Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooterin çok zevksiz bir araç olması

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dönüşde plan program yapıldığında bayanda varsa genelde benimle gelmek istiyorlar scooter olduğu için birde benim x10 nun arkası geniş rahat sisi barımda var hatun elinde telefon instegram falan takılıyor arkada rahat rahat :D
    Tabii canım, arkada amuda kalkıp gidebildikleri tek araç da scooter zaten : )
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii canım, arkada amuda kalkıp gidebildikleri tek araç da scooter zaten : )
    scooter var scooter var .. benim motorda öyle sarılmana falan gerek yok usluda sürüyorsan yanlarda zaten elcik yerleri var artçı için hiç sıkıntı olmuyor.. ben zaten artçı hiç sevmem ama artçım varkende 60 ı bile geçmem ağır ağır tıngır mıngır giderim..

yani Amuda kalksamassın belki ama ayağa kalkabilirsin gerçi azim edersen onuda yapabilirsin idare ederim seni bir şekilde..

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Sukuterci adam kar da vites atmaz.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Yıl oldu 2019, hala müstehzi mizahı anlamayan insanlar var. Olmuyor böyle, üzüyorsunuz.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Scooter candır, honda kinetix heyecan :D 2.el almıştık '99 model kara yılanım hala kullanırım arada sırada :D 3 senede 40.000 km devirdiydim :D Ama sağ olsun etrafımdaki usta ama iş ahlakı olmayan şahıslar yüzünden motor cacık oldu şu an sadece 5 km içerisinde gidip gelebiliyorum.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    scooter kullanan adam askerde çok dayak yemiştir.

Kimi göre zevksiz, neye göre zevksiz. Tamamen kişisel bir yorum yapıp sonra milleti birbirine kırdırayım düşüncesi mi, yoksa başlık açayım da ne olursa olsun kafası mı. Helal olsun başardın, yürrü be koçuum kim tutar seni. bas bas bas.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabah yağmur yağıyordu. caminin avlusunda park halinde motosikletler vardı. hiç üşenmedim, tek tek saydım. 6 tane scooter 1 tane kuba cg vardı. evet 6 tane scooter sahibi insan, motorunu sağanak yağmurun altında öylece bırakmışlar.

hiç mi sevmiyorsunuz motorunuzu?

ben motorumu yağmurun altında bıraksam ciğerim dağlanır, etlerim çekilir, yüreğim sıkışır, benzim solar, vücudum atar; rahat edemem, huzursuz olurum.

peki siz, siz nasıl oluyor da scooter motorunuzu yağmur altında bırakıp gidebiliyorsunuz?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Scooter'lar çelikten vitesliler şekerden üretilir, yağmur altında kalmaz ;)

Motosikleti
    Artık Yok...
    benimkide hep açıkdır kar veya çok sağlam 3-5 gün üst üste yağmurlu değilse hava .. motorun açıkda bir yanı yok ki her yanı kapalı karoseri yada grenaj diyelim altında.. açıkda bir yeri yok en fazla sele ıslanır .. onuda sele kılıfı alırsan bitti gitti..

eski motorlarımda bende kapardım mecburiyetten yok orasına su gelmesin burası paslanmasın .. birde eski motorlarımda brandayla kapattım mı sıcak olduğu için kesin kedi girerdi az selelerimi tırnıklamadılar her yanım kedi tüyü olurdu ne kadar temizlesemde şimdi kedi derdide ne unuttum gitti..

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah yağmur yağıyordu. caminin avlusunda park halinde motosikletler vardı. hiç üşenmedim, tek tek saydım. 6 tane scooter 1 tane kuba cg vardı. evet 6 tane scooter sahibi insan, motorunu sağanak yağmurun altında öylece bırakmışlar.

ben motorumu yağmurun altında bıraksam ciğerim dağlanır, etlerim çekilir, yüreğim sıkışır, benzim solar, vücudum atar; rahat edemem, huzursuz olurum.

peki siz, siz nasıl oluyor da scooter motorunuzu yağmur altında bırakıp gidebiliyorsunuz?
    Cami avlusunda olmalarından mütevellit olabilir.Sonuçta bizler,Allah hayırlı uzun ömürler versin,yitip gideceğiz.Dünya malına önem vermediklerindendir.Bir yerden bir yere götürsün yeter minvalinde yaşayan süpersonik insanlardır.Bana göre...

