Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Devir Kesici (yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Herkese merhaba motorsiklet.net aile tekrar marhaba uzun zaman oldu forma uğramayalı...

16-17 yaşımda formu keşfetmiştim deli çağlarımdı hergün en az 2 konu açardım saçmalardım şimdi bi motor sahibi oldum
    yakında fotograflarını sizinle paylaşıcam neyse konuya gireyim...

motorum cbf 150 kendimce bişeyler yaptım motora şimdi ben titreyen korna kolesi ile kesici yapıcam kafama koydum.

sizden yardım istiyorum bildigim kadarıyla roleya + - çekiyoruz o kolay iş ben uzunlardan alıcam artıyı eksiyi

şimdi sorum şu; ateşleme bobininden alıcagım kabloyu rolenin kesik çıkan yerine mi bağlıycam daha doğrusu bundan sonra ne yapıcam kafam karıştı..

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.. yazım yanlışlarım varsa sürcü lisan eyledysem afola...

dip not; aha bi apaçi daha diyeniniz olucaktır elbet hakaret boyutuna gelmedikce her türlü eleştiriye açığım ama bence bu yaptıgım apaçilik değil doğru kullanılırsa zevkli bir iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Şuraya yerimi alayım takipte olacağım konuyu..

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Merak ediyorum nasıl olacak bende takipteyim sende fotoğraf ve videolu desteklersen aşamaları çok sevinirim

Motosikleti
    henüz yok
    Abilerim bende 84 model murat131 vardi elektrikciye verdim 50tl yapmıştı dugmeye basili tutuyordum arac kesiciye giriyordu hangi devirde olsugunun hic bi onemi yok zaten arabada devir saatide yoktu o ayri bi konu.. simdi olay su bu titreyen role 5 bacakli +sı -si var + - veriyorsun kalan 3 bacaktan 2 si + 1- sanırım boyle saydirmali elektirik veriyor açıp kapatıyor şimdi ateşleme bobininden + kabloyu rolenin +Sina mi? Bagliyoruz burayi bilmiyorum iste burada bi sıkıntı var yanlis bi islem yapmak istemem deneme yanilma bana pahaliya mâl olabilir... Kalan kısmı mantıklı aciklayan birisi olsa deniyecegim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)