığını iddia ettiği açıklaması sonrası görevinden istifa etti.

AK Partili Kenan Sofuoğlu’nun tepki çeken sosyal medya paylaşımıyla ilgili tartışmalar, “emir eri” olarak fotoğrafta yer alan danışman Semih Bostanoğlu’nun açıklamasıyla yeni bir boyut kazandı. Ancak açıklama çok sayıda milletvekilinin tepkisine yol açınca Bostanoğlu, danışmanlık istifa ettiğini açıkladı.

https://i.sozcu.com.tr/wp-content/up...2018/12/ss.png
    Bi insan bana uşak muamelesi yap diye resim çek der mi lan.Adamlar direk merminin önüne atlamış

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meclis'te ayaklarını uzattığı fotoğraf ile tepki çeken motosiklet sporcusu ve milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun masasındaki Louis Vuitton gözlük kabının fiyatının 3.350 TL olduğu ortaya çıktı.

https://i.sozcu.com.tr/wp-content/up...1546075417.jpg

Lamborghini’si ile Meclis’e gelmesi büyük olay olan başarılı motosiklet sporcusu Kenan Sofuoğlu’nun meclisteki odasında danışmanlarına karşı ayağını uzatarak ’emirerlerim’ başlığı ile fotoğraf paylaşması gündem olmuştu.

Bu fotoğraf üzerine Sofuoğlu’na büyük tepki yükseldi. Öyle ki kendi partisinin grup başkanvekili Bülent Turan da ‘umarım tekrarı olmaz’ yorumunu yaptı.

Sofuoğlu fotoğrafın ardından ‘siyasete espri katmak istedim’ yorumunda bulunmuştu.

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında Sofuoğlu’nun masasındaki Louis Vuitton çantaya dikkat çekti.

Sozcu.com.tr masadaki o çantanın bir gözlük kabı olduğunu ve Louis Vuitton’ın resmi internet sitesinde fiyatının 500 pound yani 3.350 TL olduğunu tespit etti.

Sofuoğlu şu ana kadar verdiği bir kanun teklifi veya kamuoyunda önderliğini yaptığı herhangi bir sorun hakkındaki görüşleriyle dikkat çekmezken lüks yaşam tarzını Meclis’e taşımasıyla konuşuluyor.

https://i.sozcu.com.tr/wp-content/up...018/12/bag.jpg

22 Mayıs 2018 tarihinde milletvekili adayı olan Sofuoğlu o tarihten önce bir adaylık başvurusu yapmayı düşünmediğini söylemişti. Sofuoğlu,”Dün Cumhurbaşkanımızla yaptığımız telefon görüşmesinden sonra benim bir adaylık başvurum yoktu, ilk önce onu yetiştirdim. Birkaç saat sonra ismimi listelerde görmem ve bugün ki erkenden koşturmacaların başlaması tabi hızlı gelişiyor benim için” diye konuşmuştu.

‘DAHA YOLUN BAŞINDAYIM’
    Sofuoğlu sözlerine şöyle devam etmişti: Bana böyle görev yüklendiği için de kendimi sorumlu hissediyorum çünkü bugüne kadar yapmış olduğum her şeyde elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmışımdır. Tabii ki bu yüklenen görevde de inşallah elimden geleni yapacağım. Allah’ın izniyle de başta memleketim Sakarya olmak üzere ülkemize faydalı işler yapmak için hep uğraşacağız. Dünyanın her bir yerini gezdim 20 yıl boyunca çok şeyler, çok yerler gördük. İnşallah kazandığımız o tecrübeleri buradaki teşkilatlardaki büyüklerimizin desteğiyle de inşallah memleketimize, ülkemize faydalı olmak için kullanacağım. Daha yolun başındayım, öğrenecek çok şeyim var, hakkımızda hayırlısı olur inşallah. İnşallah faydalı işler yapmayı Rabbim bize nasip eder.

Sözcü
    Fotoğrafta görülen saat kabı sehven gözlük kabı olarak yazılmıştır. Saat kabı olarak düzeltir Kenan SOFUOĞLU n dan özür dileriz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)