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    motosiklet.net'te ekşisözlük yazarı gibi başlık açılması sorunsalı.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorum yerine ben islanayimda varsin hasta olayim ama motorum kuru kalsin diyorsun..

Zaar Gs e binsen salonda biblo gibi saklarsin...ozel asfalt döktürür o yolda binersin..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben günlük kullandığım için (tatiller hariç) üstünü hiç kapamam hep açıkta yağmur ve güneşin altında duruyor. Hiçbirinde paslanma vs yapmadı. Güneş zamanla rüzgârlığı bozabiliyormuş (saydamlığının gitmesi vs) ama o kadar uzun kullanmadım hiçbir motorumu, olur da başıma gelirse yeni rüzgârlık alırım artık. İyi testtir siz de bırakın, paslanan parça vida falan var mı görürsünüz (ben hiç görmedim benimkilerde...) Zincir de hep yağlı zaten, bizim iş yerinin önünde 1,5 aydır duran bir motor var zinciri de yağsızmış herhalde, iptal oldu pastan...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun hatası RT yi motorsiklet sınıfına sokmak olmuş
    Tüm motosiklet.net ahalisinin huzurunda herkesten özür diliyorum. Harbiden de neresi motosiklete benziyor şunun:

Nasıl böyle bir hata yapabildim aklım almıyor. Utancımdan yerin dibine girmiş durumdayım...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum yerine ben islanayimda varsin hasta olayim ama motorum kuru kalsin diyorsun..

Zaar Gs e binsen salonda biblo gibi saklarsin...ozel asfalt döktürür o yolda binersin..
    muhahahahaha.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motosiklet.net ahalisinin huzurunda herkesten özür diliyorum. Harbiden de neresi motosiklete benziyor şunun:

https://www.thebikemarket.co.uk/medi...main%20red.jpg

Nasıl böyle bir hata yapabildim aklım almıyor. Utancımdan yerin dibine girmiş durumdayım...
    sorun değil ilk hatan değil nede olsa affettik seni .. benim dediğim bu kasası değil eski kasası ama olsun buda güzelmiş ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl scooter deneyimimden sonra vitesli motosiklete geçince anladım bunu. scooter kesinlikle motosiklet sınıfına girmemeli. iyi günler dilerim efenim.
    scooterin üzerine oturuyorsun ve gaz kolunu çeviriyorsun neresi zevkli bunun. ayrıca vitesli motosiklet tasarımlarının ''egemen alfa erkek'' sitiline daha uygun olduğunu düşünüyorum,velev ki scooter da kız istemeye gitmiş anne ile babanın ortasında oturmuş damat adayı gibi kalıyoruz. elimizdeki çiçek çikolata ise gidon oluyor.
    scooter kullanan erkek feminem bir yapıya sahiptir.

scooter kullanan erkek yağ kapağı bile açamaz.
    scooter kullanan erkek sadece cuma namazlarını kılıyordur.
    scooter süren erkek miller ise vitesli kullanan erkek kırmızı tuborgdur.
    scooter kullanan erkek mıçarken su sıçramasın diye klozete peçete atar.
    scooter kullanan erkek içgüveysidir.
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuya son mesajı yazıp tartışmayı kapatıyorum.

" Skuter evin küçük çocuğudur, her eve de 1 tane lazımdır "

Böyle trol olsun canımı yesin

Adam bir konu açmış, 15 sayfa boyunca herkes eğlenmiş (Moderatör bile)

Yeni bir konu açmaktansa bunu hortlattım, belki scooter ile ilgili farklı fikirleri olan vardır.
    AzÇok, BloodyBaron ve espresso bunu beğendiler.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Skuterci adam tekerci adamdir, trafiği alt üst eder kurallara uymaz.
    [IMG][/IMG]

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oooo flame varmis. Benzin dokup kacayim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)