Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Toprak Razgatlıoğlu Japonya’da piste çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu yıl ilk kez mücadele ettiği Dünya Superbike Şampiyonası’nda iki kez podyum görerek başarılı bir sezon geçiren Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 3-4 Kasım’da özel davetle Japonya Superbike Şampiyonası’na katılacak.

Dünyanın en prestijli motor sporları organizasyonlarından biri olan Dünya Superbike Şampiyonası’nda bu sezon ilk kez yarışan ve iki kez de podyuma çıkma başarısını gösteren Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, Japonya Superbike Şampiyonası’na katılacak.

Dünya Superbike Şampiyonası’nda topladığı 151 puanla sezonu dokuzuncu sırada tamamlayan 22 yaşındaki pilot, 2018 Japonya Pist Şampiyonası’nın son ayak yarışı Suzuka pistinde 3-4 Kasım’da Kawasaki takımıyla mücadele edecek. 3 Kasım Cumartesi günü yapılacak sıralama turlarının ardından 4 Kasım Pazar günü 4 Kasım Pazar günü TSİ 05:00’da ilk yarış, TSİ 09:15’de ise ikinci yarış gerçekleştirilecek.

Toprak Razgatlıoğlu’nun bu yarıştaki takım arkadaşı Kazuma Watanabe olacak.

kaynak : fanatik
    Kural [ Z ] ve oialdemir bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650 mt
    İlk yarışta ilk ona girmek çok büyük bir başarı. Önümüzdeki yıllarda şampiyon olacağına inanıyorum.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Futboldan başkasının SPOR' dan sayılmadığı yurdum memleketimde böylesi bir cevher çıktığı için kendi adıma gurur duyuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)