Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Alacak motor bulamamak!

Motovento
    REKLAM ALANI
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    cbf500 yerine xj6 derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Cbf500’ün maaliyeti az geliyor açıkçası. Çıkarabilecek sorunuda az. Bakalım kasım ayında Motosiklet şirketleri ne yapacak?

Motosikleti
    Şu an yok..
    Xj6 sıfır gibi istersen satıyorum.
    13.000 km de sıfırdan farkı yoktur.
    Abs yoktur.

Motosikleti
    Artık Yok...
    kasımda irana ambargo başlıycak ve amerika iranla iş yapan bütün ülkelerinde iş yapmaya devam ederse yaptırımlar uygulıycağını söyledi.. irandan en çok petrol alan ülkelerden biride biziz..

bunu niye yazdım kasımda benzin yada kurlarda bir artış fırlama olabilir buna endeksli.. fazla bekleme alıcağın şey konusunda yoksa zamlı alabilirsin.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Açıkçası beklediğim tek şey; Kaza kusur oranlarının resmi açıklanması ve paranın hesabıma geçmesi. Sonra koştur koştur bir motor alacağım. 01/01/2019'dan sonra aldığım motor herhalde sonuncusu olmuş olur. Evladiyelik SV650a'ya bakacağım. Yoksa MT-07 almayı düşünüyorum. Hobi olarak gezerim işte tekerim döndüğünce.

Bide action cam alacağım. Bundan sonra cam'siz marş çalıştırmam :(
    logaritma bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ilerde şöyle bir şeyde yapabilirsin. misal 2-3 bin liralık çin malı 150-250c.c lik bir scooter alırsın .. onla şehir içi iş güç getir götür işlerini halledersin... diğeriylede zevkine keyfine uzunyola çıkarsın..

böylelikle hem diğer motorun km çok artmaz ,hem bakım aralığı uzar, hem yakıttan tasarruf edersin, hemde motoru istanbul dur kalk trafiğinde körertmemiş olursun ciğerli kalır makine..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Zaten öyle yapacaktım ama Mondial'in bile 125cc lik scooter'ları olmuş 5000-6000tl. Sonrada malum gelip araç ile vurdular bize. Ana motor parçalandı

Bu sene zaten en azından yazın okullar kapanana kadar, trafiğe girmemeye karar verdim (işe gidip, gelirken). Bakalım ne olacak?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten öyle yapacaktım ama Mondial'in bile 125cc lik scooter'ları olmuş 5000-6000tl. Sonrada malum gelip araç ile vurdular bize. Ana motor parçalandı

Bu sene zaten en azından yazın okullar kapanana kadar, trafiğe girmemeye karar verdim (işe gidip, gelirken). Bakalım ne olacak?
    Ya çavuş aklima ne geldi,

Al 250 lik cross,varsa yakinda bildigin arazi,hem kurtlarini dokersin hemde kendine gelirsin..

Ne trafik nede stres..

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya çavuş aklima ne geldi,

Al 250 lik cross,varsa yakinda bildigin arazi,hem kurtlarini dokersin hemde kendine gelirsin..

Ne trafik nede stres..
    Abi walla benimde aklıma gelmedi değil ama benim şansıma ormanda yolumu köpekler keser. Ayı gelir saldırır falan. Mümkün mertebe medeniyet ve asfalttan kopmak istemiyorum. Kampa bile gitmem o derece Hatta bırak kampı köy'e, ilçe'ye bile çay içmek dışında uğramam.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi walla benimde aklıma gelmedi değil ama benim şansıma ormanda yolumu köpekler keser. Ayı gelir saldırır falan. Mümkün mertebe medeniyet ve asfalttan kopmak istemiyorum. Kampa bile gitmem o derece Hatta bırak kampı köy'e, ilçe'ye bile çay içmek dışında uğramam.
    Sende haklisin..

Çölde kutup ayısı hesabı..

Dominardan sonra aklima gelen,Şöyle ellenmemiş suzuki Gs500 2004 modellerden.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende haklisin..

Çölde kutup ayısı hesabı..

Dominardan sonra aklima gelen,Şöyle ellenmemiş suzuki Gs500 2004 modellerden.
    Efsane makine aslında ama sahibinden de bile ilanı yok. Alan evladiyelik etmiş.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)