Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir kaza daha :((

Motovento
    REKLAM ALANI
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    13.04.05 posta gazetesi

Motosikletle hız yapan Selim Ahmet Tez, yolun karşısına geçmeye çalışan Rafet Günle'ye çarptı. Günle yaralandı, başında kasıkı olmayan Tez savrularak can verdi.
    İstanbul Fındıkzade'de kuaför olan, iki çocuk babası Selim Ahmet Tez (30) önceki akşam motosikletiyle geziyodu.Zeytinburnu'ndan Topkapı'ya giderken hız yapan Tez, yolun karşısına geçmeye çalışan Rafet Günle'ye çarptı.
    Günle'nin ayağı kırıldı. başında kaskı olmayan Tez ise savrulan motosikletten düşüp öldü. Selim Tez kask taksaydı yaşama şansı olabilirdi. Rafet Günle'nin durumu iyi...

Selim benim arkadaşımdı.Kuaför dükkanı bizim evin yakınlarında.Allah geride kalanlarına sabır versin.Eşi ve çoçukları için çok üzücü bir olay tabi.Arkadaşlar lütfen dikkat edelim kask takma konusuna.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility City
    kusadasinda da kaza olud gecen gün adam ölmüs galiba öle diodu herkez
    :bestmt:

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Allah rahmet eylesin.. Ailesine sabır versin.. FreeWind, ne kazası?
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Savaş bu ismail geldiği gün yanına gittiğimiz arkadaşmıydı? çok üzüldüm yaa
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Yok o diil, bu bizim mahallenin orlardan.

çok yazık, allah rahmet eylesin.hem kask takma hem hız yap, kazamı bu şimdi?

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bu haberi ben de okudum. Tamam başında kask olmayan sürücü hatalı ancak karşıdan karşıya geçmenin yasak olduğu otobanda bu yasağı ihlal eden yaya çok mu masum???
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Allah eşine dostlarına sabır versin.
    Arkadaşlar yaz geldi havalar ısındı terliyoruz sıkılıyoruz vb gerekçelerle kask ve korumaları ihmal etmeyelim.
    Umarım böle üzücü haberleri sık sık okumayız.
    Four wheels good , two wheels better...

neron57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eger kızlar benı goremıyor dıye dusunursen kask takmassın bırde guzel bır hatun gorunce bole gazlarsın sonuc allah kımseye gostermesın

kosdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence burada "Prometheus" un degindigi nokta cok onemli kask takmamak o arkadasimizin yaptigi son hataydi belki cok uzucu bir olay ama karsidan karsiya gecmemesi gereken o kisi yarin belki bizlerden birininde sonunu hazirlayabilir bence boyle bir durumda hata li olan yayaya da buyuk bir yaptirim olmali "kasten olume sebebiyet verme gibi "

Motosikleti
    Piaggio
    neron57 terlememek için veya hava atmak için takmıyor çoğu insan

elbette yaya hatalı ama kask takmazsan arkandan böyle yazılacak, bunu da unutmayalım!ve bu kazada yaya yüzde binbeşyüz hatalıda olsa ölen kişi geri gelmiyor.artık hatanın kimde olduğunun da bir önemi yok onun için.kafasında kaskı olsaydı belkide hastaneden taburcu olacaktı bugün.kaskımızı takalım.başkası için yada trafik polisi için değil, kendimiz için.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Camiamızdan birinin başına böle üzücü olay geldiği zaman elim ayağım boşalıyor,jawa ve prometheus kardeşimede katılıyorum.Allah geride kalanlara sabır versin elimizden birşey gelmez, sadece daha dikkatli olalım üzülen ailemiz ve çevremiz olmasın.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Kymco Agility City
    bu arada bu haftasaonu kusadasinda bir kaza daha oldu
    bi motorcuyu daha kaybettik ayni gün 2 kisi 2 farkli kazada hayatinin kaybeti
    :bestmt:

mgocekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Çok üzüldüm ya keşke demekle olmuyo ama keşke yavaş gidip kaskınıda taksaymış arkadaş.Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin.

beyler oradan karşıya geçme yasağı vardı çünkü kazanın oldugu yerin 50 metre yakınlarında bir üstgeçit varmış ve ayagı kırılan başbelası adam oradan gecmemeyi tercih etmiş gerçekten bunu yazarken içim titriyor Umarım bir gün yasalarımız gerçekten haklının yanında olurda bu tip insanlara üstgeçit avrken allatgeçmeyi gösterir(illk kaza için herkesin başı sağolsun)

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    KASK TAKMAYAN MOTORA BİNMESİN KARDEŞİM !!!

KASKSIZ MOTOR KULLANANLARA GICIK OLUYORUM, BAŞLARINA GELENE DE HİÇ ÜZÜLMÜYORUM NE YAZIK Kİ KUSURA BAKMAYIN.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ER-5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    Ben şubat ayında kaza yaptım, yağmurlu havada işten dönüyodum suadiye sahilyolunda arbasıyla en fazla 10km/h hızla giden bi arabaya arkadan çarptım. tahmini hızım 60-80 arasıydı heralde ki sahilyoluna gore trafiğin akış hızıydı o saatte diyebilirim..
    olay anını hatırlamıyorum ama arkadan wurduktan sonra bagaj camını KASKIMLA kırıp içeri girmeden yere düşmüşüm. "KASKIM OLMASAYDI KESİN ÖLMÜŞTÜM"

Kaskımı çok sewiyorum hayatımı kurtardı. Yaşadıklarımı bitek ben biliyorum. Kask kafamda olmasaydı arabanın bagajına suratımla girecektim sonrası nolurdu Allah bilir.

Kask olduğu için sadece dudağım yarıldı o da 1 hafta içinde geçti şu anda iz bile çok az görünüyo (Haydarpaşa Numune Hastanesine götürdüler Acil Servis i çok iyiydi.)

Artık kasksız otoparkın içinde bile kullanmam.. Kaza yapınca anlıyor insan herşeyi..

KASKIMI SEWWWWİYORUMMMMMMMMMMMMM

Saygılar..
    \"Özgürlüğün İki Tekerleği Vardır.\"

Kawasaki ER-5 --> Yamaha R6. ::148::

Motosikleti
    suzuki burgman 650 ex
    Allah rahmet eylesin. Eşine ve ailesinede Allahtan sabır diliyorum. Çok üzücü bir olay ama artık elden bişey gelmiyor. Jawa kardeşime hak vermemek mümkün değil ancak malesef insanlarımız birçok konuda olduğu gibi bu konudada bilinçsiz ve umursamaz. İnsan olarak hepimizin uyması gereken kurallar ve kaideler var. Bu kurallar biz insanların sağlığı ve hayatlarımızı kolaylaştırmak için konmuş ama biz yine herzaman olduğu gibi zoru seçiyoruz. Allah herkesin yardımcısı olsun bilinçli yaya ve bilinçli sürücülerle dolu bir gelecek dileğiyle. Allaha emanet olun.

dj_copuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bası sağolsun ailesinin arkadaşlar sizede ders olsun KASK sart!!!!.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler