Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikten men edilme

Motovento
    REKLAM ALANI

Dün trafik polisi çevirdi yok Boru var egzozun var falan yaptı ehliyetimi istedi(A1) motorum cbr125 ruhsatima bile bakmadan sen bu motoru kullanamazsın falan filan yapti sonra normal olarak bagliyoruz dediler bağladılar otoparktan çıkarttım motoru ücret ödeyip bana 7 gün izin çıkarttılar orijinal egozunu taktir muaneye sok dediler muaneye sokmadan trafik şubeye falan göstermeye gitsem olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Egzozdan dolayı motoru bağlayamazlar diye biliyorum. Baştan size 7 gün süre vermek zorundaydılar. Neyse, şu an olması gereken olmuş. Muayeneye sokmanız gerekir.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Alıntı Uumtx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün trafik polisi çevirdi yok Boru var egzozun var falan yaptı ehliyetimi istedi(A1) motorum cbr125 ruhsatima bile bakmadan sen bu motoru kullanamazsın falan filan yapti sonra normal olarak bagliyoruz dediler bağladılar otoparktan çıkarttım motoru ücret ödeyip bana 7 gün izin çıkarttılar orijinal egozunu taktir muaneye sok dediler muaneye sokmadan trafik şubeye falan göstermeye gitsem olur mu?
    Nasıl sen bunu kullanamazsın die sana işlem yapıyor. Olay yerinde 155'i arayıp direk asayişten ekip isteseydin. Hukuksuz işlem yapılıyor die zabıt tutturup mahkemeye verseydin. Genede savcılığa gidebilirsin. Araç bağlandığı için bağlayan ekip bellidir.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ne mutlu sana yasal olarak 7 ( yedi ) gün motorunu zartlata zartlata dolaşabilirsin. Millet 7 gün senin zartlatmanı çekmek zorunda. Dadını çıkar.
    bursalıali ve birbilent bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)