Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kusurlu motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CFMOTO 150NK
    Merhabalar mart ayında cfmoto 150nk motor aldım elcikte kesikler ve ikinci yolcu için tutunma kısmında çizikler vardı ellerinde aynı model başka motor olmadığını ve getirtemeyeceklerini servisin ilgili parçaları değiştireceği söylendi daha sonrasında motoru servisten almaya gittiğimde ilk bakımda parçayı değiştireceğini söyledi bakıma gittiğimde garanti kapsamına girmediğini bölge sorumlusununa beni aratacağını söyledi ancak arayan soran olmadı bugün merkezi arayıp şikayetimi dile getirdim bayi ile görüşmemi söyleyip başından atmak istediler ilgilenmedikleri takdirde tüketici haklarına başvuracağımı dile getirdim servisin yanında kendilerini arayıp servisin bu durumu onaylaması durumunda yardımcı olacaklarını söylediler ancak motorda başka sorunlarda çıkmaya başladı ufak sorunlar lakin sinek küçük mide bulandırır bu motoru garanti kapsamında sıfırı ile değiştirme hakkım var mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler 🙂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor sıfır değil sanırım , doğru mu anladım.

İmza attığın kağıtlarda konuyla ilgili birşey var mıydı yoksa ürünü sağlam aldığına dair imza attın mı

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Motoru alırken kusurları evrağa not olarak düşüp kaşe imza yatırdınızsa sorun olmaz da eğer yapmadıysanız adamın vicdanına kalmış bence.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Olay benim için "Elimizde aynı modelden kalmadı getirtemeyiz" kısmında kapanmıştır.

Resmen; "Dostum alacaksan bunu al çünkü birine itelememiz gerek yoksa elimizde kalacak, onun için sana sağlamını getirtmeyiz" demişler hocam dost acı söyler.
    Size yardım edecek kafada adamlar olsalardı, zaten o motoru o şekilde satmazlardı.
    Geçmiş olsun.
    blk_pasa bunu beğendi.

eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motosiklet sektöründe, kurumsal çalışan bir tane firma bile yok sanırım.

Motosikleti
    CFMOTO 150NK
    Moturu sıfır aldım sağlam teslim aldım vs tarzı bir belgeye imza atmadım herhangi bir şey imzalatmadılar. Bugün bölge müdürü ile görüşme sağladım motoru taşıma esnasında iple bağlamışlar çizik ve elcikteki kesikler ondan dolayı oluşmuş ilgili parçaların değişimi sağlayacaklar.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Japondan şaşmamak lazım derim ben ...Geçmiş olsun daha fazla uğraştırmadan drğişim yaparlarsa çok şanslısın ..

Motosikleti
    CFMOTO 150NK
    Başlangıç olarak bu motoru tercih ettim daha sonrasında CBR 250 almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)